Teknosa iş başvurusu personel alımları 2011

Teknosa.com sitesinde daha önce oluşturduğunuz bir özgeçmişiniz bulunuyorsa veya kariyer.net üyesi iseniz menüden “Açık Pozisyonlar”ı tıklayarak yeni iş fırsatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlgilendiğiniz pozisyon hakkında tüm bilgi ve detaylara, pozisyonun üzerini tıklayarak erişebilirsiniz. İlgilendiğiniz pozisyona başvurmanız için sayfanın en altına kullanıcı adınızı ve şifre bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Sonrasında “Online Başvuru” butonuna tıklayarak ilana başvuru yapabilirsiniz.

Teknosa.com’da özgeçmişiniz yok ise veya kariyer.net üyesi değilseniz buraya tıklayarak yeni üye formunu doldurduktan sonra kullanıcı adı ve şifre alabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra,veritabanına kaydedilecek ve “Açık Pozisyonlar”a başvuruda bulunmanızı sağlayacak özgeçmiş formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Form’a yanlış giriş yaptığınız takdirde sistem tarafından uyarılarak, gerekli düzeltmeleri yapmanız istenecektir. Özgeçmişinizi oluşturduktan sonra soldaki menüden “Açık Pozisyonları” seçip iş başvurularında bulunabilirsiniz.

İş ilanlarımıza ulaşmak için tıklayın.

Bu siteyi kariyer.net altyapısı desteklemektedir. Bu site kanalıyla yapılan bütün başvurular sadece Teknosa İnsan Kaynakları tarafından görülür ve değerlendirilir.

Bir önceki yazımız olan Vatan Bilgisayar iş başvurusu personel alımları 2011 başlıklı makalemizde balıkesir vatan computer iş başvurusu, samsun vatan computer iş başvurusu ve vatan bilgisayar hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar6 Yorum var "Teknosa iş başvurusu personel alımları 2011"

commenter

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM İNSAN KAYNAKLARI ALANINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM

commenter

cumhuriyet üniversitesi maliye bölümünden mezun oldum çalışmak istiyorum

commenter
GÜZİDEYILMAZ | Eylül 12th, 2011 at 21:37

BEN GÜZİDEYILMAZ TEKSİLDE MAKİNECİ OLARAK CALIŞTIM 4YIL SONRADA MAĞZADA 2YIL SATIŞ ELAMANI OLARAK CALIŞTIM VE SONRADA EVLENDİM ANTEPTE TAŞINDIK EŞİMDE SANKO PARKTA ORİON TEMİZLİK ŞİRKETİNDE CALIŞIYOR OTURDUĞUM SEM ŞAHİN BEY MAHALESİNDE OTURUYOM BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM ACİL İŞ ARIYOM TŞK BEN İLK OKUL MEZUNUYUM ANTEPTE OTURUYOM EŞİMLE

commenter

ben kerime 1 yıl havalimanında calıstım ingizce ve bılgısayar egtımım var sizinle calışmak ıstıyorum.

commenter
muhammed yasin | Aralık 28th, 2011 at 18:23

yeni yılda aranızda bulunmaktan mutluluk ve şeref duyarım

commenter
muhammed yasin | Aralık 28th, 2011 at 18:25

bilgisayarlı muasebe sertifikasına sahibim birde telefon satış deneyimine sahibim

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine