Anadolubank iş başvurusu personel alımı 2011

Anadolubank insan kaynakları:

Kişisel ve mesleki yetenekleri yüksek, insan ilişkileri gelişmiş, genç, dinamik, yetenekli ve bankacılık etik ve ilkelerine sahip adaylar deneyim ve pozisyona göre farklı değerlendirmelerin ardından ailemize katılmaktadır.

Bankamıza insan gücü planlaması doğrultusunda deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapılmaktadır.

Deneyimli Adaylar
Deneyimli eleman alımlarımız, görevin niteliğine göre konusunda uzman, tercihen üniversite mezunu, temsil yeteneği yüksek, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak esastır.

Deneyimsiz Adaylar
Deneyimsiz adaylar için üç farklı kariyer yolu sunulmaktadır.

Asistan

Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden (tercihen bankacılıkla ilgili bölümler) mezun, erkekler için askerliğini tamamlamış adayların başvuruları değerlendirilerek önce genel yetenek testine ve sonrasında kişilik (envanter) testine tabi tutulmaktadır. Sınavda başarılı olan adaylara İnsan Kaynakları Yöneticileri tarafından mülakat yapılmaktadır.

* Management Trainee (MT)
* Müfettiş Yardımcılığı

Stajyer Öğrenciler
Ticaret Lisesi son sınıf öğrencilerinin başvuruları her yıl Ağustos ayı sonuna kadar kabul edilmekte olup uygun görülen adaylara staj yapma olanağı sağlanmaktadır.

Aşağıdaki linkten Anadolubank’a başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.anadolubank.com.tr/insan_kaynaklari/?page=kurum_kulturumuz

Bir önceki yazımız olan Finansbank iş başvurusu personel alımı 2011 başlıklı makalemizde 2011, banka ve finansbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar1 Yorum var "Anadolubank iş başvurusu personel alımı 2011"

commenter

ben adnan menderes üni. nazilli myo bankacılık vesigortacılık bölümünden mezun oldum çalışmak istediğim için dgs yamyrm açıkögretimden tamamlamak istyrm iyi bir not ortalamam var okul 2. siyim 2 yıllık bitirenleri alıyr musun acaba?

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine