Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Memur ve Personel alımları 2011

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu sınavla memur alımı yapacak. Memurlar müfettiş yardımcısı kadrolarında görevlendirilecekler. Alımı yapılacak memur sayısı ise 25. Yapılan duyuruya göre 25 kişilik toplu personel-memur alımı sınavla gerçekleşecek.

Boş kadrolara yerleşmek isteyen adaylar yazılı sınav için gerekli belgelerle 24 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Teftiş Kurulu Başkanlığı’na başvuracaklar. Başvurular şahsen veya posta yoluyla yapılabiliyor.

Sınava girme hakkı kazanan adaylar ve sınav sonrası yazılı ve sözlü sınav sonuçları www.shcek.gov.tr adresinde duyurulacaktır. Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu memur alımı 2011 yazılı sınavı 19 Şubat saat 10′da Ankara’da yapılacaktır. Sınav yeri ve adresi internet sitesinden duyurulacaktır.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası iş başvurusu personel alımı 2011 başlıklı makalemizde 2011, ziraat bank iş ilanları ve ziraat bank memur alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar2 Yorum var "Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Memur ve Personel alımları 2011"

commenter

sosyal hiz. cocuk esirgeme kurumu sınav sonucları sınav sonucumu ögrenmek istiyorum

commenter

merhaba ben 23yasındayım eryaman ankarada oturuyorum kız meslek lısesı cocuk gelışm menzunuyum sosyal hızmetler acık ögretım okumaktayım anaokullarında daha once calıstım deneyımım var yenilige acıgım kendımı her konuda geliştirebılırım 55556161447

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine