AnadoluJet iş başvurusu personel alımları 2011

AnadoluJet, 23 Nisan 2008 tarihinde geniş halk kitlelerinin ulaşım hizmetinden yararlanmaları amacıyla Türk Hava Yolları ‘nın yeni bir iş modeli ile yapılandırdığı farklı bir ticari markası olarak kurulmuştur. Maliyet avantajlarının bilet ücretlerine yansıtılmasıyla uçakla seyahat daha cazip hale getirilmiştir. Ankara hatlarındaki yolcu sayısı %65 artmış, doluluk oranları %85 seviyelerine gelmiştir. 5 uçakla operasyona başlayan AnadoluJet, ilk yılında 8 uçaklık, 2010 yılının ilk yarısında ise 16 uçaklık bir filoya ulaşmıştır.

Başkentin konumuna yakışır şekilde hizmeti tüm Anadolu’ya; cazip ücretlerle güvenli, hızlı ve zamanında uçuşlarla temel ihtiyaç olarak yaygınlaştırmak istenmiştir. Ulaşım ağını günden güne arttırarak hava ulaşımının sektör içindeki yerini daha sağlam bir temele oturtmak istemektedir. Sloganı: “Uçmayan Kalmasın!”

Anadolu’nun 27 noktasına yolcu taşıyan AnadoluJet, THY A.O. – Bölgesel Uçuşlar Başkanı Sami Alan ve ekibi tarafından yönetilmektedir.

Uçuş kodu

AnadoluJet, Türk Hava Yolları’nın bir alt markası olduğundan, uçuşlarda TK kodu kullanılmaktadır. AnadoluJet, 7000′li TK kodlarını kullanmaktadır. Örnek: İzmir – Ankara uçuşlarında kullanılan uçuş kodlarından biri, TK 7005′dir.

Misyonu

Türkiye gibi yüzölçümü geniş ülkelerde kara ve demiryolu ile yapılan seyahatlerin süreleri oldukça uzun olmaktadır. AnadoluJet, Anadolu halkının şehirler arası seyahatlerini daha yoğun olarak havayolu ile gerçekleştirme imkânı sağlamayı ve böylece seyahat edecek yolculara büyük bir zaman tasarrufu sağlamayı amaçlamaktadır. Ankara merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren şirket böylece bir yandan yerli turizme, diğer yandan da Anadolu genelindeki ticari ilişkilerin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Bu yöndeki en somut adım, AnadoluJet uçuşlarında en düşük ücretin, vergiler hariç 29 TL olarak belirlenmiş olmasıdır. THY biletlerinin satıldığı tüm satış kanallarından AnadoluJet biletleri de temin edilebilmektedir.
Uçuş noktaları

Başkent merkezli olmak üzere, Ankara’dan 41 kente sefer düzenlemektedir. THY, yeni markanın tüm eksikliklerini gidererek hazır hale gelmesi amacıyla ilk etapta iç hat uçuşlarına ağırlık vermektedir. Bunun yanı sıra AnadoluJet, 4 Eylül 2008 tarihinden itibaren yurtdışı seferlerine açılarak Hatay ile KKTC’ni birbirine bağlamıştır.

AnadoluJet, Suriye’nin en büyük şehri olan başkent Şam’a Ankara’dan direk uçuşlarına 4 Mart 2010 tarihinde başladı. AnadoluJet KKTC’nden sonra ikinci dış hat noktasını açıp Ankara merkezli uçuşlarıyla Türkiye sınırlarının ötesine açılmaya karar verdi. AnadoluJet 2. yılında dış hat seferlerine Amsterdam, Brüksel, Düsseldorf, Frankfurt, Kopenhag, Köln, Stockholm, Tahran ve Viyana kentlerini de ekledi. Böylelikle yurt dışında 14 farklı noktaya uçuşlarını başlatmış oldu. 24 Haziran 2010′da ise, İstanbul SGH – Nahçıvan uçuşlarına başlayan AnadoluJet, sınırları aşmaya devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Onur Air iş başvurusu personel alımı 2011 başlıklı makalemizde 2011 iş ilanları, iş başvuruları ve iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar4 Yorum var "AnadoluJet iş başvurusu personel alımları 2011"

commenter

MAKBULE GÜNEYKAYA 18.02.1989 BURSA OSMANGAZİ DOĞUMLUYUM İSLAM UYAR TİC.MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM.BURSADA İKAMET EDİYORUM.ORTA DERECE İNGİLİZCE BİLİYORUM ANADOLU JET BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.FİRMANIN BELİRLEMİŞ OLDUĞU DEPARTMANI KABUL EDİP VERMİŞ OLDUĞU EN YAKIN TARİHTE İŞE BAŞLAYABİLİRİM.1.67 BOYUNDA 53 KİLOYUM.2 YILDIR BİR FİRMANIN MUHASEBE DEPARTMANINDA ÇALIŞIYORUM.GÖRÜŞMEYE KABUL EDİLİRSEM HEMEN GELEBİLİRİM.EN YAKIN ZAMANDA OLUMLU YADA OLUMSUZ CEVABINIZI BEKLİYORUM..İYİ ÇALIŞMALAR

commenter

Büşra kılıçarslan 31,07,1991 balıkesır dogumluyum.balıkesır unuversıtesı muhasebe ve vergı uygulamaları mezunuyum.dıksıyom,bılgısayar,tıbbı sekterlık kurs sertıfıkalarım var.balıkesırde ıkamat edıyorum. ANADOLU JET BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.FİRMANIN BELİRLEMİŞ OLDUĞU DEPARTMANI KABUL EDİP VERMİŞ OLDUĞU EN YAKIN TARİHTE İŞE BAŞLAYABİLİRİM.1.68 BOYUNDA 52 KİLOYUM.GÖRÜŞMEYE KABUL EDİLİRSEM HEMEN GELEBİLİRİM.EN YAKIN ZAMANDA OLUMLU YADA OLUMSUZ CEVABINIZI BEKLİYORUM…

commenter

Nadya, 1979.11.09 Istanbul dogumluyum.
1992 senesinin soundan beri Isvec Stockholm’da yasiyorum.
Iyi derecede Iscecce ve orta derecede Ingilizcem var.
Boyum 1.65 ve 53 kiloyum.
Orta okul ve liseyi Isvec’te bitirdim.
Lisede ekonomi bölümünu ve sonrasinda 1 senelik Otel Turizm okulunda Otelresepsiyon bölümünde okudum.
Daha sonra otel,konferans, pastane/kafeteria, kozmetik, abiye/gelinlik üzerine bicok sektörda calistim ve bu alanlarda tecrübe kazandim.

Hostes olarak calismak her zaman en büyük hayalimdi ve Anadolujet’in Stockholm Istanbul arasi ucuslara basladigini ögrenince cok sevindim ve basvurmak istedim.
En yakin tarihte ise baslamam mümkün.

Simdiden tesekkür ederim.

commenter

1988 kırşehir dogumluyum Ankarada ikamet etmekteyim 2007 den günümüze şoför ve makam şoförlügü yapmaktayım . sizinle olmaktan mutluluk duyarım

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine