assisTT İş Başvurusu iş ilanları 2011

2007 Kasım ayından itibaren, Türk Telekom ve TTNET operasyonlarımız başta olmak üzere İstanbul (Küçükyalı, Bostancı, Bahçelievler), Ankara (Ulus, Sincan), Erzincan ve Erzurum’da 7 lokasyonumuz, toplam 13 projemiz, idari personelimiz, teknik ekibimiz, VİP hizmetlerimiz ve yaklaşık 5000 çalışanımızla Türkiye’nin en büyük Çağrı Merkezlerinden birisi olarak ulusal ve uluslar arası başarılara imza atmış dev bir kuruluşuz. Birçok ilde açtığımız yeni çağrı merkezi binalarımız, her geçen gün artan projelerimiz ve heyecan verici iç dinamiklerimiz sayesinde İnsan Kaynaklarımızın tüm birimleri, çok önemli roller üstlenmektedir. Misyonumuz
Çalışanlarımızın iş ve kurum memnuniyetini sağlamak için, adil, insan odaklı, tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize katma değer yaratan İnsan Kaynakları süreçlerini uygulamak ve geliştirmektir. İnsan Kaynakları vizyonumuzu gerçekleştirmek ve devam ettirmek için, gerekli İnsan Kaynağına sahip olmak ve kurum içi sürekliliğini sağlamak temel görevimizdir. Vizyonumuz Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak. Müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip, potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, Çağrı Merkezi sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.

İşe Alım
AssisTT ‘de personel seçme ve yerleştirme sürecinin amacı, açık pozisyonlara şirket kurum kültür ve hedeflerine uygun, temel ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı bulup yerleştirmektir. İşe alımlarda kaynak olarak; aktif olarak takip edilen aday veri havuzu, Şirketimiz internet sitesinden gelen başvurular, bireysel başvurular ve danışmanlık şirketlerinden faydalanılmaktadır. Şirketimizde proje ve müşteri bazlı yetkinliklere dayalı bir işe alım süreci uygulanmaktadır. Kişilik Envanteri, Teknik Uygulama Sınavı, Yabancı Dil Yeterlilik Testi, Simülasyon Uygulamaları ve yüz yüze mülakatlarımızda uyguladığımız farklı modüllerle İşe Alım anlamında profesyonel tercihler yaparak, uzun vadeli başarılara imza atmamızı sağlanmaktadır. CvBank2 assisTT İş Başvurusu iş ilanları 2011 AssisTT’ de Kariyer
Müşterilere kurum kimliğiyle dokunan hizmet sunumu Çağrı Merkezleri, global pazarda önemi yeni anlaşılan sektörler arasında, yıldızı en çok parlayan kuruluşların zirvesinde yer almaktadır. Dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de yeni gelişen/büyüyen sektörler arasında yer alması sebebiyle çalışanlarına hızlı kariyer imkanları sunmaktadır. Şirketimiz sektör dinamiklerine ayak uydurmak ve çalışanlarımızı daha üst pozisyonlara taşıyabilmek için, çalışanlarımıza heyecan verici kariyer fırsatları sunmaktadır. Çalışanımızın göstermiş olduğu performans ve başarılarıyla 1 yıldan daha az sürede kariyer basamaklarını tırmanabilme imkanları da şirketimiz tarafından tanınmaktadır. Eğitim
İşe kabul edilen adaylarımız, profesyonel ekip ve son teknolojik ortamlarda katılımcı ve uygulamalı eğitim alarak şirketimizdeki profesyonel hayatlarına adım atmaktadırlar. Şirket içi motivasyon ve gelişimlerine yönelik eğitimlerimizle de çalışanlarımızın bilgileri sürekli canlı kalmakta ve kişisel gelişimlerine de değer katmaktadır. Ücretlendirme
Ücret politikamız; yetki, proje ve sorumluluklardaki kademelere göre şekillenmektedir. Ailemize verdiğimiz değerle yüksek performans gösteren çalışanımıza, hak ettiği yüksek gelir kazanımını performans ve prim gelirleriyle doğru orantılı olarak kurgulamaktayız. Yan Haklar

 • Proje, sorumluluk ve süreç fark etmeksizin tüm çalışanlarımıza üyeliklerinin 3. ayından itibaren Türk Telekom Sağlık Yardımlaşma Vakfı’ndan yararlanma hakkı tanıyoruz. Türkiye’nin her yerinde Türk Telekom Sağlık Yardımlaşma Vakfı ile anlaşmalı olan özel hastanelerden hem çalışanlarımız hem de yakınları bu haktan, herhangi bir ek ücret ödemeden yararlanabilmektedir.
 • Proje ve sorumlukları fark etmeksizin tüm çalışanlarımıza üyeliklerinin 3. ayından itibaren Türk Telekom Biriktirme Sandığı’ndan yararlanabilmektedir. Belirledikleri tutarları ödeyen çalışanlarımız herhangi bir dosya ve masraf bedeli ödemeden maaşları karşılığında küçük taksit ödemeleriyle kredi çekebilir, herhangi bir dosya bedeli ödemeden maaşlarından otomatik olarak belirledikleri miktarda para biriktirebilir ve istedikleri zaman çekebilme imkanları çalışanlarımıza tanınmıştır.
 • Eğitim sonrası tüm çalışanlarımıza ikamet adreslerinde geçerli olan ADSL kullanımları için maaşların 4 GB İnternet ücreti tarafımızdan hediye edilmektedir.

Sosyal Haklar

 • 7/24 hizmet vermemiz sebebiyle çalışanlarımızı düşünüyor, şirket ve evleri arasında kolay ve ücretsiz ulaşım sağlayabilmeleri için Servis imkanı sunmaktayız.
 • Bünyemizdeki yemekhanemizde hijyenik ve sağlık standartlarına uygun olarak hazırlanıp takdim edilen leziz yemeklerimiz ve zengin açık büfemizle ,çalışanlarımıza öğlen ve akşam ücretsiz Yemek imkanı sağlanmaktadır.
 • 0-6 yaş grubu çocuğu olan çalışanlarımıza, sıcak ev ortamında Kreş imkanı tanınmaktadır.
 • Yoğun tempoda çalışan personelimiz, molalarında Televizyon ve İnternet donanımlı Dinlenme Odaları’nda huzurlu ortamlarda vakit geçirebilme imkanı sunulmaktadır.
 • Tüm çalışanlarımız, rahatlıkla kullanabilecekleri Kütüphane salonlarımızda, kolaylıkla her türlü arşive ulaşabilir ve kendilerine yeni ufuklar kazandırabilmektedir.
 • Günün her saatinde yararlanabilecekleri donanımlı Spor Salonlarımız sayesinde çalışanlarımız sportif faaliyetlerini gerçekleştirebilmektedir.
 • Kafeterya hizmetlerimizle çalışanlarımız, şirket dışına çıkmadan tüm ihtiyaçlarını giderebilmektedirler.
 • Motivasyon amaçlı düzenlediğimiz Gecelerimiz, Partilerimiz, Yemek Programlarımız ve Tatil Seyahatlerimiz ile çalışanlarımıza önem vermekteyiz.
 • Ulusal ve uluslar arası çeşitli Sportif, Sanatsal ve Kültürel yarışmalara çalışanlarımıza katılım konusunda destek vererek, bireysel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktayız.
 • Çalışanlarımız, iş hayatlarında göstermiş oldukları başarı ve performanslarıyla Altın …vb ekonomik hediyelerle ödüllendirilip, takdir görmektedirler.

Aşağıdan başvuru yapabilirsiniz.

http://www.assistt.com.tr/insankaynaklari.aspx

Bir önceki yazımız olan CMS 500 işçi alımı yapacak! başlıklı makalemizde cms insan kaynakları, cms iş başvuru formu ve cms iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar125 Yorum var "assisTT İş Başvurusu iş ilanları 2011"

commenter

ben selahattin künli askerliğimi yaptım bekarım lise mezunuyum erzincanda oturuyorum orta derecede bilgisayar biliyorum 05388430173

commenter
mustafa SERBES | Haziran 14th, 2011 at 23:47

22.10.1973 tarsus doğumluyum.1996 yılında E sınıfı ehliyetimi aldım.src 2-4 , piskoteknik ve eşimin devlet memuru olmasından dolayı yeşil pasaport sahibiyim.13 yıldır uzun yol şoförlüğü yapmaktayım.kar kış tecrübem ve TÜRKİYE içerisinde gitmediğim il kalmamıştır.hatta ilçe ve beldelerine bile gitmişimdir.genellikle mersin istanbul,trabzon,van,erzurum,antalya,diyarbakır,hakkari illeri arasında sebze meyve gargo ve akaryakıt taşımacılığı yaprım.kayıtlı büyük kazaam yok,adli sicilim temiz…ilginize teşekkür ederim…mustafa SERBES 0554 591 85 72

commenter
yusuf ziya karadağ | Haziran 20th, 2011 at 19:36

25.01.1985 doğumluyumerzurumatatürküniversitesini bitirdim.buişte başarılı olacağıma inanıyorom.tel:05414845167

commenter

31 MART 1989 erzincan dogumluyum turizm otelcilik meslek lisesi mezunuyum ve turizm meslek yüksek olkulunda okuyorum erzincanda yaşıyorum bu işi yapa bilirim BURAK BULUT :0543 542 18 09

commenter

canan meral 1 ağustos 1992 erzurum doğumluyum lise mezunuyum koskanın firmasın da satış destek elamanı olarak çalıştım olumlu olumsuz cevabınızı msn adresime gönderirseniz memnun olurum

commenter

1987müsteri hizmetl dogumluyum izmir karsıyakada oturuyorumlise mezunuyum türkcel müsteri hizmeti col center ünileverde caıstımdisiplinli öz güveni olan biriyim olumlu olumsuz cvp atarsanız sevinirim

commenter
saadet akagündüz | Eylül 29th, 2011 at 14:38

1991 erzurum doğumluyum izmir bornovada oturuyorum meslek lisesi mezunuyum ileka iletişim de call center olarak calıstım. 05073849995 bana bu numaradan ulasabilirsiniz sicilim temizdir. ilgilerinize teşekkür ederim

commenter

Zeynep MERT 1984 Ordu Ünye Doğumluyum..İzmir Bornovada İkametgah Etmekteyim..Meslek Lisesi Bilgisayar Mezunuyumm..Selçuk Ünv.Ereğli Meslek Yüksek Okulun dan Bazı Nedenlerden Dolayı Terkim..Daha Önce Sağlık Sektöründe Hsta Danışmanlığı Ve 3 Yıl Kadar Özel Bir Fatura Merkezinde Veznadarlık Yaptım..Öğrenime Her Daim Açık Biriyim..Olumlu Yada Olumsuz Geri Döünüş Yapılabilirse Maileme Çok Memnun Olurum..Şimdiden Teşekkürler..

commenter
Birsen İclal Karaca | Ekim 20th, 2011 at 09:22

1987 Erzurum doğumluyum..aydında ikametgah edmekteyim..Aydın Anadolu Meslek veMeslek lisesi TekstilMezunyum.Adnan Menderes Üniverstesi Meslek Yüksek okulunu bitrdim.5 yıl kadar çeşitli yerlerde çalıştım.moda evlernde hem tasarım hemde satış danışmanlığı yaptım insanlarla iletişimim çok iyidir bu işi yapabilceğime inanıyorum. kendime öz güvenim tam ve bu işi yapabilceğime inanıyorum.. Olumlu yada olumsuz geri dönüşüm yapabilirseniz mail adresime sevinirim şimdiden tşekkür ederim..

commenter

1985 ordu dogumluyum..ordu da ikametgah etmekteyim. ticaret meslek lisesı mezunuyum .spor merkezınde ön muhasebe we halkla ilişkıler bölumnde calıştım. Olumlu yada olumsuz geri dönüşüm yapabilirseniz mail adresime sevinirim şimdiden tşekkür ederim..

commenter

1990 adana dogumluyum erzincanda ikametgah etmekteyim. özel bir hastahanede santral bölümünde çalıştım .özgüvenime tam bu işi tam anlamıyla yapacağımı düşünüyorum.olumlu ya da olumsuz dönüşümünüzü mail adresime bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

commenter
ADEM KARADUMAN | Aralık 7th, 2011 at 13:29

1987 erzurum dogumluyum.Erzurumda ikamet ediyorum.meslek lisesini bitirdim.sizlerle çalışmaktan en büyük isdeyim.

commenter

06.09.1993 erzurum dogumluyum erzurumda ikametgah etmekteyim meslek lisesi mezunuyum b sınıfı ehliyetim var erzurum atatürk ünüversitesinde meslek yüksek okulunda okumaktayım adli sicilim temiz işi yapabilirim öz güvenim var kendimi geri dönüşümünüzü bekliyorum olumlu yada olumsuz tşker ederim 05372787122

commenter
esra KÖREZLİ | Ocak 2nd, 2012 at 17:29

02/07/1990 Manisa/salihli doğumluym,izmirde ikametgah etmekteyim ve 2 aylık evliyim.Salihli lisesinden mezunum,optikcide 2 yıldan fazla satış elemanı olarak çalıştım.B ehliyetim var,hertürlü bilgiye açığım öğrendikçe işimi seven sahiplenen birisiyimdir.olumlu yada olumsuz haberinizi bekliyorum teşekür ederim.

commenter
alper kıcır | Ocak 11th, 2012 at 23:09

02-05-1980 izmir doğumluyum açıköğretim okuyorum 1 oğlum ve 1 doğacak çocoğum var onların gelecegi için güvnlik veya her türlü teklife açığım inşallah olumlu haber belkliyorum işimi severek ve benimseyerek yapacağıma emin olabilirsiniz emeğimin hakkını aldığım zaman daha çok başarı beklerim 05556646957

commenter

08.08.1986 doğumluyum ankara da oturuyorum evliyim bir çocuk sahibiyim orta okul mezunuyum b sınıfı ehliyetim var sicilim temizdir teşekkür ederim 0505 554 92 04 0312 226 92 86

commenter
ömer armut | Ocak 21st, 2012 at 13:41

ticaret meslek lisesi mezunu askerliğimi yapmış 22 yaşında kendime güvenim tam biriyim tl: 05313363729

commenter
osman uçar | Ocak 21st, 2012 at 13:49

yas 23 ticaret meslek lisesi mezunu askerliğini yapmış askerliğini santral görevlisi olarak bitirdim bilgisayar sertifikam var B sınıfı ehliyet im var tl: 0507 2037314

commenter

1984 doğumluyum samsunda yaşıyorum evliyim lise mezunuyum daha önce iş tecrübem olmuştur .sizi tercih etme sebebim güvenilir olmanızdır.aktif bir insanımdır sosyal ilişkilerim kuvvetlidir teşekür ediyorum bu fırsatı bizlere sunduğunuz için.

commenter

yaş 23 ankarada yaşıyorum telsiz-tel oapratörüyüm hazırda 2 adet diploma +bonservis + başarı belgesi bulunmaktadır. iletişim tecrübem yüksek seviyededir.

commenter
mahmut sedalı | Şubat 6th, 2012 at 11:02

yaş30 erzurumda yaşıyorum lise mezunuyum iş tecrübem var aktifd bir insanım teşekkürler cep 05395010453

commenter
Mehmet Sıddık Kaya | Şubat 7th, 2012 at 00:40

Mrb ben Mehmet Sıddık Kaya 10.10.1978 Erzurum doğumluyum ve burada ikamet etmekteyim.Üniversite de okurken geçirdiğim kazadan sonra eğitimime devam edemedim.Askerlik görevimi tamamladım.Geçirdiğim kaza nedeniyle engelli raporum mevcut fakat işinizde çalışmama engel değil.En iyi şekilde yapabileceğime inanıyorum. 2011 yılında Erzurum kültür merkezinde mülakatlara girdim.Bana dönülecek dendi ama halen dönülmedi. Engelli raporum mevcut.Evliyim ve bir kızım var.İşsizim mağdur durumdayım işinizle kariyer yapmak yükselmek istiyorum. Bana fırsat verirseniz çok sevinirim .Telefon numaram 05069019175

commenter
Seher ŞAHİN | Şubat 7th, 2012 at 12:35

07/02/2012 at 12:35 28yaŞındayım ANKARA da yaŞıyorum Turizim meslek eğitim merkezi mezunuyum.İŞ tecrübem var teşekkürler.

commenter
yasemin tanrıverdi | Şubat 7th, 2012 at 16:49

erzurumda yaşıyorum lise mezunuyum aktif bir insanım ikna etme kabiliyetim var düzgün bir diksiyona sahibim teşekkürler

commenter

1976 izmir doğumluyum karşıyakada oturuyorum.tic.mes.lisesi mezunuyum.opel izfaş ve özel şirketlerde çalıştım hamileliğim nedeniyle ayrılmak zorunda kaldım 1 kızım var ve artık çalışmak istiyorum bana fırsat verirseniz çok sevinirim teşekkür ederim.

commenter
gökhan aslan | Şubat 9th, 2012 at 14:33

1986 doğumluyum erzurumda yaşıyorum açık öğretimde okuoyorum.b ehliyetim var.sizinle çalışma imkanı istiyorum..

commenter
gökhan aslan | Şubat 9th, 2012 at 15:06

1986 erzurum merkez doğumluyum.askerliğimi 1 senedir yaptım.üst seviyede bilgisayar biliyorum.ehliyetim var.kendime güvenim ve diksiyonum yeterince düzgün.sizinle çalışmaktan onur duyarım.olumlu yada olumsuz cevaplarınız için telefon numaram :05377104861 şimdiden teşekkürler

commenter

1988 kars sarıkamış doğumluyum erzurumda ikamet etmekteyim lise mezunuyum askerliğimi hakkari çukurcada yaptım B sınıfı ehliyetim var kendime güvenim tam sizinle çalışmak istiyorum irt tlf 05396139331

commenter
Nuran çaylak | Şubat 16th, 2012 at 09:51

1970 Erzincan doğumlu,lise mezunuyum. Antalya da yaşıyorum.Almanca ingilizce çok az da rusca biliyorum.Almanca bilgisayar diksiyon ve estetisyenlik kursu diplomalarım var.Sizinle çalışmak istiyorum.0542 8219651

commenter
durmuş sarı | Şubat 16th, 2012 at 10:54

1978 adana kozan doğumluyum 5yıl uzman erbaş olarak calıştım.sözleşmeyi karşılıklı fesh ettik.B sınıfı ehliyetim ve özel güvenlik kartım var işsizim sizin sayenizde inşallah işim olacak saygılar
tlf:05350464129

commenter

1992 erzurum doğumluyum atatürk üniversitesi elektrik programı 2.sınıf öğrencisiyim okul dışında 4 günüm boş daha öncede avea da halkla ilişkiler departmanınında çalıştım. boş olduğum zamanlarda çalışmak isterim… 05394309162

commenter

1992 erzurum doğumlu olup tarih bölümü 1.sınıf öğrencisiyim sizinle çalışmak isterim….

commenter

mrb 27/05/1984 amasya dogumluyum ön lısans otomatıv bölümü mezunuyum evlıyım askerlıgımı kars merkezde yaptım A2+B ehlıyeyetım var kendıme güvenım ve karsımdakı ınsanlarla ıletısım gayet ıyıdır calısmaktan hayatta yılmam zorluk derecesı ıslerden nasıl olursa olsun mucadele etmeyı severm ıs hayatımdakı basarılarm herzaman ön plandadır Tek ıstegım ıs hayatındakı ıyı bır aıle mutlulugu. Sımdıden tesekkur ederım sızlere sukranlarımı sunarım tlf 05426491644

commenter
güven yeşilyurt | Şubat 18th, 2012 at 20:15

mrb 20.06.1989 erzurum dogumluyum erzurumda ikametgah etmekteyim meslek lisesi mezunuyum b sınıfı ehliyetim var adli sicilim temiz askerliğimi 1.5 yıl önce bitirdim kendime güvenim ve diksiyonum yeterince düzgün.sizinle çalışmaktan onur duyarım.olumlu yada olumsuz cevaplarınız için telefon 05387374915

commenter
kasım çavuş | Şubat 21st, 2012 at 16:09

mrb 04.03.1986 doğumluyum anadolu ünüversitesi işletme bölümü mezunuyum bilgisayar sertifikalı kendine güvenen diksiyonu düzgün bbiriyim sizin çatınız altında çalışmak istiyorum olumlu yada olumsuz cevabınızı bekliyorum numaram 05382417641

commenter

Merhabalar! 11.05.1989 doğumluyum. Erzincan endüstri teknik ve meslek lisesi mezunuyum. 04.01.2007 tarihinde “bilgisayar ve elektronik teknik servisciliği” ustalık belgemi aldım. yaklasık 4 senedir mesleğimi yapıyorum. 04.12.20011 tarihinde askerliğimi bitirmiş olup sizlerle birlikte çalısmaktan büyük onur duyacağımı bildiririm.Şimdiden ilginiz için tesekkürler. GSM: 5317372302

commenter
Akif Çıldan | Mart 3rd, 2012 at 19:47

1979 Erzurum doğumluyum Ticaret meslek lisesi mezunuyum 2002 2010 yılları arası uzman çavuşluk yaptım kendi isteğimle ayrıldım sizinle çalışmak istiyorum

commenter
eren yılmaz | Mart 4th, 2012 at 16:02

slm ben eren erzıncanda oturuyorum askerlıgımı yaptım 22 yasındayım erzıncan meslek yuksek okulu muhasebe bolumu bırıncı sınıf terk arkadasım tavsıye ettıgı ıcın basvurdum sıze olumlu olumsuz haberınızı beklıyorum 543 511 22 02

commenter

merhaba 21.04.1988 dağomluyum aöf okuyorum iş arıyorm 05425323760

commenter
tuğrul gürbüz | Mart 5th, 2012 at 23:00

slm 01.10.1990 doğumluyum erzincan eğitim fakültesinde sınıf öğretmenliği okuyorum sadece bir buçuk gün dersim var gündüz öğrenciyim diğer günler boşum iş arıyorum. 0538 845 49 45

commenter
Abdullah Yakut | Mart 7th, 2012 at 14:55

Merhaba 01.01.1986 doğumluyum.Düz lise mezunuyum.Askerliğimi yaptım diksiyonum düzgün ve sizinle çalışmak istiyorum.Ankarada yasıyorum olumlu yada olumsuz haberınızı beklıyorum..saygılar 0543 971 10 62

commenter

slm ben ömer erzurum doğumluyum erzurumda oturuyorum askerliğimi tamamladım 30/10/1990 dogumlyum erzurum kazım karabekir endrüstrü meslek lisesinde okudum elektrik bölümünü bitirdim assistt kurumunuzda çalışmakta olan arkadaş tavsiyesi üzerine başvuru yaptım en yakın zaman da haberlerinizi bekliyorum 05386534978

commenter
yaser yaşar | Mart 7th, 2012 at 16:50

adım yaser yaşar 10,08,1988 erzurum doğumluyum atatürk üniversitesi meslek yüksek okulu makine 2010 mezunuyum. B sınıfı ehliyetim var. ikna kabiliyetimin yüksek olduğunu düşünüyorum. sizinle çalışmak istiyorum

commenter
yaser yaşar | Mart 7th, 2012 at 17:09

adım yaser yaşar 10,08,1988 erzurum doğumluyum atatürk üniversitesi meslek yüksek okulu makine 2010 mezunuyum. B sınıfı ehliyetim var. ikna kabiliyetimin yüksek olduğunu düşünüyorum. sizinle çalışmak istiyorum 05353074408

commenter
osman taşkın | Mart 7th, 2012 at 18:08

meraba ben izmir bornovadan osman taşkın bornovada oturuyorum 1987 dogumluyum askerligimi yaptım iş aramaktayım eger yardımcı olursanız çok sevinirim orta derece bilgisayar kullanıyorum şimdiden olumlu veya olumsuz tepkinizi bekliyorum allah razı olsun…

commenter
osman taşkın | Mart 7th, 2012 at 18:12

meraba ben izmir bornovadan osman taşkın bornovada oturuyorum 1987 dogumluyum askerligimi yaptım iş aramaktayım eger yardımcı olursanız çok sevinirim orta derece bilgisayar kullanıyorum şimdiden olumlu veya olumsuz tepkinizi bekliyorum allah razı olsun… 05547517049

commenter
yaser yaşar | Mart 7th, 2012 at 23:38

merhaba 10.08.1988 erzurum doğumluyum.erzurumda ikametgah etmekteyim. atatürk üniversitesi meslek yüksek okulu makine mezunuyum. disiplinli ve hıslıyım. Sizinle çalışmak isterim gsm: 0535 307 44 08

commenter
aslan çakır | Mart 8th, 2012 at 14:53

meraba 1990 amasya dogumluyum amasya ticaret meslek lisesı mezunuyum askerlık gorevımı yaptım iş arıyorum hberlerınızı beklıycem

commenter
selami canikli | Mart 9th, 2012 at 17:40

merhaba 27/11/1986 amasya doğumluyum amasya meslek yüksek okulu makina bölümü mezunuyum amasya da ikametgah etmekteyim askerliğimi yaptım bilgisayar sertifikam var B sınıfı ehliyetim var diksiyonum düzgün ikna kabiliyetim yüksek şimdiden ilginiz için teşekkür ederim saygılarımla tel: 05454336334-05352609570

commenter

1985 Erzincan dogumluyum ızmir,de nas plastik Aş,de makina operatörü olarak calışiyordum şuan erzincanda ikamet ediyorum ve acil olarak işe ihtiyacım var değerlendirilmesini rica ederim.

commenter
Arzu KİPER | Mart 13th, 2012 at 19:06

arzu kiper kırıkkalede yaşıyorum acil olarak işe ihtiyacım var. saygılar.

commenter
hayati yaşar karataş | Mart 16th, 2012 at 09:15

20.02.1989 Erzurum doğumluyum. Kazım karabekir endüstri meslek lisesi elektrik,elektronik mezunuyum askerlik görevimi tamamlamaktayım.acil olarak işe ihtiyacım var bilgilerinize sunarım.

commenter
hayati yaşar karataş | Mart 16th, 2012 at 09:19

20.02.1989 Erzurum doğumluyum. Kazım karabekir endüstri meslek lisesi elektrik,elektronik mezunuyum askerlik görevimi tamamlamaktayım.acil olarak işe ihtiyacım var bilgilerinize sunarım.tlf 05396740959

commenter
Kadir Şahin | Mart 17th, 2012 at 00:01

29.09.1989 doğumluyum , Erzurum’da ikamet etmekteyim… Atatürk üniversitesi Edebiyat fakültesi Tarih bölümü 2.sınıfta okumaktayım.. Ek gelire ihtiyacım olduğu için başvurmaktayım… telefon numaram : 05315515170 bilgilendirirseniz memnun olurum şimdiden teşekkür ederim…

commenter

Adım Ömer ORAK 02.03.1989 AMASYA dogumluyum AMASYA’DA yasamaktayım Giresunda muhasebe ve vergı uygulamaları bölümünü bitirdim orta derecede bilgisayar kullanmaktayım B sınıfı ehlıyetım vardır askerliğimi henüz yapmadım tlf numaram 5414290486 teşekkür ederim bu fırsatı verdıgınız için

commenter
Sude KANTAR | Mart 22nd, 2012 at 17:48

17.03.1983 Suluova doğumluyum.Anadolo Ticaret Meslek Lisesi Bilgisayar programcılığı mezunuyum.Bilgisayar ve ingilizce sertifikalarım var.B sınıfı ehliyetim var.Diksiyonum ve ikna kabiliyetim çok yüksek.Sizinle çalışmak istiyorum.GSM 05412244713 Bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim.

commenter
eyyüp ışık | Mart 23rd, 2012 at 11:14

adım eyyüp ışık 1985 adıyaman dogumluyum lise mezunuyum D-E sınıfı ehlıyetım var askerlıgımı yaptım sızınle calısmak ıstıyorum 05415129859

commenter

1987 AMASYA DOĞUMLUYUM. AMASYA DA YAŞAMAKTAYIM.SULUOVA TİCARET MES.LİSESİ MEZUNUM.ORTA DERECE DE BİLGİSAYAR KULLANMAKTAYIM.ASKERLİĞİMİ YAPTIM.KENDİME GÜVENİM SONSUZ. TEL : 545 810 29 35

commenter

BEN MURAT ERZURUMDA İKAMET ETMEKTEYİM LİSE MEZUNUYUM BİLGİSAYARIM İY ASKERLİĞİMİ YAPTIM BSINIFI EHLİYETİM VAR SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

commenter

1987 erzurum doğumluyum adım müjdat çetin lise mezunuyum askerliğimi yapmış bulunmaktayım güzel diksiyon sahibiyim bilgisayar kullanmasını iyi bilen ikna kabiliyeti olan birisiyim kendime güveniyorum . tel: 0534 875 52 63

commenter

1987 doğumluyum ismim sinan akbulut askerliğimi yaptım sizinle çalışmak istiyorum 05350814931

commenter

1989 doğumluyum askerliğimi yaptım ve bu iş için tecrübeliyim 05399646116

commenter
Abdulkerim AYDIN | Nisan 4th, 2012 at 10:58

1194 dogumluyum ismim a.kerim aydın meslek lisesi mezunuyum. Bilgisayar kullanmayı biliyorm.erzurumluyum.GSM:0538 382 03 59

commenter
müslüm yardım | Nisan 4th, 2012 at 12:44

Ben müslüm yardım 1977 adıyaman doğumluyum. B sınıfı ehliyetim ve güvenlik sertifikam var. Daha önce İstanbul’da bir özel firmada güvenlik görevlisi olarak çalıştım. Şu anda Adıyaman’daki bir özel okulda güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum. Sizinle çalışmak istiyorum.
TEL: 05383316337

commenter
hakan başar | Nisan 4th, 2012 at 13:25

Hakan Başar Erzincan’da ikamet etmekteyim. 11.08.1976 doğumluyum.lise mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.
tlf:0539 209 69 19

commenter

1990 adıyaman dogumluyum ben ferhat kozan önlisans mezunuyum turizm ve otel işlt.bilgisayar kullanmasını bilen bilgisayar sertifikasına sahibim orta derecede ing.ve almanca bilmekteyim 3 yıl turizm sektöründe çalışmıs bulunmaktayım şuanda işletme 3. sınıfı okumaktayım diksiyonu düzgün biriyim kendime güveniyorum ve sizlerle çalışmak istiyorum tşk…. ederim

commenter
ibrahim YANIK | Nisan 9th, 2012 at 17:22

1993 ERZURUM DOĞUMLUYUM MESLEK OKUYORUM BÖLÜMÜM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ. GENELLİKLE TRUZİMDE ÇALIŞDIM AMA SÜPER MARKET GİBİ YERLERDEDE ÇALIŞDIM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM. TEŞEKKÜR EDERİM TEL.NO:05315157212

commenter

songül adıyaman doğumluyum doğan platformda dsmart bölümünde müşteri temsilciligi yaptım 4 ay gümüşhane üniversitesi inşaat teknikeri mezunu yum sizin le çalışmak isterim . teşşekür ederim

commenter
Ayfer İliş | Nisan 21st, 2012 at 16:37

merhaba erzincan da ikametgah ediyorum lise mezunuyum asist e çalışmak istiyorum

commenter

slm ben murat 20 01 1990 dogummluyum erzurum daq yaşıyom asker den yeni geldim lise mezunuyum bilgi sayar sertifikam var işiniz de çalışmak isterim olum lu yada olum suz cevap ınızı bekliyom cep 05317284657

commenter
abdullah kızgın | Nisan 23rd, 2012 at 12:18

1985 erzurum dogumluyum lıse mezunu askerlıgımı yaptım cagrı merkezlerınızden haber beklıyorum numaram 05414845999

commenter
Emrah DEMİRKIRAN | Nisan 27th, 2012 at 15:34

Adım Emrah 1990 doğumluyum ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİNDE OKUYORUM ERZURUM da ikamet ediyorum Tel:0537-727-09-52

commenter
ADEM KARADUMAN | Nisan 27th, 2012 at 19:46

ERZURUM DOĞUMLUYUM LİE MEZUNUYUM ASKERLİĞİMİ YAPMIŞIM ÇAĞRI MERKEZLERİNİZDE YANIT BEKLİYORUM

commenter
Hüseyin KURAL | Nisan 29th, 2012 at 17:08

Merhaba ben Hüseyin 1982 TOKAT-TURHAL doğumluyum AMASYA,da yaşıyorum evli 2 çocuk babasıyım AMASYA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ TESVİYE bölümü mezunuyum e sınıfı sürücü belgem var ayrıca src2,src4 ve piskoteknik belgelerim mevcuttur.Askerliğimi yaptım kendime güvenim sonsuz,diksiyonum düzgün ve ikna kabiliyetim bir hayli fazla şimdiden teşekkür ediyorum böyle bir imkanı bizlere sunduğunuz için uygun görüldüğü taktirde sizlerle çalışmaktan kıvanç duyar saygılarımı sunarım.GSM.05426623807

commenter
Selahattin ALTUN | Mayıs 2nd, 2012 at 23:53

1982 Adıyaman doğumluyum Adıyaman merkeze bağlı bir köyde ikamet ediyorum.A.Ü.M.Y.O.Elektrik ve Enerji Bölümünü okuyorum Adıyaman da kurulacak olan çağrı merkezinizde çalışmak istiyorum.Olumlu veya olumsuz bir meil gönderirseniz sevinirim şimdiden TEŞEKKÜLER.

commenter

1990 DOĞUMLUYUM.ORDU MERKEZDE İKAMET ETMEKTEYİM. ORDU ATATÜRK ANADOLU LİSESİ MEZUNUYUM. ŞUAN ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ ÜÇÜNCÜ SINIF ÖĞRENCİSİYİM.( AÇIK ÖĞRETİM.)DAHA ÖNCE ÇALIŞMIŞ OLDUĞUM SEKTÖRLER AVUKAT BÜROSUNDA 3 YIL SEKRETER OLARAK ÇALIŞTIM. ÇAĞRI MERKEZİNİZDE SİZLERLE BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAN MEMNUNİYET DUYAR SAYGILARIMLA TEŞEKKÜR EDER OLUMLU VEYA OLUMSUZ GERİ DÖNMENİZİ RİCA EDERİM.TEL:05313819080

commenter

ADIM ELİF ERZURUMDA YAŞIYORUM ASİSTE ÇALIŞMAK İSTİYORUM KENDİME GÜVENİYORUM . TEL 04423427951

commenter
İsmihan ZENGİN | Mayıs 9th, 2012 at 14:10

1992 doğumluyum.Amasya merkez de yaşıyorum.Amasya Kız Meslek Lisesi mezunuyum.Kurulacak olan çağrı merkezinde çalışmak istiyorum.Sizlerle çalışmaktan kıvanç duyarım.Şimdiden TEŞEKKÜR EDERİM.

commenter

1981 Amasya dogumluyum.Amasya merkezde yaşamaktayım.Amasya İHL ve Kız Meslek Çocuk Gelişimi mezunuyum.Suanda AÖF Sosyal Hizmetler 1. sınıf ögrencisiyim.Bilgisayar sertifikasına sahibim.Sizinle çalısmak istiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim. Tesekkurler..

commenter
Şaziye Bingöl | Mayıs 13th, 2012 at 20:49

Merhaba 1978 kırıkkale dogumluyum. Kırıkkale ticaret meslek lisesi muhasebe bölümü mezunuyum. Santralist sertifikam var . Sizin bünyenizde çalışmak istiyorum . Ankara ve kırıkkale tercihimdir. İlginizden dolayı teşekkür ederim.

commenter

1989 erzurum dogumluyum merkezde yaşıyorum elektirik elektıronik mezunuyum askerligimi yapmış ve evliyim ilginiz için teşekkürlerimi sunuyorum

commenter
mahmut kılıç | Haziran 6th, 2012 at 13:24

merhaba 1986 erzincan dogumluyum erzincan merkezde yaşamaktayım sizinle birlikte çalışmak istiyorum [05415386728]

commenter

1994 erzurum doğumluyum merkezde yasıyorum E.m.L elektrik elektronık m
ezunuyum ilginiz icin tesekkürlerimi sunuyorum

commenter

1993 erzurum doğumluyum E.m.L elektrik elektronık mezunuyum TEDASda stajer olarak görev yaptım Sizlerle çalışmaktan kıvanç duyarım.Şimdiden TEŞEKKÜR EDERİM.

commenter

atatürk üniversitesi fen bilgisi öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim kurumunuzda çalışmak istiyorum cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

commenter
AZİZE AYTAÇ | Temmuz 2nd, 2012 at 14:21

27 yaşındayım ankara sincandaki şubelerinizde çalışmak istiyorum

commenter

erzincanlıyım 9 ay mt olarak çalıştım avea biriminde bilginize tsk

commenter

1991 muş doğumluyum. Van yüzüncü yıl üniversitesi bilgisayar programciliği 2012 mezunuyum.Sizinle birlikte çalışmak istiyorum ilginiz için teşekkürler. iletişim 0531 289 79 91

commenter
cemal yıldız | Temmuz 8th, 2012 at 20:08

1994 doğumluyum düz lise mezunuyum. bilgisayarda word exell power point format vb. işleri yapabiliyorum sizinle çalışmak istiyorum. 0545 657 14 13

commenter
ESMA GÜLGEN | Temmuz 9th, 2012 at 02:54

İsmim Esma Gülgen, Ankara Lokasyonu 11818 Biriminde asistan olarak çalışmak istiyorum. 28 yaşında, evli ve 2 çocuk annesiyim. Başkent Lisesi mezunuyum. Diksiyonum,ikna kabiliyetim ve güler yüzüm ile kendime güveniyorum. Teşekkürler,İyi çalışmalar.05354857403

commenter
hamza öksüz | Temmuz 17th, 2012 at 20:28

1994 doğumluyum. Rize Tevfik İleri Anadolu Endüstri Meslek Lisesi Elektronik bölümü mezunuyum. Sizinle çalışmak istiyorum. 0539 400 63 26

commenter
YAVUZ GÜNDOĞDU | Ağustos 1st, 2012 at 15:51

1985 erzurum merkez doğumluyum.atatürk üniverstesi beden eğitimi spor yüksek okulu 4. sınıf öğrencisiyin,merkez aşağı mumcu mah. ikamet etmekteyi m ve kurumunuzda çalışmak istiyorum. ARZ EDERİM.

commenter

1985 erzurum merkez doğumluyum. atatürk üniverstesi beden eğitimi spor yüksek okulu 4. sınıf öğrencisiyim, merkez aşağı mumcu nah. ikamet etmekteyim ve kurumunuzda çalışmak istiyorum. ARZ EDERİM 0506 294 61 92 – 0545 326 89 94

commenter

1982 ERZURUM DOGUMLUYUM ASKERLİGİMİ YAPTIM AÇIK ÖGRETİM LİSESİ MEZUNUYUM KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM 05392916519

commenter
MUSTAFA AKTAŞ | Ağustos 7th, 2012 at 04:32

1991 YOZGAT DOĞUMLUYUM ASKERLİĞİMİ YAPTIM 2010 YILINDA LİSEDEN MEZUN OLDUM.ANKARA’DA Kİ KURUMLARINIZDAN BİRİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.BİLGİNİZE SUNAR TEŞEKKÜR EDERİM.

commenter
MUSTAFA AKTAŞ | Ağustos 7th, 2012 at 04:35

TEL NO:5367917145

commenter

24 yaşındayım açıköğretim önlisans okuyorum.Giresunda yaşıyorum sizinle çalışmak istiyorum.05464185274

commenter
mümin Erdemir | Ağustos 9th, 2012 at 16:20

ben mümin askerliği yeni bitirdim iş ariyorum 1988 rize dogumlu ver rize merkez de yaşamaktayim 2 yıllık universite mezunuyum geregin yapılmasini arz ederim 0542247953

commenter

Merhaba 1987 rize dogumluyum. duzce universitesi muhasebe bölümü mezunuyum. Santralist sertifikam var . Sizin bünyenizde çalışmak istiyorum . rize duzce samsun tercihimdir. İlginizden dolayı teşekkür ederim.

commenter
ümran çiftgül | Ağustos 28th, 2012 at 15:45

1989 erzurum narman doğumluyum açık öğretim fakültesi türk dili ve edebiyatı 3. sınıf öğrenciiyim orta derecede bilgisayar kullanmayı biliyorum diksiyonum güzel ve hitapetim güçlüdür bu iş için uygun bir aday olduğumu düşünüyorum olumlu yada olumsuz cvplarınızı Email adresime bekliyorum.TEŞEKKÜRLER..

commenter
KÜBRA ALBAYRAK | Eylül 12th, 2012 at 21:39

merhaba 1993 erzıncan doğumluyum erzumrumda ıkamet etmekteyım sağlık meslek lısesı 2010 mezunuyum. iş tecrubem var çağrı merkezınde deneyım kazanmak istiyorum bu iş için uygun oldugumu düşünüyorum olumlu veya olumsuz maillerınızı beklıyorum. teşekkürler..

commenter
ceylan yıldırım | Eylül 19th, 2012 at 13:22

sizinle calışmak istiyorum bir yıl aşkale devlet hastanesinde bir yıl sanayi eczanesin de bir yılda erzurum bölge hastanesin de calıştım şimdi boşu sizinle çalışmak istiyom erzurumda oturuyom referasları..mhrs asistanı mehmet tekin tongac.sanayi ezc sezen kara oglan. aşkale devlet hastanesi kadır ışıkaksu başhekim.erzurum devlethastanesi hakan sezen başhekim yardımcısı

commenter
ömer bozluğ | Eylül 27th, 2012 at 18:44

17/06/2012 erzurum hilalkent lisesi mezunuyum üniversiteye hazirlamnıyorum 4kardeşin enbüyüğüyüm babam millieğtım müdürlüğünde şöför olarak çalışayamakta annem ev hanimi işe çalişmaya çok ihtiyacim var arz ederim

commenter

26,06,90 dogum tarıhı, Erzurum – Merkez yenısehır . tahsili LİSE askerlık 2011_2012 yapıldı.. asıst de calısmak ıstıyorum tel 05343760490,,veya 05425702721 ulasabılırsınız tesekkrler…

commenter

merhaba, ben tugba 03.10.89 Erzurum_merkez A.K.M.LİSESİ MEZUNUYUMMMM ASİSST DE CALISMAK ISTIYORUUMMMM ….DAHA ONCE BIRCOK YERLERDE CALISTIMMM MERSIN FLORYA PARK sekreterlık, emlakcılık vb yerlerde TESESKRLEERRR OLUMLU VEYA OLMSUZ CVB BEKLIYIORUZZZ….

commenter
gulfer yavuz | Ekim 22nd, 2012 at 21:15

merhaba 15.02.1987 nıgde dogumluyum.Ankarada ıkamet edıyorum.Evlı bır kız cocugu sahıbıyım.Acıkogretım Turkdılı edebıyatı 4.sınıf ogrencısıyım.Bılgısayar sertıfıkam var.suan bır fabrıkada askarı ucretle calısıyorum.Ama ben sızınle calısmak guzel bır karıyer yapmak ıstıyorum .dESTEKLERINIZI BEKLIYORUM.sIMDIDEN TESEKKURLER

commenter

başvuru internetten nasıl yapılıyo arkadaşkar bilen varmı asist tt alımları için

commenter

ben erzurum dan emrah taş 1985 dogumlu bolumum bilgisayrlı muhasebe asist te calışmak istiyom bana yardımcı olursanız memnun kalırım ilginiz için tşk edrm iyi gunler saygılar efendım

commenter

gsm no 05318479716 ilginiz için tşk ler

commenter

merhaba 02.11.1983 erzurum dogumluyum erzurumda ikamet ediyorum.bekarım lise mezunuyum bilgisayar sertifikamvar şuan çalışmıyorum sizinle çalışmak istiyorum sizinle güzel bir kariyer yapmak istiyorum desteklerinizi bekliyorum ilginiz i.in teşekkür ederim

commenter
ESRA TAŞÇI | Ocak 2nd, 2013 at 14:25

meslek lisesi mezun 1991 doğumluyum Adıyaman da oturuyorum. bu işe çok ihtiyacım var kendi ayaklarımın üstünde durmalıyım.

commenter

merhaba izmirde oturuyorum meslek lisesi elektronik bölmü mezunuyum 186 çagru merkezinde çalıştım askerden yeni geldim ilginiz için teşekkür ederim

commenter

merhaba 1987 erzurum doğumluyum ticaret meslek lisesi mezunuyum evliyim 1 tane çocuğum var acil işe ihtiyacım var sizinle çalışmak istiyorum

commenter
salih demir | Ocak 11th, 2013 at 20:01

meslek lisesi mevzunuyum 1989 dogumluyum adiyamanda oturuyorum..tlf no 05435607213

commenter

merhabalar ben 07/07/1991 dogumluyum ad soyad : ozde GUVEN cinarli endustri meslek insaat bolumu mezunuyum bucada ikamet etmekteyim benim soylemlerime cvbi mail adresimden verirseniz sevinirim …ilginiz icin simdiden tesekkurler..!

commenter

ben erzurum yakutıye mevkınde ıkamet uzereyım bolumum bılgısayarrlı muhasabe asist te çalışmak ıstıyom yardımcı olurmusunuz gsm 05318479716

commenter

meraba ben güldem 24 yaşındayım evliyim okuyamadım lise terk diplomama yok umarım sorun olmaz sizinle çalışmak istiyorum kendime güveniyorum olumlu yada olumsuz cvp bekliyorum tel numaram 0542 732 15 99

commenter

merhaba ben necla lise mezunuyum 25 yaşındayım bekarım iş kur çağrı merkezi belgesi tıbbi sekreterlik bilgisayar işletmeciliği belgelerim var iş arıyorum çalıkmak istiyorum olumlu veya olumsuz cevabınızı bekliyorum 05302283883

commenter

Merhaba ben yunus TURAN Erzurum’da ikamet etmekteyim lise mezunuyum elektrik elektronik bölümünden mezun oldum aynı zamanda özel bir otelde resepsiyon
görevlisi olarak çalıştım tecrübe dalında kendime güveniyorum asist tin tam bana göre bir iş olduğunu anladım hayırlısı ise olmasını çok isterim
teşekkürler

commenter

merhaba ankaradan yazıyorum farsdili ve edebiyatı bölümüson sınıf öğrencisiyim zaman sıkıntım yok sizinle çalışmak istiyorum insan ilişkilerim iyidir kendime güveniyorum sizede faydalı olacagımı düşünüyorum.umarım olumlu cevab verirsiniz şimdiden teşekkürler.

commenter
coskun ates | Mart 27th, 2013 at 03:15

Merhaba erzurumdan yaziyorum 1980 doğumluyum meslek lisesi elk bölümü mezunuyumsizinle çalışmak istiyorum saygılarımla

commenter
furkan alıcı | Nisan 27th, 2013 at 17:20

slm ben erzincanda yasıyorum lıse mezunuyum acıkogretımden unv. okuyorum 1993 dogumluyum 05425679578

commenter
fatma yazıcı | Nisan 30th, 2013 at 01:13

Merhabalar ben rizeden yazıyorum iki yıllık üniversite mezunuyum sizlerle çalışmak istiyorum.

commenter
hüseyin burak akdağ | Mayıs 21st, 2013 at 11:12

merhaba erzincan 1988 doğumluyum erzicnanda ikamet etmekteyim istanbul beşiktaş anadolu lisesi mezunuyum şu anda bayan kuaföründe çalışmaktayım..sizlerle çalışmak istiyorm…

commenter

sosyal hizmetler lisans açıköğretim 1.sınıf öğrencisiyim.adıyamanda ikamet etmekteyim.sizlerle çalışmak istiyorum.05052113114

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine