AvivaSa Personel Alımı İş İlanları

Her geçen gün kalitesini artıran ve gün geçtikçe potansiyel olarak da yer alan avivasa iş ilanları da bu büyüklüğe dayalı artış yaşadı.

8 yıldan bu yana beklentileri karşılamak için hizmet veren ve ekonomimizdeki derinliği giderek artan Bireysel Emeklilik Sistemi(BES)-AvivaSa,personel alımı yapacaktır.

AvivaSa’nın sektöründeki en büyük farkı,benzersiz çoklu dağıtım kanalı ile geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilmesidir.Avivasa 2012 yılında da bireysel ve kurumsal katılımlardaki çalışmalarını sürdürerek kârlı büyümesini ilerletme hedefinde.Avivasa’nın misyonu,müşterilerine daha büyük fon büyüklüğü ile daha çok getiri,çalışanlarına hem güçlü hem de kalıcı bir şirkette büyüme ve çalışma imkanı,hissedarlarına güçlü potansiyelinin yanı sıra kârlılık,iş ortaklarına ise Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik şirketlerinden biri olan Avivasa ile çalışma imkanı sunmaktır.Avivasa’nın şu anda bireysel emeklilikte üye sayısı 420.4 bin,fon büyüklüğü ise 2.9 milyar TL’yi aştı.
Yurt dışında çalışma fırsatı için formu doldurun

Avivasa Genel Müdürü’nün yaptığı açıklamada,direkt satış kadrosu için genç ve dinamil 500 finansal danışman alımı yapacaktır.Yapılan açıklamada,yapılacak personel alımı ile Avivasa’nın “en büyük satış kadrosuna sahip bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi olmaya devam edeceği” belirtildi.

Ayrıca Avivasa’nın satış kadrosu dışında bilgi teknolojileri ve operasyon kadrosu içinde yeni personel alımı yapılacağı bildirildi.Alınacak personellerin,takım çalışmasına ayak uydurabilecek,uygun meslek yüksek okulu veya lisans mezunu,araştırmacı,ikna ve iletişim becerisi yüksek,istekli,satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen,motivasyonu yüksek,kendine güvenen,müşteri duyarlılığına sahip,sürekli gelişim gösterebilen,etik ve profesyonel olmasına dikkat çekiliyor.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Personel Alımı İlanı başlıklı makalemizde eskişehir turkcell eleman alımı, secret cv turkcell ve turkcell cv bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer YazılarYorum yok.“AvivaSa Personel Alımı İş İlanları”

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine