PAKPEN A.Ş 2011 Personel Alımı

Pakpen Şirketler Grubu’nun geçmişi Paksu A.Ş.’ye dayanıyor. Pakpen; 1970 yılında Konya’da Paksu A.Ş. ile başladığı inşaat ve sıhhi tesisat malzemesi satışı faaliyetlerini, 1990 yılında PVC Kapı-Pencere, Panjur ve Kepenk Sistemleri sektöründe devam ettirme kararı aldı ve ilk PVC üretim tesisini 1990 yılında Konya’da kurdu. Pakpen’in üretim tesislerinin tümü Konya Organize Sanayi Bölgeleri’nde yer alıyor.

Pakpen, Pak Siding, Pak Country, Pak Form, Pakpanel, Pak Door,  Pak Board ve Pak Plast markalarının üretici firması IBG – Pakplastik A.Ş., PVC sektöründe yıllık 70 bin ton üretim kapasitesine sahiptir. IBG-Pakplastik A.Ş., toplam  300 bin metrekarelik yeni entegre tesislerinde sekiz markanın üretimini gerçekleştiriyor. Tam otomasyon tekniği ile üretim yapan tesisler, sektöründe ilk TS EN ISO 9001:2000  belgeli tesisler olma özelliğine sahip.Pakpen Şirketler Grubu’nun Konya III.Organize Sanayi Bölgesi’nde 120 bin metrekarelik alanda kurmuş olduğu yeni boru üretim tesisinde Avrupa’nın en son teknolojisi kullanılarak tam otomasyon  tekniği ile üretim yapılmaktadır.

Sektöründeki ilk Süpermarka

Pakpen, PVC Kapı- Pencere Sistemleri ve Dış Cephe Kaplama sektöründe  ”süpermarka”lar arasında yerini alan tek Türk markası olma özelliğini de taşıyor. Türkiye’nin 89 “Süpermarka”sından biri olan Pakpen, dünya markası olma yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Pakpen, her zaman yeniliklere ve yeni fikirlere açık yapısıyla Türkiye’nin “güven” ve “kalite” unsurlarını çağrıştıran önde gelen markalarından biridir.

Sektörde bir ilk: Pak Siding

Sektörde birçok yeniliğe imza atan Pakpen Şirketler Grubu, yeni dış cephe kaplamasını Türkiye’de ilk kez “Pak Siding” adıyla pazara sundu.  Pakpen’in tam donanımlı laboratuvarlarında zorlu test koşullarında denenen Pak Siding, TSE belgesiyle yüzde yüz yerli olarak Konya’da üretiliyor. Sektöre ilk kez Pakpen tarafından tanıtılan Pak Siding, Osmanlı Mimarisi’nde karşımıza çıkan ve ahşap evlerde kullanılan “yalı baskısı” isimli ahşap dış cephe kaplamasının günümüze modernize edilmiş ve PVC’den üretilmiş bir dış cephe kaplama sistemidir.

Türkiye’den Avrupa’ya uzanan yaygın dağıtım ağı

Türkiye ve Yurtdışı satışlarını bayilik teşkilatı ile gerçekleştiren Pakpen, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya ve Antalya Bölge Müdürlükleri ile Türkiye geneline yayılmış 1200′ü aşkın bayi kanalıyla tüketicilerle sağlam bir köprü kurmuştur. Ayrıca, Türk Cumhuriyetleri’nden Avrupa’ya yayılmış 500′ü aşkın bayi ağıyla Türkiye dışında 40 ayrı ülkeye ihracat yapmaktadır.

Sizde bu büyük firmayla çalışmak istiyorsanız…

Aşağıdan başvuru yapabilirsiniz.

http://www.pakpen.com.tr/iktr.aspx

Bir önceki yazımız olan Simit Sarayı 2011 Personel Alımı İlanı başlıklı makalemizde simit sarayı bayilik, simit sarayı franchise ve simit sarayi gida san.tic.ltd.şti hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar2 Yorum var "PAKPEN A.Ş 2011 Personel Alımı"

commenter
süleyman avcı | Kasım 21st, 2011 at 11:37

çalıştığım iş yerleri.ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ TESVİYE BÖL.MEZUNUYUM.
1989-1990yılları arası hidrolik makine sanayi
1992-2005yılları arasında TÜRK TELEKOM BAŞ MÜDÜRLÜĞÜNDE plan proje etüd telekominikasyon bölümünde 12yıl teknisyen yardımcısı olarak görev yaptım
özelleştirmeden dolayı iş bırakmak zorunda kaldım elimden her türlü iş gelir. şuandada işsizim eğer uygun görürseniz fırmanızda çalışmak isterim ilgilenen kardeşlerime teşekkür ederim tel.05353488887

commenter
recep yaymacı | Şubat 7th, 2013 at 16:40

SELAM 01.24.1991 ASKERDEN 2 AY ÖNCE ASKERLİK GÖREVİMİ BİTİRDİM KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM İLETİŞİM BİLGİLERİM ,05532231708, GERÇEKTEN BİR İŞE İHTİYACIM VAR LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine