Selpak iş başvurusu insan kaynakları 2011

Selpak iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeniz doğru bir tercih. Türkiye’nin en köklü markalarından birisi Selpak. Öyle ki kağıt mendil denilince akla ilk gelen, hatta kağıt mendil yerine markasının ismini kullandığımız bir isim. Bu gibi köklü bir markada, pek çok farklı departmanda çalışabilir ve kendinizi kariyerinizi geliştirebilirsiniz.

Selpak’ta çalışmak istiyorsanız ilk önce hangi departmanda ve neden Selpak’ta çalışmak istediğinizi düşünmelisiniz. Kendi kariyer çizginizle Selpak’ın hedeflerini hangi noktada birleştirmek istiyorsunuz. Kendinizi anlamak ve anlatmak için bu yazının altına bir yorumda bulunup Selpak’ta çalışan diğer insanlarla etkileşime girebilirsiniz. Selpak’ta çalışmak istiyorsanız Selpak insan kaynaklarına başvurmanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kahve dünyası iş başvurusu insan kaynakları 2011 başlıklı makalemizde kahve dünyası, kahve dünyası bayilik ve kahve dünyası bayilik nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar9 Yorum var "Selpak iş başvurusu insan kaynakları 2011"

commenter
şengül akyıldız | Haziran 27th, 2011 at 11:43

37 yaşındayım lise mezunuyum evliyim 7 yaşında bir kızım var ambalaj paketleme servisinde çalıştım sizinle çalışmak istiyorum teşekkürler

commenter
asuman hakan | Temmuz 8th, 2011 at 10:27

6 yıl fako ilaç fabrikasında üretm ve ambalaj departmanında çalıştım.sizin gibi değerli bir firmayla çalışmak isterim.saygılarımla..

commenter
ahmet güneş | Eylül 21st, 2011 at 23:35

34 yaşındayım lise mezunuyum evliyim 1 kızım 1 oğlum var makina operetor luk yapıyorum sizinle çalışmak istiyorum izmirde oturuyorum şimdiden tşkler…saygılarımla..

commenter

34 yaşındayım Esk.And.Üni.A.Ö.F. (Adalet)bölümü son sınıfta okumaktayım
Pak. Kağıt A.Ş. 3 YIL Makina Operatörü olarak çalıştım.
Bana uygun pozisyonda çalışmak isterim
saygılarımla…

commenter
Hava öztürk | Ekim 23rd, 2012 at 23:22

20 yaşındayım bekarım lise mezunuyum şansımı sizinle çalışarak denemek istiyorum şimdiden teşekkürler

commenter

28 yasındayım paket işinde calısabılırım.

commenter

Merhaba 1978 dogumluyum.işletme mezunum. B sınıfı ehliyetlm var. 4 yıl özel eğitim sınıfında öğretmenlik yaptım. Teşkler..

commenter

Merhaba 1978 düzce dogumluyum. İşletme mezuyum. B sınıfı ehliyetim var.4 yıl özel eğitim sınıfında öğretmenlik yaptım. İstanbulda ikamet etmekteyim. Teşkler..

commenter

merabelar 1983 niğde dogumluyum 5yıldır mağazacılık sektöründe kasiyer ve satış danışmanı olarak çalıştım şuanda işsi,zim degerlendşrseniz sevinirim ilgililere şimdiden teşekkür ederim.05345707058

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine