Personel Alımı Hemşire ve Memur Alımı İş İlanları

 

fffff111111111111111 Personel Alımı Hemşire ve Memur Alımı İş İlanlarıPersonel Alımları artmaktadır ve bunların en önemlileri ise Üniversiteler olarak gösterilmektedir ve Kocaeli Üniversite bu personel alımını artırarak 35 kişi daha alım yapacaktır.

ARANILAN GENEL KOŞULLAR

1. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

2. Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış, yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtlan adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak.

3. Sınav tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak.

4. Erkek adaylann, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya erteletmiş veya yedek sımfa geçirilmiş olmak.

5. ÖSYM tarafından 7-8 Temmuz 2012 KPSS (Lisans) Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş olmak (Başvuru şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak yapılan başvurulan KPSSP3, puan sırasına konulmak kaydıyla değerlendirilerek personel istihdamı yapılacaktır.)

6. Alım yapılacak branşlarda belirlenen öğrenim düzeyinden mezun olmak.

7. Herhangi bir kamu ve kuruluşlarında 4/B li olarak çalışıyor olmamak.

8. Daha önceden kurumumuzda çalışırken kurumumuzca iş akdi fesh edilenlerle, kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

9. 657 sayılı Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak.

ÖĞRENİMLE İLGİLİ KOŞULLAR

1- En az yükseköğretim kurumlannın Hemşirelik veya Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri, Sağlık Memurluğu lisans programından mezun olmak.

Başvuru için gerekli belgeler

1- 2012 KPSS sonuç belgesi fotokopisi.

2- Nüfus cüzdan fotokopisi

3- Diploma fotokopisi

4-1 adet resim

BAŞVURU YERİ VE ZAMANI

Adayların, ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 inci günün mesai bitimine kadar Kocaeli Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Umuttepe Merkez Yerleşkesi 41380 UmuttepeİZM İT/KOCAELİ Personel Bürosuna başvurmalan gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan 20 Bin Öğretmen Alıyor Diyanet başlıklı makalemizde diyanet 20 bin öğretmen, Diyanet 20 bin öğretmen alımı ve diyanet 2012 öğretmen alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer YazılarYorum yok.“Personel Alımı Hemşire ve Memur Alımı İş İlanları”

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine