Albaraka Türk personel alımı iş başvurusu 2011

Bankamızın İnsan Kaynakları politikası; sağlıklı bir iş ortamı oluşturmak, ekip çalışmasını geliştirmek, eğitim programlarıyla personelin gelişmesine imkan vermek, adil bir ücret sistemi uygulamak, her pozisyonda kalifiye ve verimli personel istihdam etmek esaslarına dayanmaktadır.

Personelin %83′ü Üniversite mezunu olup, yaş ortalaması 32′dir.

İşe Alma Süreci

Albaraka Türk’e yardımcı personel pozisyonu haricindeki iş başvurularında şu özellikler aranmaktadır.

* Üniversite mezunu olmak. (Bankacılık ile ilgili bölüm.)
* 28 yaşını aşmamış olmak.
* Askerlikle ilişiği olmamak. (erkek adaylar için)

Bu özelliklere sahip olan adaylar, personel ihtiyacı olduğu zaman, sınava alınırlar ve sınavda başarılı olan adaylar mülakata davet edilirler. Mülakat sonucuna göre adaylar talep ettikleri pozisyonun özelliklerine göre değerlendirilirler.

Eğitim İmkanları

Albaraka Türk’te çalışmaya başlayan her personele öncelikle Bankamızı tanımaya yönelik eğitime tâbi tutulurlar. Sonraki dönemlerde ise meslekî bilgilerin verildiği eğitimlere yönlendirilirler.

Yaklaşık yılın yarısında daha çok yetkili personeli kapsayan dershane eğitimleri uygulanmaktadır.

Eğitim programının içeriği, personelin sorumluluğu ve kariyer planlaması dikkate alınarak belirlenmektedir.

Özlük Hakları

Personelimizin, aylık maaşının haricinde senede üç tane ikramiye alma hakkı vardır. Ayrıca evlilik yardımı, doğum yardımı, giyim yardımı, yabancı dil (İngilizce) tazminatı, yol ve yemek yardımı gibi sosyal yardımlar bulunmaktadır.

Bankamız, SGK’ya ek olarak anlaştığı özel bir sigorta şirketi vasıtasıyla, personelin herhangi bir hastane veya doktorda yaptığı sağlık harcamalarını belirli limitler dahilinde karşılanmasını sağlar. Sağlık sigortası eş ve çocukları da kapsamaktadır.

Kariyer İmkanları

Albaraka Türk’te Personel Yönetmeliği’nde belirtilen süreyi dolduran her personel terfi sınavlarına katılabilir. Terfi sisteminde; açılan sınavda başarılı olmak, performans değerlendirmelerinde başarılı bulunmak, disiplin yönünden terfie engel bir durumu olmamak şartları aranmaktadır. Ayrıca personelin aldığı eğitimler de terfilerde göz önünde bulundurulmaktadır.

Sosyal İmkanlar

Personelimiz arasında dostlukların pekişmesi ve takım ruhunun gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, geziler, yemek davetleri ve spor turnuvaları düzenlenmektedir.

Aşağıdaki linkten Albaraka Türk’e başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.albarakaturk.com.tr/

Bir önceki yazımız olan Akbank personel alımı iş başvurusu 2011 başlıklı makalemizde 2011, 2011 banka iş ilanları ve akbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar20 Yorum var "Albaraka Türk personel alımı iş başvurusu 2011"

commenter
ibrahim cevher cebeci | Mayıs 26th, 2011 at 14:06

19.09.1989 doğumluyum 1.73 boyunda 69 kiloyum silahlı güvenlik sertifikam var bu işi sewdiğim için seçtim bankanızla çalışmak istiyorum ve personeliniz olursam verimli bi personel olacağıma inanıyorum.

commenter

Selamun aleyküm.Ben Mardin’de ikamet etmekteyim.1987 doğumluyum ve yerel yönetimler mezunuyum sizinle çalışmayı çok istiyorum çünkü tesettürlü olduğum için heryerde çalışma imkanım olmuyor ve bu konuda ben de çok seçiciyim.Ilgilenirseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler…

commenter

merhaba işletme mezunuyum. bankanızda çalışmak istiyorum.süreyya arkadaşın dedigi gibi heryerde çalışma koşulları uygun degil yani biz bayanlar için . umarım msjım ulaşır. teşekkür ederim..

commenter

07.02.1989 doğumluyum sakarya üniversitesi 2011 işletme fakültesi mezunuyum.bankanızda calışmak istiyorum. ilgilenirseniz çok sewinirim..

commenter
MUSTAFA ERDOĞAN | Eylül 23rd, 2011 at 14:44

1988 yılında VAKIFBANK da memur olarak başlayan iş hayatım 27.10.2011 tarihinde emekli olacağımdan sona erecektir. 2006 yılından itibaren Tokat ve Rize Merkez şubesinde müdür olarak görev yaptım. Emekli olduktan sonra bankacılık çalışmalarıma, kabul ederseniz sizinle devam etmek istiyorum. Saygılarımla 542 5439646

commenter

bankacılık ve sigortacılık 2011 önlisans mezunuyum katılım bankalarından birinde staj yaptım meslek hayatımda olgun seviyeye gelmek için tarafınızdan tercih edilirsem memnun olurum.bir bayan olarak çalışma politikanız bana cazip gelmektedir.ilgilenirseniz sevinirim saygılar.

commenter
Süleyman PALIT | Ekim 11th, 2011 at 21:10

slm lar ben 16/10/1989 ist dogumluyum ist/fatih te oturuyorum silahlı özel güvenlik elemanı yım şu an 4levent/tekfen tower/cıtıbank,ta çalışıyorum ama taşören kadrolu için bankanıza müracat ettim boyum:1.97 kilom:95 askerliğimi hakkari yüksekova/dagıcada21.tugay dag komondo olarak yaptım şu an 6 aydan beri citibankta çalışıyorum:ve size müracat ettim size detaylı bilgi vermek için cep:0534 732 44 46

commenter
servet şeneroglu | Ekim 12th, 2011 at 12:45

merhaba 1988 dogumluyum 2005-2006 yılları arasında albaraka türkde staj yaptım işletme önlisan mezunum açık ögretim 4.sınıfdayım askerligimi yaptım.
yakından tanıdıgım albaraka türkde uzun yıllar çalışmak isterim

commenter

merhaba gazi ün.iibf çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü mezunuyum hayat felsefeme yakın bir kuruluş olduğunuz için sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım…

commenter

merhaba 1987 batman doğumluyum yyü muhasebe mezunuyum sizinle calışmak iştiyorum tşk.

commenter

İYİ ÇALIŞMALAR.BEN 01.11.1982 İSTANBUL DOĞUMLUYUM. TİCARET MESLEK LİSESİ BANKACILIK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM .1 YIL EMLAK BANKASI MERKEZ ŞUBEDE STAJ YAPTIM .5 YILDA YİNE EMLAK BANKASI GENEL MÜDÜRLÜNDE ÇALIŞTIM.SİZİN BÜNYENİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM .SAYGILAR.

commenter

iyi çalışmalar ben selçuk coşkun 1986 samsun doğumluyum istanbul kartal da ikamet ediyorum muhasebe konusunda çalıştım lise mezunuyum.e sınıfı eliyetim var.silahlı güv enlik olrak özel bir banka da çalıştım.güvenlik konusunda banka tecrübem var.uygun görürseniz sizin le çalışmak istiyorum.ilgilenirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

commenter

SELAMUN ALEYKÜ 12.01.1988 ERZİNCAN DOĞUMLUYUM SİLAHLI GÜVENLİK GÖREVLİSİYİM İŞİMDE NE KADAR İYİ OLDUĞUMU VE BAŞARIMI BENDEN DEĞİLDE ÇALIŞTIĞIMŞİRKET TEN ÖĞRENE BİLİRSİNİZ SİZİNLE ÇALIŞMAK BENİM İÇİN DAHA İYİ OLACAĞI TEMENNİSİNDEYİM İSTANBULDA İKAMET ETMEKTEYİM ERZİNCANDA DA İŞ İMKANI OLURSA ÇALIŞA BİLİRİM E SINIFI EHLİYETİMDE BULUNMAKTADIR SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM BİLGİLERİNİZE SUNARIM 0539 971 74 75 TEŞEKKÜR EDERİM .

commenter

selamun aleykum 20,05,1978 adıyaman doğumluyum silahlı güvenlik görevlisiyim lise mezunuyum b sınfı sürücü belgem bulunmaktadır uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim ilginize teşekkür ederim saygılar

commenter

HAYIRLI ÇALIŞMALAR… BEN TUĞBA 22 YAŞINDAYIM.2 YIL TRABZON KTÜ’ DE İŞLETME OKUDUM VE AÇIKÖĞRETİMİN SON YILINDAYIM.İŞ DENEYİMİM 2 YIL MUHASEBE BÜROSUNDA GERÇEKLEŞTİ.ÇOK İYİ BİLGİLERLE İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP OLDUM.ASLENDE TRABZONLUYUM BU ARADA.ŞU AN GÜNGÖREN-İST YAŞIYORUM.MÜMKÜMSE BANA DÖNÜN NE OLUR:)BEN PERSONEL ELEMANI OLARAK İŞE BAŞLAMAK İSTİYORUM. YAPAMIYACAĞIM İŞ YOKTUR.PROGRAMLAR KONUSUNDA ETA 7,ETA SOL,EXCEL VE OFİCE PROGRAMLARI HAKKINDA BİLGİ VE DENEYİM SAHİBİYİM.AYNI ZAMANDA MÜŞTERİLERE KARŞI ÇOK GÜLER YÜZLÜYÜM BU KONUDA KENDİME GÜVENİYORUM…SİZİNLE ÇALIŞMAYA VARIMM SONUNA KADAR…SAYGILARIMLA

commenter

İyi çalışmalar… ben Serkan 06.04.1988 Malatya doğumluyum.1.82 boyunda 83 kiloyum. Malatya’da yaşıyorum Silahlı Güvenlik Sertifikam var.Sizinle çalışmak istiyorum.Personeliniz olursam verimli olacağımı düşünüyorum.ilgilenirseniz sevinirim.Saygılarımla… 05512298979

commenter

ÖRGÜN ÖNLİSANS MEZUNUYUM,AÇIKÖĞRETİM İŞLETME BÖLÜMÜ 3. SINIF OKUMAKTAYIM.26 YAŞINDAYIM,AKBANKTA ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.,,İLGİLENMENİZ ÜMİDİYLE,SAYGILARIMLA..05302433608

commenter

MERHABA BEN İLHAN 15.04.1989 MANİSA DOĞUMLUYUM.MANİSA OTURUYORUM.1.70 BOYUNDA 80 KİLOYUM.İMAM HATİP LİSESİ MEZUNUM.SİLAHLI GÜVENLİK KİMLİK KARTIM VAR.E SINIFI EHLİYETİM VAR.ASKERLİĞİMİ YAPTIM.GÜVENLİKTE TERCÜBEM VAR.5 AY SECURITAS FİRMASINDA ÇALIŞTIM.ŞİMDİ DE HEDEF GÜVENLİK ŞİRKETİNDE MANİSA OSB FABRİKADA ÇALIŞMAKTAYIM.BU İŞİ SEVDİĞİM İÇİN SEÇTİM AMA BANKADA ÇALIŞMAK ÇOK İSTİYORUM.VERİMLİ OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM.SAYGILARIMLA 05372827589

commenter
Burak Bozkır | Nisan 18th, 2012 at 13:35

2006-2008 AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ

BOLVADIN MYO
PAZARLAMA BÖLÜMÜ
2008-2011 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İŞLETME BÖLÜMÜ
mezunuyum bankanızda görev almaktan mutluluk duyarım askerlik sorunum yok tel: 0537 434 99 23

commenter
Sinan ALTUNBAY | Mayıs 11th, 2012 at 22:39

Merhaba 1,72 cm boyunda 70 kiloyum İstanbul Bağcılar’da ikamet etmekteyim. silahlı Özel güvenlik kimliğim bulunmakta eğer uygun görürseninz bankanızda çalışmak isterim saygılarımla.

GSM: 0534 481 29 98

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine