Avea Personel Alımı – İş Başvurusu 2012

Alt yapısını büyüterek Türkiye’nin en büyük 3 operatöründen bir olan Avea 2012 yılında 1000 kişilik  personel  ve eleman alımı yapmayı  planlıyor. Avea 3000 kişilik mevcut çalışan kadrosunda genişletmeye giderek 2012 yılında 500 çağrı merkezi eleman alımı, 500 de  pazarlama, IT, insan kaynakları, finans, kurumsal iletişim alanlarında görevlendirmek üzere  personelalımı yapacak.

 

Avea insan kaynakları

Avea işe alım süreci
İşe alacağımız adaylarda aradığımız ortak özellikler, pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinlikler ile beraber şirketimizin kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu kişilik özelliklerine sahip olunmasıdır. Şirketimize yapılan tüm başvurular gizlilik ilkesi kapsamında adalet ve fırsat eşitliği gözetilerek değerlendirilir.

İşe alım sürecimiz ihtiyaca göre üç farklı kategoride yönetilmektedir.

1- Tecrübeli personel işe alımı
2- Yeni mezun ve stajyer işe alımı
3- Toplu işe alım

Avea’nın Temel Yetkinlikleri: Müşteri Odaklılık, Etkili İletişim Kurma, Yaratıcılık & Yenilikçilik, Değişime Açık Olma, Sonuç & Çözüm Odaklılık, Sürekli Öğrenme & Gelişim, Takım Çalışması ve Planlama & Organizasyon

Aramıza katılacak yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duyduğumuzda tüm açık pozisyonlarımız internet sitemizde; iş ilanlarımız kısmında yayınlanmaktadır. Online yapılan başvurular dışında faks yoluyla başvuru alınmamaktadır..

Avea iş başvurusu nasıl yapılır?

Genel başvuru yapmak için internet sitemizde yer alan Genel Başvuru linkimizden iş başvurusunda bulunabilirsiniz. ‘Genel Başvuru’ yolu ile yaptığınız başvurular 6 ay süre ile veri bankamızda tutularak bu süre içerisinde oluşabilecek uygun pozisyonlarda değerlendirilir.
Avea şirketine başvuru yapmak için alttaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/hakkinda/ik/index.shtml?pagemenu=ik

Bir önceki yazımız olan Halkbank Personel Alımı - İş Başvurusu 2012 başlıklı makalemizde halkbank güvenlik görevlisi alımı, halkbank insan kaynakları ve halkbank insan kaynakları iş başvurusu 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar2 Yorum var "Avea Personel Alımı – İş Başvurusu 2012"

commenter
gamze arslan | Eylül 4th, 2012 at 16:21

05427650818

commenter
ibrahim akten | Kasım 30th, 2012 at 11:56

haberleşme sistemleri mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum 05072959483

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine