Albaraka Türk Personel Alımı – İş Başvurusu 2012

Bankamızın İnsan Kaynakları politikası; sağlıklı bir iş ortamı oluşturmak, ekip çalışmasını geliştirmek, eğitim programlarıyla personelin gelişmesine imkan vermek, adil bir ücret sistemi uygulamak, her pozisyonda kalifiye ve verimli personel istihdam etmek esaslarına dayanmaktadır.

Personelin %83′ü Üniversite mezunu olup, yaş ortalaması 32′dir.

İşe Alma Süreci

Albaraka Türk’e yardımcı personel pozisyonu haricindeki iş başvurularında şu özellikler aranmaktadır.

* Üniversite mezunu olmak. (Bankacılık ile ilgili bölüm.)
* 28 yaşını aşmamış olmak.
* Askerlikle ilişiği olmamak. (erkek adaylar için)

Bu özelliklere sahip olan adaylar, personel ihtiyacı olduğu zaman, sınava alınırlar ve sınavda başarılı olan adaylar mülakata davet edilirler. Mülakat sonucuna göre adaylar talep ettikleri pozisyonun özelliklerine göre değerlendirilirler.

Eğitim İmkanları

Albaraka Türk’te çalışmaya başlayan her personele öncelikle Bankamızı tanımaya yönelik eğitime tâbi tutulurlar. Sonraki dönemlerde ise meslekî bilgilerin verildiği eğitimlere yönlendirilirler.

Yaklaşık yılın yarısında daha çok yetkili personeli kapsayan dershane eğitimleri uygulanmaktadır.

Eğitim programının içeriği, personelin sorumluluğu ve kariyer planlaması dikkate alınarak belirlenmektedir.

Özlük Hakları

Personelimizin, aylık maaşının haricinde senede üç tane ikramiye alma hakkı vardır. Ayrıca evlilik yardımı, doğum yardımı, giyim yardımı, yabancı dil (İngilizce) tazminatı, yol ve yemek yardımı gibi sosyal yardımlar bulunmaktadır.

Bankamız, SGK’ya ek olarak anlaştığı özel bir sigorta şirketi vasıtasıyla, personelin herhangi bir hastane veya doktorda yaptığı sağlık harcamalarını belirli limitler dahilinde karşılanmasını sağlar. Sağlık sigortası eş ve çocukları da kapsamaktadır.

Kariyer İmkanları

Albaraka Türk’te Personel Yönetmeliği’nde belirtilen süreyi dolduran her personel terfi sınavlarına katılabilir. Terfi sisteminde; açılan sınavda başarılı olmak, performans değerlendirmelerinde başarılı bulunmak, disiplin yönünden terfie engel bir durumu olmamak şartları aranmaktadır. Ayrıca personelin aldığı eğitimler de terfilerde göz önünde bulundurulmaktadır.

Sosyal İmkanlar

Personelimiz arasında dostlukların pekişmesi ve takım ruhunun gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, geziler, yemek davetleri ve spor turnuvaları düzenlenmektedir.

Aşağıdaki linkten Albaraka Türk’e başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.albarakaturk.com.tr/

Bir önceki yazımız olan Akbank Personel Alımı İş Başvurusu 2012 başlıklı makalemizde akbank 2012 kaç personel alacak, akbank 2012 personel alımı başvurusu ve akbank 2012 personel alımı ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar10 Yorum var "Albaraka Türk Personel Alımı – İş Başvurusu 2012"

commenter
mehmet ali erkut | Nisan 11th, 2012 at 23:13

bankanızda güvenlik elemanı olarak çalışmak isterim saygılar

commenter
İLKNUR PEKDUZ | Nisan 12th, 2012 at 11:44

HAYIRLI GÜNLER 1980 URLA DOĞUMLUYUM ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRONİK MEZUNUYUM BİLGİSAYAR VE ÖN MUHASEBE KURSLARIM VAR.BU YGS GİRDİM.BİLGİNİZE ARZ EDERİM.

commenter

HAYIRLI GÜNLER 1984 ANKARA DOGUMLUYUM.4 YILLIK İKTİSAT FAKULTESİ MEZUNUYUM.BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.KOLAY GELSİN.

commenter

HAYIRLI GÜNLER 1984 ANKARA DOGUMLUYUM.4 YILLIK İKTİSAT FAKULTESİ MEZUNUYUM.BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.KOLAY GELSİN.05072828623

commenter

ben kapalı giyiniyorum ve sadece sizinle çalışabileceğimi düşünüyorum dört yıllık işletme iki yıllık banka ve sigorta mezunuyum ilgilerinize sunarım efendim…

commenter
Yaşar EMİROĞLU | Haziran 12th, 2012 at 01:57

Ben 10 yıldır güvenlik sektöründe çalışmaktayım ve şuanda özel bir fima aracılığı ile bir bankanın genel müdürlüğünde güvenlik memuru olarak çalışıyorm. Milli ve manevi değerlere saygılı siizin gibi değerli bir kurumda çalışmaktan onur duyarım. Saygılarımla.

commenter

HAYIRLI GÜNLER 1989 DOĞUMLUYUM.BEKARIM MANİSADA OTURUYORUM.İMAM-HATİP LİSESİ MEZUNUYUM.BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.ASKERLİMİ YAPTIM.1 SENELİK GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÖZEL SEKTÖRDE ÇALIŞIYORUM.BANKANIZDA GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM.SAYGILARIMLA BİLGİNİZE ARZ EDERİM.
CEP:05372827589

commenter
duygu sertkaya | Haziran 23rd, 2012 at 11:11

1982 doğumluyum ticaret meslek lisesi mezunuyum dicle universitesi işletme 2. sınıftan terkim ve suanda 6 yıldır atatürk havalimanında güvenlik görevlisi olarak çalısmaktayım okul stajımı ise dışbank gişe gorevlisi olarak yapmıstım.olursa eger sizinle calışmayı cok isterim saygılarımla iyi günler

commenter
SENEM ALTUNSOY | Haziran 29th, 2012 at 21:37

KİŞİSEL BİLGİLER

Fotoğraf
• İsim:SENEM ATUNSOY
• Doğum Yeri:KARAPINAR7KONYA
• Doğum Tarihi:15,05,1991
• Uyruğu:T.C
• Medeni Durumu:BEKAR
• Askerlik Durumu:
• Ehliyet: -

İŞ TECRÜBELERİ
• İŞ TECRÜBEM BULUNMAMAKTADIR.

ÖĞRENİM DURUMU
• ÖNLİSANS
• AYRICA AÇIK ÖĞRETİME DEVAM EDİYORUM .

YABANCI DİL VE DÜZEYİ
• ORTA

BİLGİSAYAR BECERİLERİ
(Programları kullanma seviyenizi belirtiniz.)
İYİ
• WORD
• EXCEL
• POWERPOİNT

KURS VE SERTİFİKALAR
• BİLGİSAYAR SERTİFİKASI (MEB ONAYLI)

REFERANS ARZU EDERSENİZ YAZARIM.KENDİMİ BANKACILIK SEKTÖRÜNDE GELİŞTİRMEK İSTİYORUM.BU KONUDA KENDİME GÜVENİYORUM VE AZİMLİYİM.GÜVENİLİR İLERLEMİŞ VE GÜVENİLİR BANKANIZDA ÇALIŞMAK İSTERİM.MUHASEBE ÖNLİSANS MEZUNUYUM VE AÇIK ÖĞRETİMDEN 3.SINIFA DEVAM ETMEKTEYİM.ORKA VE ETA DERSLERİ ALDIM.İLGİNİZE ARZ EDERİM.

commenter
MUSTAFA ÖZCAN MISIR | Eylül 8th, 2012 at 11:34

MERHABA KIRŞEHİR İLİNDE İKAMET EDİYORUM. BENİM SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTIM VAR.GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE 3 SENE TECRÜBEM VAR. BANKANIZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM…BOY 1.85 TEL: 0506 401 22 13 İYİ GÜNLER…

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine