İng Bank Personel alımı – İş İlanları

2007 yılında Oyak Bank’ın hisselerini satın alıp finans sektörüne adım atan İng bank bankacılık sektörünün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.Türkiye genelinde hızla yayılmaya başlayan ing bank yüzlerce şube ve binlerin üzerinde çalışanıyla uluslararası büyük finans kuruluşları arasında yer almayı başaran İng Bank yenilikçi ve üstün hizmet anlayışı ile faaliyetlerini genişleterek sürdürüyor.İng Bank her yıl yeni şubeler açmakla beraber başta güvenlik görevlisi olmak üzere çok sayıda pozisyonda yeni personel eleman işçi alımları gerçekleştirmektedir. ING bank farklılık yaratmayı kendine misyon edinmiş profesyonellere ve genç bankacılara iş olanakları sunarak Türkiye pazarında hızlı büyümeye devam etmektedir.Sizde İng bank bünyesinde çalışmak istiyorsanız iş başvuru fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.Başvurmadan önce mutlaka insan kaynakları politikasını okumanızı tavsiye ederiz

İng Bank İnsan Kaynakları Politikası

Bankamız bünyesinde uygulanmakta olan ücretlendirme sistemi ile organizasyonda benzer fonksiyonlara sahip işler gruplandırılarak “iş aileleri” oluşturulmuştur.

Yapılan işler, organizasyona katkı dereceleri ile personelin sahip olması gereken bilgi birikimi, problem çözme becerisi ve sorumluluk derecesine göre kademelendirilmiştir.
Ücret artışları, çalışanların görevleri, performansları, sektör ve banka ortalamaları ve enflasyon oranı dikkate alınarak her yıl Nisan ayı itibarıyla yapılır.

İşe Alım Süreci

Yetenek Ölçüm Testleri

Yetkili Yardımcısı ve altı unvanlardaki pozisyonlara yapılan başvurulara ve Bankacılık/Finans sektöründe 3 yılın altında deneyime sahip olup Yetkili pozisyonlarına yapılan başvurulara Yeterlik Ölçüm Testi uygulanmaktadır. Bu çerçevede başvuruları uygun bulunan adaylar, mevcut veya ileride oluşabilecek kadro gereksinimlerinde değerlendirilmek üzere açılacak Yeterlik Ölçüm Testine WEB sayfamızda yer alan Başvuru Mesaj Penceresi, SMS, telefon, e-posta yoluyla davet edilebilirler.

Yeterlik Ölçüm testine katılan adaylar, testten aldıkları puan sırasına göre en yüksekten düşüğe doğru sıralanırlar. Adaylar kadro gereksinimi olması halinde ve teste katılım tarihinden itibaren 6 ay içinde puan sırasına göre mülakata davet edilirler. Sınav tarihinden itibaren 6 ay içinde mülakata davet edilmeyen adayların başvuruları arşive alınır.

Deneyimsiz personel alımlarında adayların grup olarak katıldıkları panel mülakat, deneyimli personel alımlarında ise bireysel mülakat yapılır. Mülakatta başarılı bulunan adaylara yine kadro gereksinimlerimiz doğrultusunda iş teklifi yapılır

Bu süreçlerin amacı boş olan kadrolarımızın en uygun adaylarla doldurulmasıdır. Bu doğrultuda adaylar arasından öncelikle özelikleri görevin gerektirdiği niteliklerle en iyi düzeyde örtüşenlere iş teklifi yapılmaktadır.

İş Başvurusu – İş İlanları

İNG Bank yeni personel eleman alımlarını yayınladığı güncel iş ilanları kapsamında başvuruları online olarak almaktadır. İNG Bank iş başvurusunda bulunmak için insan kaynakları sayfasından veya kariyer.net ve secretcv.com üzerinden iş başvuru formu ve güncel iş ilanlarına ulaşabilir, iş başvurunuzu kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

http://www.ingbank.com.tr/ik-isbasvurusu.asp

Bir önceki yazımız olan 2 Bin Sözleşmeli Memur Personel Alımı başlıklı makalemizde işkur 2 bin danışman alımı, işkur eleman alımı ve işkur ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar9 Yorum var "İng Bank Personel alımı – İş İlanları"

commenter
satı mehmet çakmak | Eylül 1st, 2011 at 03:47

1981 doğumluyum Silahlı Güvenlik Kimliğim var 4 yıldır özel sektör bünyesinde bir basın kuruluşunda silahlı Güvenlik olarak çalışmaktayım boy 1,80 kilo 87 lise mezunuyum evliyim askerde jandarma Komandoydum İstanbulda ikamet ediyorum bankanızda silahlı Güvenlik olarak çalışmak isterim şimdiden gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim cep 05363179436

commenter
ömer faruk deniz | Eylül 5th, 2011 at 15:29

12 09 1989 doğumluyum bankanızda çalışmak isterim meslek lisesi mezunuyum bilgisayar programcısıyım benimle çalışmak isterseniz çok memnun olurum tşk ederim gsm 05419761133 AĞRI

commenter
samet şanlı | Eylül 8th, 2011 at 16:52

silahlı özel güvenlik kartım var iş arıyorum güneşli bağcılar veya sakarya ikamet ediyorum 0534 923 51 87

commenter

Merhabalar önlisan tekstil mezunuyum halk eğitimde usta öğreticilik yapıyorum ayrıca aöf edebiyat bölümünü okuyorum sizinle çalışmak istiyorum şimdiden teşekürler 05419246255

commenter
DENİZ GÜRSÜRER | Kasım 11th, 2011 at 14:38

1977 İSTANBUL DOĞUMLUYUM
BAKIRKÖY TİCARET MESLEK LİSESİNİ 95 YILINDA BİTİRDİM. 2 YIL STAJ DAN SONRA 1 YIL DAHA ÇALIŞTIM BANKADA. ŞU ANDA AÖF BANKA / SİGORTA BÖLÜMÜNDE 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

commenter

1987 DOĞUMLUYUM.ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ OKUDUM.BİLGİSAYAR VE MUHASEBE-FİNANS SERTİFİKALARIM VAR.MANİSA VE İZMİR ŞUBELERİNDE SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM.

commenter

1992 doğumluyum.Bankacılık ve Sigortacılık okuyorum.1.sınıf öğrenciyim sizlerle çalışmak istiyorum.Teşekkür ederim

commenter
pelin korkmaz | Mayıs 2nd, 2012 at 23:32

1991 dogumluyum peyzaj okudum ama bankacı olmak istiyorum çok hıslı ve çalışkanım sizinle çalışmak istiyorum

commenter
SENEM ALTUNSOY | Haziran 29th, 2012 at 21:59

KİŞİSEL BİLGİLER

• İsim:SENEM ATUNSOY
• Doğum Yeri:KARAPINAR7KONYA
• Doğum Tarihi:15,05,1991
• Uyruğu:T.C
• Medeni Durumu:BEKAR
• Askerlik Durumu:
• Ehliyet: -

İŞ TECRÜBELERİ
• İŞ TECRÜBEM BULUNMAMAKTADIR.

ÖĞRENİM DURUMU
• ÖNLİSANS
• AYRICA AÇIK ÖĞRETİME DEVAM EDİYORUM .

YABANCI DİL VE DÜZEYİ
• ORTA

BİLGİSAYAR BECERİLERİ
(Programları kullanma seviyenizi belirtiniz.)
İYİ
• WORD
• EXCEL
• POWERPOİNT

KURS VE SERTİFİKALAR
• BİLGİSAYAR SERTİFİKASI (MEB ONAYLI)

REFERANS ARZU EDERSENİZ YAZARIM.İLERLEYEN VE GÜVENİLİR BANKANIZDA ÇALIŞMAK İSTERİM.MUHASEBE ÖNLİSASN MEZUNUYUM.AÇIK ÖĞRETİMDEN DEVAM ETMEKTEYİM.ETA VE ORKA PROGRAMLARI EĞİTİMLERİ ALDIM.BANKACILIK SEKTÖRÜNDE KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM.İLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine