Dominos’s Pizza 2011 Personel Alımı İlanı

Domino’s Pizza 1996 yılından itibaren sektörde yenilikçi bir çizgi benimseyen Domino’s, bugün Türkiye’nin önde gelen gıda perakendecileri arasındaki yerini alırken, modernleşen Türk aile yaşamında da evde pizza keyfini başlatan en yaygın evlere servis şirketi olmuştur.

Ürünlerimizin lezzeti ve kalitesini daha fazla noktada tüketicinin beğenisine sunmak için de ciddi olarak üzerinde çalışılan stratejilerle oluşturduğu çok önemli bir yeri vardır. Domino’s Pizza “30 Dakika Garantisi” veren ve bu sözün arkasında duran tek firma. 30 dakikayı aşan siparişlerde ise ya bir pizzanız bedava verilir ya da paranız iade edilir. Aynı taahhüdün en önemli destekçisi de %100 mutlu müşteri felsefesidir.

Sizde bu en lezzetli pizzaları yapan ve en hızlı pizza gönderimini garanti eden firmada yer almak istiyorsanız…

Aşağıdan başvuru yapın…

http://www.dominos.com.tr/bize_katilin/kariyernet.aspx

Bir önceki yazımız olan PAKPEN A.Ş 2011 Personel Alımı başlıklı makalemizde konya pakpen bayileri, konya pakpen evleri ve konya pakpen fabrika hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar1 Yorum var "Dominos’s Pizza 2011 Personel Alımı İlanı"

commenter

ben dominos pizada çalıştım bir memlekette 14_15 yıllık kuruyeyim iş yok tu diye dominosa başladım 750 maaş veriyorlardı üste üslük müdürleri nasıl yapılacak işi bilmiyor ve beni işten çıkardılar neyse maaşı elemanlar zamanında alamıyordu ya şunu söylim bir kuruyenin müdürü olmaz ve kuruye kış sohunda dışarda gelecek yamur çamura birde içer de servis yapacak dükkanlarrı temizlicek yıkıcak eeeeeeee verdini maaş 750 tl 9 saat çalışıyor diyoruz ama 12 saat çalışmak daha kerlı niyemi kamız rahat önce elemanları rahatlatın sonra çıkın yola

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine