Citibank iş başvurusu personel alımı 2011

Citibank insan kaynakları:

a)İş Fırsatları

Citi Türkiye’deki İşe Alımlar ve Bölümler arası geçiş Fırsatları: Açık pozisyonlarımız, Citi içerisinde intranet aracılığı ile mevcut çalışanlarımıza, Citi dışında ise internet sayfamızdan duyurulmaktadır. Başvurular internet üzerinden alınmaktadır. İşe alım sürecinde üniversitelerden yeni mezun olmuş veya deneyimli yetenekleri seçmede kullandığımız yetkinlik bazlı mülakat, grup mülakatı, vaka çalışması, kişilik envanteri gibi pozisyonun gerektirdikleri doğrultusunda en uygun adayı seçebilmemiz için kullandığımız farklı işe alım uygulamalarımız bulunmaktadır.

Yurtdışı Olanakları: Çalışanlarımıza “Global Mobility” programı sayesinde departmanlar ve ülkeler arası transfer olanağı sağlanmaktadır.Yurtdışındaki açık pozisyonlarımız Citicareers sayfası aracılığı ile mevcut çalışanlarımıza duyurulmaktadır. Citi Türkiye çalışanları öncelikle yöneticilerinin onayını alarak yurtdışındaki açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirler. 2007 yılından bu yana Citi Türkiye’den yurtdışına transfer olan çalışan sayımız 21′dir.

Çalışan Aday Önerme Sistemi: Citi Türkiye’ye özel olarak işe alımlarda kullandığımız “Çalışan Aday Önerme” programımız ile uygun adaylara çalışanlarımız aracılığı ile ulaşmakta ve bu süreçte bize destek olan çalışanlarımızı ödüllendirmekteyiz.

b)Staj Pozisyonları

Citi Türkiye, kısa ve uzun süreli staj programları ile geleceğin potansiyel Citi’lilerini yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Stajyer alımlarında öncelikle lisansüstü eğitim gören öğrenciler ve üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerine öncelik verilmektedir. 1-3 ay süre ile tam zamanlı devam gerektiren yaz staj programı için başvurular her yıl Nisan-Mayıs ayları içerisinde internet yolu ile yapılabilmektedir. İnsan Kaynakları Departmanı departmanların ihtiyaçları doğrultusunda Mayıs ayı içerisinde grup mülakatlarını gerçekleştirir. Olumlu olan adaylar ilgili departmanlara bire-bir mülakatları tamamlamak üzere yönlendirilir. Tüm adaylara görüşme sonucu bildirildikten sonra olumlu olan adaylara teklifleri verilir ve Haziran ayı içerisinde staj programına başlayabilmeleri için gerekli işe giriş işlemleri tamamlanır.

c)Kampüs Etkinlikleri

Her yıl Citi Global Kampüs etkinlikleri kapsamında Türkiye’nin önde gelen üniversitelerindeki Kariyer Günlerine vaka çalışmalarıyla ve/veya konuk konuşmacı olarak katılıyoruz. Vaka çalışmaları ile öğrencilere Citi profesyonelleriyle ile bir tam gün geçirme fırsatı sunuyoruz. Günün sonunda yeni mezun olacak öğrencilere hem finans sektörünü tanıtıyor, hem de Citi Türkiye dünyasını ve kariyer fırsatlarını paylaşma imkanı sağlıyoruz. Bu çalışmalar sırasında öğrencilere vaka çalışmasında gösterdikleri performanslarıyla ilgili geribildirim verirken, aynı zamanda Citi Türkiye için aradığımız yetkinlikleri gözlemleyerek yetenekleri keşfetme imkanı buluyoruz.

Global Kampüs etkinliklerimiz kapsamında yurtdışındaki saygın üniversitelerin Türkiye tanıtımlarına da destek vermekteyiz. Bu kapsamda, 2007 yılından bu yana Ekim ayında New York Üniversitesi (Stern)‘ni İstanbul’da ağırlamaya devam ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Bank Asya iş başvurusu personel alımı 2011 başlıklı makalemizde 2011, bank asya ve bank asya alım şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar4 Yorum var "Citibank iş başvurusu personel alımı 2011"

commenter

Yüksek Okul Makına Resim Konstrüksüyon Bölümü mezunuyum .Açık Ögretim Fakultesinde İşletme okuyorum .. CITIBANK POZİSYONUNUZA UYGUN İŞ İSTİYORUM

commenter

işletme yönetimi mezunuyum. bankada staj yaptım daha önce.CITIBANK POZİSYONUNUZA UYGUN İŞ İSTİYORUM

commenter
satı mehmet çakmak | Eylül 25th, 2011 at 04:59

AD SOYAD. Satı Mehmet CAKMAK DOĞUM TARİHİ 08.11.1981 TC NO.1232058742 GSM.05363179436 İKAMET ADRESİ. Mevlana Mah 904 Sokak No4 Küçükköy Gaziosmanpaşa İST. EĞİTİM DURUMU.Lise Mezunu 1999 ASKERLİK DURUMU. Yaptı Jandarma Komado BOY. 1.80 Cm KİLO 86 Kg MEDENİ DURUMU Evli BAŞVURDUĞU POZİSYON Silahlı Güvenlik Görevlisi SİLAHLI GÜVENLİK KİMLİK KARTI.Var GöREV YAPTIĞI YERLER.Mis Güv AŞ İŞE GİRİŞ TARİHİ. 01,12.2007 GöREVİ.Silahlı Güvenlik Görevlisi AYRILMA NEDENİ Projenin Maddi nedenlerden Eleman eksiltmesi AYRILMA TARİHİ.Halen çalışıyor (şimdilik)

commenter
MUSTAFA KEMAL | Mayıs 7th, 2012 at 13:03

LİSE MEZUNUYUM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine