Turk Telekom iş başvurusu personel alımı 2011

Türkiye’nin köklü ve en büyük iletişim kurumu olan “TÜRK TELEKOM“ sürekli büyümeye devam ediyor. Bu büyüme ile birlikte Türk Telekom bünyesinde bulunan çalışma ve alt yapı departmanları da genişleme gösteriyor. Buna bağlı olarak kurum insan kaynakları yönetimi çerçevesinde açık pozisyonları belirleyerek işçi ve personel alımına gidiyor. 2008 yılında gerçekleştirdiği bir istihdam atağı ile 2100 tekniker ve mühendisi içeren toplu personel alımı yaptı.

Türk Telekom personel alımı, iş başvurusu

Türk Telekom‘da çalışmak isteyen adaylar ilanları takip ederek değerlendirebilir ve iş başvurusunda bulunabilirler. Türk Telekom İnsan Kaynakları departmanına genel başvuruda bulunabilir veya kurum içinde hangi departmanda çalışmak istiyorsanız o departmana veya açık pozisyonlara özel başvuruda bulunabilirsiniz. İşe alımlar her yıl başında insan kaynakları planlamasına göre yapılıyor. Yeni mühendis alımı ise yine planlamaya göre yılda 1 defaya mahsus olmak üzere yapılıyor Türk Telekom Kurumu bünyesinde bulunan departmanlar şunlar:

OPERASYON

Dünyanın 13. en büyük iletişim altyapısı olan Türk Telekom’un bu güçlü altyapısının yönetildiği bu birimde çalışan mühendislerimiz; Ses ve veri şebekeleri üzerinden sağlanan servisler ile ilgili teknoloji ve ürün araştırması, fizibilite çalışmaları yapıyor.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Bu birimde hizmet veren çalışma arkadaşlarımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, hızlı ve tutarlı hizmet sunmak ve “üstün bir müşteri deneyimi” yaratmak amacıyla görev yaparlar. Hedefleri, müşterilerimize sunduğumuz deneyimler ve sağladığımız değerlerle güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler oluşturmaktır.

SATIŞ

Müşteri yönetiminden sorumlu olan ekibimiz, pazar fırsatlarını ve potansiyelini değerlendirip, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini doğru bir şekilde algılayarak bu ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteli ve hızlı çözümler sunmak için çalışıyor.

PAZARLAMA

Ürün yönetiminden sorumlu olan bu ekibimiz, pazar dinamiklerini, rekabeti ve değişen müşteri ihtiyaçlarını takip ederek, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutacak çeşitlilik ve kalitede ürünleri yaratmak ve yönetmek için çalışıyor.

FİNANS

Şirket varlıklarının, alacak ve borçlarının müşteri odaklı bir yaklaşımla yönetilmesi için çalışan bu ekibimiz, Türk Telekom’un finansal hizmetlerini yöneterek, şirketin değer yaratma sürecine katkıda bulunuyor.

STRATEJİ VE İŞ GELİŞTİRME

Dinamik, yenilikçi ve hızla gelişen telekom sektörünün trendlerini takip ve iş fırsatlarını analiz eden ekibimiz, şirketimizin kurumsal ve ürün stratejilerini geliştirmek ve bu stratejilerin kurum içinde yayılmasını ve uygulanmasını sağlamak için çalışıyor.

İNSAN KAYNAKLARI

Farklı coğrafyalardan gelen, farklı geçmişleri ve uzmanlık alanları olan çalışanlarımızın, şirketimizin ortak dil ve değerlerini paylaşarak uyumlu, mutlu bir iş ortamında çalışmalarını sürdürebilmeleri için her türlü gelişim imkanını ve destegi sağlamak için çalışıyor.

REGÜLASYON VE REKABET

Serbestleşen telekomünikasyon sektöründe, Türk Telekom’un rekabet ve uyum stratejilerini, sektörel düzenlemeler çerçevesinde geliştirmek ve yönetmek için çalışıyor.

HUKUK

Türk Telekom’un her türlü faaliyetinin ulusal ve uluslar arası düzenleyicisi olan ekibimiz, bu faaliyetlerin rekabet şartlarına ve ticari şartlara uygun olarak yürütülmesinde şirketin birimlerine destek sağlıyor.

İÇ DENETİM

Şirket içi ve dışı risklere karşı öneriler geliştirmek üzere tarafsız ve bağımsız denetim faaliyeti yürütüyor ve danışmanlık hizmeti veriyor.

“Türk Telekom” personeli kaç kişiden oluşuyor, hangi departmanlar var?

Türk Telekom İnsan Kaynaklan Başkanı Gökhan Bozkurt:  Genel müdürlükte; TT Akademi, işe alma, ücret ve yetenek yönetimi, endüstriyel ve iş ilişkileri, organizasyon ve süreç yönetimi direktörlükleri ile iç iletişim grup müdürlüğü yapan yakın çalışanımızla dev bir aileyiz. Daha fazla büyümek, islerimizi geliştirmek, verimliliğimizi artırmak ve maliyetlerimizi kontrol etmek üzerine yoğunlaşarak çalışmalarımıza istikrarla devam ediyoruz. Öte yandan ekonomik durgunluk döneminde yatırımlarımızı da aynı kararlılıkla sürdürüyoruz. Bunun en güzel örneği, 2008 yılı içerisinde gerçekleştirdiğimiz istihdam atağı. 2008 yılında, tüm Türkiye’den 2 bin 100 yeni mühendis ve tekniker, Türk Telekom’da işbaşı yaptı. Üstelik bu sadece toplu alım miktarı. Değişik pozisyonlara yaptığımız diğer alımları da göz önüne alırsak 2008 yılındaki toplam işe alım sayımız, tam 2 bin 640 kişi. 2007 yılında da 700′ü mühendis olgucu, müşteriye daha da yakınlaşan satış ve dağıtım ağı ile bu alanlardaki adımların birbirine paralel olarak ve bir strateji çerçevesinde atılmasını sağlayan güçlü yönetim kadrosu da bulunuyor. Bugün 30 bin kişinin üzerinde çalışanı bulunan şirket, her yıl istihdamını daha da arttırıyor.  Aynı zamanda bu saydıklarımız ile bunların operasyon işlerinin her ilin Telekom müdürlüğünde yürütülmesinin sağlanması amacıyla da il Telekom müdürlükleri kapsamında İK müdürlüğü/uzmanlığı şeklinde bir yapılanma söz konusu.

Türk Telekom’da işe alım nasıl yapılıyor?

Yeni mühendis ve teknikerler için toplu alımlar yılda bir defa tüm Türkiye için yılbaşında belirlenen insan gücü planlaması doğrultusunda gerçekleştiriliyor. Bu süreçte, genel yetenek, bilgi ve İngilizce sınavlarını geçenler mülakatlara alınıyor.

Türk Telekom‘a buradan online iş başvurusu yapabilir, departman içeriklerini inceleyebilirsiniz. Buradan da açık pozisyonları görebilir iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İşçi ve Eleman arayan inşaat firmaları 2011 iş başvuruları başlıklı makalemizde ağaoğlu inşaat, eleman arayan inşaat firmaları ve inşaat hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar20 Yorum var "Turk Telekom iş başvurusu personel alımı 2011"

commenter

sakarya ünv. BILGISAYAR DESTEKLI TASARIM BÖLÜM MEZUNU INGILIZCE MUHASEBE DEPARTMAINNDA DENEYIMLI ÇALISMIS OLUP TÜRK TELEKOMDA ÇALISMAK İSTEMEKTEYIM BILGILERINIZR

commenter

19 Mayıs üniversitesi çarşamba meslek yüksek okulu 2 yıllık MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMASI BÖLÜMÜ mezunuyum.2009 lise stajımı PTT 75. YIL PİM MÜDÜRLÜĞÜNDE 9 Aylık süreçte tebliğat servisinde yaptım.üniverste stajınıda SAMSUN PTT BAŞMÜDÜRLÜK MUHASEBE servisinde bana verilen görevleri yerine girerek başarılı bir şekilde çalışdım. TÜRK TELEKOMDA bana uygun bir departmanda çalışmayı ve tecrübe kazanmak istiyorum. BİLGİLERİNİZİ ARZ EDERİM.EN KISA ZAMANDA CEVABINIZI BEKLİYORUM.
Bilgisayar bilgilerim : microsoft wörd, excel, power point
REFERANS :
Yüksel ŞEN : Ptt 75. Pim Müd. tebligat Şefi
TEL : 0362 445 29 81
CEP : 0542 792 56 48
Samsun Ptt Başmüdürlük Muh.servisi tel : 0362 445 27 31

commenter

merhabalar;
Lisede maltepe anadolu meslek ve meslek lisesi grafik tasarım bölümünü bitirdim. daha sonra abant izzet baysal üniversitesi bolu meslek yüksekokulunda grafik tasarım eğitimime devam ettim. iş deneyimi olarak matbaa,ajans ve mağazada çalıştım. Türk Telekomda bana uygun bir departmanda çalışmak istiyorum.

commenter
Muammer ÇAMURCU | Ağustos 4th, 2011 at 15:16

Muammer Çamurcu
Adres : Ortaçeşme bağüstü kıvanç sok no:17 BEYKOZ İSTANBUL
ORTAÇEŞME – BEYKOZ – İSTANBUL(ASYA) TÜRKİYE
Ev : 90 216 323 73 56
Cep : 90 537 728 72 36
E-Posta : illk.defa@hotmail.com
Eğitim Durumu : Lise (Mezun)
Medeni Durum : Bekar
Toplam Tecrübe : 5 Yıl
Çalışma Durumu : Çalışmıyor
Askerlik Durumu : Tamamlandı-08.11.2004
Doğum Tarihi : 19.07.1983
Lise
01.1998 Şahinkaya E.M.L
Motor
06.2008- TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE İSTASYONU
Araç Muayene Teknisyeni İstanbul
TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE İSTASYONU ARAÇLARIN PERİYODİK MUAYENELERİ YAPILMAKTADIR
Yabancı Dil
» İngilizce [ Okuma:5 Yazma:5 Konuşma:5 ]
Referanslar
» Adem SAKAL
TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyon Amir Yardımcısı
Telefon:5423122699
» Hasbi Çamurcu
Milli eğitim bakanlığı Memur
Telefon:5359198513
» Murat BARIN
TÜVTÜRK Bölge Müdürü
Telefon:5304058520
» Tarık TOPCUOĞLU
TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyon Amiri
Telefon:5307899099
Sigara Kullanımı Kullanmıyorum
Hobiler Müzik gezmek futbol v.s

commenter
Gökhan BALKAN | Eylül 16th, 2011 at 10:37

nevşehir üniversitesi pazarlama myo mezunuyum. türk telekomda çalışmak istiyorum. stajımı bor seker fabrikasın da yatım.
tel:0506 863 0009

commenter

Ticaret lisesi mezunuyum. Bilgisayar sertifikam var.10.10.74 doğumluyum.İzmir` de ikametgah ediyorum. Türk telekomda çalışmak istiyorum.

commenter

haliç universıtesı işletme mezunuyum 1986 dogumluyum. turk telekomda calısmak ıstıyorum. askerlıgımı bıtırmıs durumdayım. turk telekomda bana uygun bı departmanda calısmak ıstıyorum

commenter

abi mal mısınız yahu? türktelekomun işi gücü yok bu sayfaya yazdıklarınıza bakıp sizi işe mi alacak? bi de üniversite ya da yüksekokul bitirmiş adamlar olacaksınız..

commenter
TUFAN ÇELİK | Ekim 30th, 2011 at 11:19

ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ ALAPLI MYO ELEKTRONİK HABERLEŞME MEZUNUYUM. TÜRK TELEKOMDA ÇALIŞMAK İŞTİYORUM
CEP:05378827186

commenter

15.05.1986 yalova doğumluyum. istanbul avrupa yakasında oturuyorum .önlisans işletme bölümünden mezun oldum. bilgisayar sertifikam var. büro yönetimi ve sekreterlik yaptım ayrıca mali müşavirin yanında calıştım.kpss den 73 puan aldım türktelekom da çalışmak istiyorum öğrenmeye acık ve azimliyim.05418389522. bilgilerinize arz ederim

commenter

04.08.1988 İZMİR DOĞUMLUYUM. EGE MESLEK YÜKSEK OKULU ELEKTRONİK HABERLEŞME MEZUNUYUM. TRT DE STAJ YAPTIM. BİLTECH BİLİŞİM DE TEKNİSYEN OLARAK ÇALIŞTIM. PINAR ET ENTEGRE ANONİM ŞİRKETİNDE ELEKTRİK/ELEKTRONİK BÖLÜMÜNDE STAJERLİK YAPTIM. ASKERLİĞİMİ YAPTIM.ASKERDE SANTRAL OPERATÖRLÜK YAPTIM. ŞUAN EHLİYT BAŞVURUSUNUDA YAPTIM ALICAM. KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM. TEŞEKKÜR EDERİM. 0539 377 30 26

commenter

ya sizler ne yapıyorsunuz adam size link vermiş adam akıllı başvuru yapı buradan sizikim görecek

commenter

Şuan ttnet şubesinde çalısmaktayım türktelekomda çalışmak istiyorum.

ilginize arz ederim.teşekür ederim.

commenter

Cumhuriyet Üniversitesi 2 yıllık işletme mezunuyum.Şuan ankarada ttnet şubesinde çalışmaktayım sizin için uygun kriterlere uygun olduğumu düşünüyorum.İlginize arz eder teşekkürlerimi iletirim.

commenter

batman üniversitesi 2 yıllık bankacılık ve sigortacılık mezunuyum halk bankasında staj yaptım birçok tecrübe edindim sizinle çalışmayı çok isterim azimli ve öğrenmeye açığım çalışmayı çok seviyorum ilginize arz ederim teşekkürlerimi iletirim cep telefonum 05346938233

commenter
mustafa kondal | Haziran 19th, 2012 at 13:39

üniversite okuyorum sizinle çalışmayı çok isterim tabiki sizde isterseniz

commenter

2009 model fort gornetimle iş arıyorum gazi osmanpaşa eyüp yeşil pınar civarında calışmak üzere arabamla iş arıyorum

commenter

TANER KIRBAŞ

Doğum Yeri:Alaçam/Samsun

EĞİTİM DURUMU: 2010-2012/Gaziosmanpaşa Üniversitesi (tokat)MYO
Elektronik ve otomasyon
Elektronik teknolojisi LİSE EĞİTİMİ :2006-2010 Alaçam çok proğramlı lisesi / Elektrik-Elektronik Teknolojisi(
BİLGİSAYAR BİLGİSİ: Ms.Office/ İnternet/ Excel / word

DİL : İngilizce-Orta Seviye

PROFESYONEL DENEYİM :YEDAŞ da stajımı yaptım ( bakım ve onarımı )
KONUM :teknisyen / tekniker
SERTİFİKA VE SEMİNERLER: bilgisayar işletmenliği (operatörlüğü)
REFERANSLAR: Öğrt.Görevlisi Prof.Dr.Dursun KIRBAŞ Tel:0532 235 23 59
Öğretmen Zeynep KIRBAŞ Tel:0532 549 67 54

İLGİ ALANLARI /ETKİNLİKLERİ:Spor, Gezi,Müzik,Resim,Elektrik ve Elektronik ile ilgili
her görevi yerine getirmeye hazırım; sosyal aktif ögrenmeye açık ve meraklı biriyim.

İKAMETGAH BİLGİLERİ: Karahüseyinli köyü orta mah no :37 kat/ 1 Alaçam/SAMSUN
İLETİŞİM BİLGİLERİ:Tel: 0534 610 46 06

commenter
Ferdi İlkan TOPER | Kasım 5th, 2012 at 14:56

Manisa Saruhanlı İlçesinde ikamet etmekteyim türk telekomda çalışmak istiyorum lise mezunuyum Açık öğretim hakla ilişkile 2 sınıf öğrencisiyim askerliğimi yaptım bekarım iyi derecede ingilizcem var, bilgisayarı iyi derecede kullanıyorum ayrıca silahlı güvenlik belgemde mevcuttur. telefon no:0506-497-5050-0236 357 1205-2283

commenter
volkan yıldırım | Şubat 4th, 2013 at 18:55

Ankara dikimevinde ikamet etmekteyim lise mevzunuyum bilgisarayı iyi derecede kulanabiliyorum askerligimi yapmıs bulunmaktayım türk telekom departmanlarında calısmak istiyorum İLETİSİM BİLGİLERİM .0554 365 52 16 . 0554 465 79 06

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine