Ergo Sigorta İş Başvurusu

ERGO Sigorta sektöründe önemli bir yere sahip yakın bir tarihte Türkiye pazarına güçlü bir giriş yapmış bir sigorta şirketidir. Sİgorta alanında kariyer yapmak isteyen kişilerin iş başvurusu yapabileceği ERGO sigortayı insan kaynakları sayfası sayesinde daha yakından tanıyalım.. Ergo sigorta personel alımı ve iş fırsatları burada..

Ergo Sigorta Hakkında

 

İnsan Kaynakları Politikamız

ERGO İnsan Kaynaklarι Departmanı’nın temel amacι; şirketin değer, vizyon ve stratejileri doğrultusunda, çalιşanlarιn tüm kapasite ve yeterliliklerini ortaya koyabilecekleri, yaratιcιlιklarιnι geliştirebilecekleri, organizasyona belirgin bir değer katarak kendilerini büyük bir ekibin önemli bir parçasι olarak hissedebilecekleri öğrenen organizasyonlar oluşturmaktιr.

İşe Alım Süreci

İş Fırsatları Ve Başvuru Süreci

  • Bize yaptιğιnιz başvurular CV bankamιza kaydedilir.
  • Oluşabilecek açιk pozisyonlar için bu veri tabanιndan araştιrma yapιlarak, pozisyon için gerekli niteliklere uyan adaylarla irtibata geçilir.
  • Adaylara ilk görüşmelerinde “Genel Yetenek Testi” ve “Kişilik Envanteri” uygulanιr. Mülakat bu testlerden sonra İnsan Kaynaklarι yetkilileri tarafιndan yapιlιr.
  • İnsan Kaynaklarι’nιn olumlu görüşü halinde aday, ilgili departman yöneticisi ile görüştürülür.
  • Tüm bu görüşmeleri ve referans araştιrmalarιnι olumlu olarak tamamlayan adaylara İnsan Kaynaklarι Bölümü tarafιndan iş teklifi yapιlιr.

 

Ayrıca Güncel ilanlara alttaki linkten ulaşabilirsiniz

http://www.ergoturkiye.com/web/74-288-1-1/anasayfa/hakkimizda/is_basvurulariniz_icin/ilanlarimiz

Bir önceki yazımız olan Yeni Hizmetimiz:Online Cv Oluştur.Hemen Cv'ni oluşturmaya başla! başlıklı makalemizde avukat cv örneği, banka başvurusu için cv örneği ve banka cv örneği hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar3 Yorum var "Ergo Sigorta İş Başvurusu"

commenter
merve dokumacı | Eylül 11th, 2011 at 10:54

merhaba ismim merve lise mezunuyum bi sene hdı sigortada staj gördüm şu an çalışmıyorum sizinle çalışmak istiyorum. beyoğlu ticaret meslek lisesinden mezun oldum

commenter

2 yıl gunal ınsaat muhendıslık fırmasında calıstım
4 yıl turk telekomda saha soforlugu yaptım gebze bolgesınde pisiko teknık belgesıde bulunmaktadır

timurgnyz@msn.com
tel: 0530 206 91 92
kocaeli/gebze

commenter

ben işitme engelliyim işe girmek iş bölümde yapı ressamlığı lise ye mezunuyum ben evliyim var ama ben programı bilgisayara biliyorum ve evrak masa başi evrakları yapıyordum lazım isterim rica ederim SALİH BOYATAN TEL NO 0533 515 99 84 MESAJ ATARSANIZ TAMAMMI? SAYGILARIMLA

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine