Garanti staj başvurusu 2011

İş hayatını Garanti’de solumak…

Üniversiteyi bitirdikten sonra kariyerinize nasıl yön vereceğiniz konusunda endişelendiğinizi biliyoruz. Kafanızdaki soru işaretlerinin, planladığınız meslekten tam olarak emin olamamanın nasıl bir şey olduğunun farkındayız. Hatta “Bankacılık mı? Bankacılığa dair hiçbir şey bilmiyorum ki…” diyenlerden de olabilirsiniz.

İşte bu yüzden, Bankacılık Sektörü ve bankamızı yaşayarak öğrenebilmeniz için, siz üniversite öğrencilerine Genel Müdürlük birimlerimizde, Bölge Müdürlüklerimizde ve şubelerimizde staj imkanı sunuyoruz.

Genç Garanti’li Staj Programı

Genç Garanti’li Staj Programı, Garanti iş dünyasının havasını solumanın ve Genel Müdürlük birimlerimizi daha yakından tanımanın en etkili yolu! Bu program size, İstanbul’daki Genel Müdürlüğümüz’de farklı projelerde yer alarak  gerçek bir Garanti’li olmayı öğrenebileceğiniz, staj sonunda projelerinizi birim yöneticilerine sunabileceğiniz, performansınızın değerlendirileceği ve tüm süreç hakkında geri bildirim alabileceğiniz bir deneyim sunuyor. Genç Garanti’li Staj Programı genel müdürlük birim ihtiyaçları doğrultusunda yıl boyunca    6-10 haftalık bir zaman diliminde gerçekleştirilir.

Genç Garanti’li Staj Programını tamamlayan öğrenciler, istemeleri halinde, staj performansları ve birim ihtiyaçları gözetilerek, mezuniyetlerini takip eden Management Trainee mülakat sürecine dahil edilirler.

Genç Garanti’li Staj Programında değerlendirilmek için, Garanti’li Kariyer’de özgeçmişinizi oluşturarak yıl boyunca açık olan ilanımıza online başvurmanız yeterli.

Garanti’li Deneyim Staj Programı

Satış ve pazarlamaya daha yatkın olduğunuzu düşünüyorsanız, Bölge Müdürlüklerimiz’de  farklı projelerde yer alarak gerçek bir Garanti’li olmayı öğrenebileceğiniz, staj sonunda projelerinizi bölge yöneticilerine sunabileceğiniz, performansınızın değerlendirileceği ve tüm süreç hakkında geri bildirim alabileceğiniz bir staj programı sizleri bekliyor. Kısacası, bu staj programı ile  Bölge Müdürlüklerimiz ve şubelerimizi yakından tanıyarak daha detaylı bilgi edinme fırsatına sahip olabileceksiniz.

Garanti’li Deneyim Staj Programı İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya ve Gaziantep’teki Bölge Müdürlüklerimiz’de 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 6-10 haftalık bir zaman dilimini kapsıyor.

Garanti’li Deneyim Staj Programında değerlendirilmek için, Garanti’li Kariyer’de özgeçmişinizi oluşturarak ilanımıza online başvurmanız yeterli.

Temel Bankacılık Staj Programı

Temel Bankacılık Staj Programı ile; Garanti Bankası’nın Türkiye genelinde yaygın tüm şubelerinde 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında, 1 ay süreyle şube yaşamını daha yakından tanıma ve gözlemleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Temel Bankacılık Staj Programı’nda değerlendirilmek için, Garanti’li Kariyer’de özgeçmişinizi oluşturarak ilanımıza online başvurmanız yeterli.

Hemen başvur!

Bir önceki yazımız olan Medical Park iş başvurusu insan kaynakları 2011 başlıklı makalemizde medical park, medical park ankara ve medical park antalya hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar15 Yorum var "Garanti staj başvurusu 2011"

commenter
gülay kurnaz | Mayıs 20th, 2011 at 14:15

merhaba garantı bankası bende aöf iktisat son sınıfım ve bankanızda staj görmek istıyorum. örgün öğrenim demıssınız ama AÖF’lilere de yardımcı olacağınıza umarak size bu yazımı göndermek istedim. Teşekkür ederim.

commenter

MRHB GARANTI BANKASI MERSIN UNIVERSITESI BANKACILIK SIGORTASI SON SINIF OGRECISIYIM (ÖRGÜN) BANKANIZDA STAJ YAPMAKTAN MUTLULUK DUYARIM SIMDIDEN TSKR EDERIM

commenter
çiğdem yıldırım | Ağustos 27th, 2011 at 18:04

Z.M.D.T.M.L borsa ve finansman bölümü lise 4 öğrencisiyim.
9 ay zorunlu staj eğitimi almam gerekiyor.
herhangi bir şubenizde stajımı tamamlamak istiyorum

commenter

Merhaba ben Çağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Finans Bölümü 2. sınıf öğrencilerinden Orhan Oynak.İyi bir kariyer sahibi olmak için ilk stajımı bankanızda yapmaktan mutluluk duyarım.Şimdiden her şey için teşekkür ederim.

commenter

mrb ben kayıt olmak istiyorum fakat daha önce ad. soyad kaydı bulunmaktadır diyo ve etmiyo ne yapabilirim..

commenter
kübra nalbant | Şubat 26th, 2012 at 14:22

merhaba ben Gaziosmanpaşa üniversitesi 1. sınıf öğrencisiyim siirt garanti şubesinde staj görmek istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

commenter

Anadolu üniversitesi bankacılık ve sigorta bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.Bankanızın aliağa şubesinde staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

commenter
ceylan çalışkan | Mart 20th, 2012 at 17:54

Merhaba ben Ceylan Erzurum Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde okuyorum.İkinci sınıf öğrencisiyim.Kariyer sahibi olmak tek hedefim ve stajımı sizinle yapmak istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim

commenter
AYŞENUR YILDIZ | Nisan 30th, 2012 at 22:32

MERHABALAR BEN AYŞENUR KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ EREĞLİ KEMAL AKMAN MESLEK YÜKSEKOKULU MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU 30 İŞ GÜNLÜK STAJIMI ESKİŞEHİR MERKEZ ŞUBENİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM AYRICA AKINSOFT PROGRAMINDAN SERTİFİKAM VAR ON PARMAK KLAVYE İYİ KULLANIRIM. EN SON EN SON 7 MAYIS TARIHİNDE DÖNÜLMESİNİ ARZ EDERİM

commenter
özlem kornan | Mayıs 2nd, 2012 at 23:35

merhaba ben afyon kocatepe meslek yüksek okulu işletme yönetmeliği 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı HATAY/MERKEZ şubenizde yapmak istiyorum.Gereğini bilgilerinize arz ederim.teşekkür ederim.

commenter

siirt mwerkezde şubenizde staj yapmak istiyorum.gereği bilgilerinize arz ederim.teşekkürler

commenter

merhaba ben istanbul üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı İSTANBUL/AVCILAR şubenizde yapmak istiyorum.Gereğini bilgilerinize arz ederim.teşekkür

commenter

merhaba ben istanbul üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı İSTANBUL/AVCILAR şubenizde yapmak istiyorum ayrıca sizinle calışmaktan büyük bir onur duyarım. Gereğini bilgilerinize arz ederim.teşekkür ederim.

commenter
DUYGU VARACAK | Mayıs 10th, 2012 at 23:42

Merhaba ben Giresun üniversitesi Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksek Okulu FİNANSAL-BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı ERZURUM/MERKEZ Şubelerinizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter
PELİN ÇOŞKUN | Mayıs 12th, 2012 at 12:25

Merhaba ben Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Bankanızda sizlerle birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyarım. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim. Teşekkürler.

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine