Avea iş başvurusu personel alımı 2011

Avea insan kaynakları

Avea işe alım süreci
İşe alacağımız adaylarda aradığımız ortak özellikler, pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinlikler ile beraber şirketimizin kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu kişilik özelliklerine sahip olunmasıdır. Şirketimize yapılan tüm başvurular gizlilik ilkesi kapsamında adalet ve fırsat eşitliği gözetilerek değerlendirilir.

İşe alım sürecimiz ihtiyaca göre üç farklı kategoride yönetilmektedir.

1- Tecrübeli personel işe alımı
2- Yeni mezun ve stajyer işe alımı
3- Toplu işe alım

Avea’nın Temel Yetkinlikleri: Müşteri Odaklılık, Etkili İletişim Kurma, Yaratıcılık & Yenilikçilik, Değişime Açık Olma, Sonuç & Çözüm Odaklılık, Sürekli Öğrenme & Gelişim, Takım Çalışması ve Planlama & Organizasyon

Aramıza katılacak yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duyduğumuzda tüm açık pozisyonlarımız internet sitemizde; iş ilanlarımız kısmında yayınlanmaktadır. Online yapılan başvurular dışında faks yoluyla başvuru alınmamaktadır..

Avea iş başvurusu nasıl yapılır?

Genel başvuru yapmak için internet sitemizde yer alan Genel Başvuru linkimizden iş başvurusunda bulunabilirsiniz. ‘Genel Başvuru’ yolu ile yaptığınız başvurular 6 ay süre ile veri bankamızda tutularak bu süre içerisinde oluşabilecek uygun pozisyonlarda değerlendirilir.
Avea şirketine başvuru yapmak için alttaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/hakkinda/ik/index.shtml?pagemenu=ik

Bir önceki yazımız olan Halkbank iş başvurusu personel alımı 2011 başlıklı makalemizde 2011, halk bankası personel alımları ve halkbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar9 Yorum var "Avea iş başvurusu personel alımı 2011"

commenter

MERHABA BEN GAZİ ÜNV.TASARIM BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.AZDA OLSA İNGİLİZCE VE ALMANCA BİLGİM BULUNMAKTADIR.BİLGİSAYAR ÜZERİNDE4-5 PROGRAM BİLİYORUM AVEA BÜNYESİ ALTINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.TEŞEKKÜRLER.

commenter
nazım demıel | Aralık 16th, 2011 at 23:38

slm ben nazım 9 senedır kuaforum iş arıyorum sızde bana gore iş varmı

commenter
engin çulha | Mart 23rd, 2012 at 17:50

mrblar limak kurtalan çimento fabrikasında 14 yıldır elektrik teknisyeniyim.sizinle çalışmak benim için gurur verici olacaktır.saygılar…

commenter
şilan dalga | Nisan 16th, 2012 at 16:42

mrb. marmara ünv. psikoloji bölümü 2 yıllık öğrenciyim 2 yıl vodafone bünyesinde çalıştım müşteri konusunda kendime güvenirim. bu neden sizinle çalışmak isterim …

commenter
büşra kansuva | Ağustos 17th, 2012 at 12:55

mrb ankarada yaşıyorum lise mezunuyum aile ve sosyal politikalar bakanlığında 183 ve 144 çağrı merkezlerinde çalıştım 183de hala çalışmaktayım…hattımız sayın bakanımızın isteğiyle gaziantep’e gidicek bu nedenle sizinle çalışmak istiyorum farklı biyerden cv gönderebilirmiyim……görüşmek dileğiyle….

commenter

Elektirik elektironik ustasıyım
elektirik elektironik meslek lisesi teklonoji bölumu mezunuyum
İş ARIYORUM

commenter

Elektirik elektironik teklonoji lise mezunuyum
elektirik elektironik ustasıyım
İŞ ARIYORUM
TEL :0536 871 7194

commenter

bilişim ve teknolojileri bolümünde okuyorum

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine