Türk Telekom Personel Alımı – İş Başvurusu 2012 | türk telekom iş başvurusu

Türkiye’nin köklü ve en büyük iletişim kurumu olan “TÜRK TELEKOM“ sürekli büyümeye devam ediyor. Bu büyüme ile birlikte Türk Telekom bünyesinde bulunan çalışma ve alt yapı departmanları da genişleme gösteriyor. Buna bağlı olarak kurum insan kaynakları yönetimi çerçevesinde açık pozisyonları belirleyerek işçi ve personel alımına gidiyor. 2008 yılında gerçekleştirdiği bir istihdam atağı ile 2100 tekniker ve mühendisi içeren toplu personel alımı yaptı.

Türk Telekom personel alımı, iş başvurusu

Türk Telekom‘da çalışmak isteyen adaylar ilanları takip ederek değerlendirebilir ve iş başvurusunda bulunabilirler. Türk Telekom İnsan Kaynakları departmanına genel başvuruda bulunabilir veya kurum içinde hangi departmanda çalışmak istiyorsanız o departmana veya açık pozisyonlara özel başvuruda bulunabilirsiniz. İşe alımlar her yıl başında insan kaynakları planlamasına göre yapılıyor. Yeni mühendis alımı ise yine planlamaya göre yılda 1 defaya mahsus olmak üzere yapılıyor Türk Telekom Kurumu bünyesinde bulunan departmanlar şunlar:

OPERASYON

Dünyanın 13. en büyük iletişim altyapısı olan Türk Telekom’un bu güçlü altyapısının yönetildiği bu birimde çalışan mühendislerimiz; Ses ve veri şebekeleri üzerinden sağlanan servisler ile ilgili teknoloji ve ürün araştırması, fizibilite çalışmaları yapıyor.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Bu birimde hizmet veren çalışma arkadaşlarımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, hızlı ve tutarlı hizmet sunmak ve “üstün bir müşteri deneyimi” yaratmak amacıyla görev yaparlar. Hedefleri, müşterilerimize sunduğumuz deneyimler ve sağladığımız değerlerle güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler oluşturmaktır.

SATIŞ

Müşteri yönetiminden sorumlu olan ekibimiz, pazar fırsatlarını ve potansiyelini değerlendirip, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini doğru bir şekilde algılayarak bu ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteli ve hızlı çözümler sunmak için çalışıyor.

PAZARLAMA

Ürün yönetiminden sorumlu olan bu ekibimiz, pazar dinamiklerini, rekabeti ve değişen müşteri ihtiyaçlarını takip ederek, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutacak çeşitlilik ve kalitede ürünleri yaratmak ve yönetmek için çalışıyor.

FİNANS

Şirket varlıklarının, alacak ve borçlarının müşteri odaklı bir yaklaşımla yönetilmesi için çalışan bu ekibimiz, Türk Telekom’un finansal hizmetlerini yöneterek, şirketin değer yaratma sürecine katkıda bulunuyor.

STRATEJİ VE İŞ GELİŞTİRME

Dinamik, yenilikçi ve hızla gelişen telekom sektörünün trendlerini takip ve iş fırsatlarını analiz eden ekibimiz, şirketimizin kurumsal ve ürün stratejilerini geliştirmek ve bu stratejilerin kurum içinde yayılmasını ve uygulanmasını sağlamak için çalışıyor.

İNSAN KAYNAKLARI

Farklı coğrafyalardan gelen, farklı geçmişleri ve uzmanlık alanları olan çalışanlarımızın, şirketimizin ortak dil ve değerlerini paylaşarak uyumlu, mutlu bir iş ortamında çalışmalarını sürdürebilmeleri için her türlü gelişim imkanını ve destegi sağlamak için çalışıyor.

REGÜLASYON VE REKABET

Serbestleşen telekomünikasyon sektöründe, Türk Telekom’un rekabet ve uyum stratejilerini, sektörel düzenlemeler çerçevesinde geliştirmek ve yönetmek için çalışıyor.

HUKUK

Türk Telekom’un her türlü faaliyetinin ulusal ve uluslar arası düzenleyicisi olan ekibimiz, bu faaliyetlerin rekabet şartlarına ve ticari şartlara uygun olarak yürütülmesinde şirketin birimlerine destek sağlıyor.

İÇ DENETİM

Şirket içi ve dışı risklere karşı öneriler geliştirmek üzere tarafsız ve bağımsız denetim faaliyeti yürütüyor ve danışmanlık hizmeti veriyor.

“Türk Telekom” personeli kaç kişiden oluşuyor, hangi departmanlar var?

Türk Telekom İnsan Kaynaklan Başkanı Gökhan Bozkurt:  Genel müdürlükte; TT Akademi, işe alma, ücret ve yetenek yönetimi, endüstriyel ve iş ilişkileri, organizasyon ve süreç yönetimi direktörlükleri ile iç iletişim grup müdürlüğü yapan yakın çalışanımızla dev bir aileyiz. Daha fazla büyümek, islerimizi geliştirmek, verimliliğimizi artırmak ve maliyetlerimizi kontrol etmek üzerine yoğunlaşarak çalışmalarımıza istikrarla devam ediyoruz. Öte yandan ekonomik durgunluk döneminde yatırımlarımızı da aynı kararlılıkla sürdürüyoruz. Bunun en güzel örneği, 2008 yılı içerisinde gerçekleştirdiğimiz istihdam atağı. 2008 yılında, tüm Türkiye’den 2 bin 100 yeni mühendis ve tekniker, Türk Telekom’da işbaşı yaptı. Üstelik bu sadece toplu alım miktarı. Değişik pozisyonlara yaptığımız diğer alımları da göz önüne alırsak 2008 yılındaki toplam işe alım sayımız, tam 2 bin 640 kişi. 2007 yılında da 700′ü mühendis olgucu, müşteriye daha da yakınlaşan satış ve dağıtım ağı ile bu alanlardaki adımların birbirine paralel olarak ve bir strateji çerçevesinde atılmasını sağlayan güçlü yönetim kadrosu da bulunuyor. Bugün 30 bin kişinin üzerinde çalışanı bulunan şirket, her yıl istihdamını daha da arttırıyor.  Aynı zamanda bu saydıklarımız ile bunların operasyon işlerinin her ilin Telekom müdürlüğünde yürütülmesinin sağlanması amacıyla da il Telekom müdürlükleri kapsamında İK müdürlüğü/uzmanlığı şeklinde bir yapılanma söz konusu.

Türk Telekom’da işe alım nasıl yapılıyor?

Yeni mühendis ve teknikerler için toplu alımlar yılda bir defa tüm Türkiye için yılbaşında belirlenen insan gücü planlaması doğrultusunda gerçekleştiriliyor. Bu süreçte, genel yetenek, bilgi ve İngilizce sınavlarını geçenler mülakatlara alınıyor.

Türk Telekom‘a buradan online iş başvurusu yapabilir, departman içeriklerini inceleyebilirsiniz. Buradan da açık pozisyonları görebilir iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Personel Alımı - İş Başvurusu 2012 başlıklı makalemizde vodafone eleman alımı 2012, vodafone insan kaynakları ve vodafone iş başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar99 Yorum var "Türk Telekom Personel Alımı – İş Başvurusu 2012 | türk telekom iş başvurusu"

commenter
MURAT GÜRKAN KINA | Nisan 14th, 2012 at 19:44

LİSE MEZUNUYUM ASKERLİĞİMİ YAPTIM İŞSİZİM KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.
GEREĞİNİ ARZEDERİM.

EV ADR 206/13 SK.NO 19 ÇAĞIN APT A BLK KAT 6
DA 27 BUCA/İZMİR 35160
EV TLF 02324537490
CEP TLF 05325494021

commenter
zafer yalçın | Nisan 15th, 2012 at 12:20

türk telekom başvuru yapamıyorum

commenter

Merhaba;Konya’dan Gökhan Karademir 1989 konya doğumluyum.Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum.Kuruluşunuzda çalışmak hizmet etmek istiyorum.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.. SANCAK MAHALLESİ VEYSEL KARANİ CADDESİ FURKAN SOKAK İREM SİTELERİ PAPATYA BLOK NO/25 SELÇUKLU/KONYA GSM:05426751255

commenter

22 yaşında askerlik hizmetimi yeni tamamlamış işe ihtiyacı olan biriyim . konuşmam türkçeyi telaffuzum iyidir forklift ve jcb oparatörlügü belgesine sahibim. el yüz olarak titiz ve bakımlıyım. sizinle . ankara /altındag/ şubelerinizde çalışmaktançalışmaktan onur ve gurur duyarım (GEREGİNİ ARZ EDERİM) 16/04/2012 Bayram G****-05432818458

commenter

istanbulda yaşıyorum 23 yaşındayım lise mezunuyum turk telekom bunyesinde çalışmak istiyorum cep 05455966543

commenter

26 yasındayım samsunluyum.Türktelekom bayisinde aktivasyonda ve müşteri hizmetlerinde görev yaptım.Telekomda çalışmayı çok istiyorum.05467878003

commenter
Mihriban Varol | Nisan 23rd, 2012 at 07:40

yabancı dil 2011 lise mezunuyum. bursada yasıyorum 93 dogumluyum genc yetenege ihtiyac varsa dönmenizi beklıyorum- 0538 235 55 54

commenter

25 yaşındayım Ankara’da ikamet etmekteyim. Turkcell Baz istasyonu montajı yapan firmada çalışmaktayım. Çalışma hayatıma Türk Telekom’da devam etmek istiyorum.

commenter
Murat ALDEMİR | Nisan 25th, 2012 at 20:32

Merhaba,

Ben Murat ALDEMİR 07.09.1989 Bayburt doğumluyum Lise mezunuyum bilgisayar ve iletişim konusunda yetenekliyim.askerlikten muafım seizinle çalışmaktan gurur duyarım.. ilginiz için teşekkürler.

commenter
Özlem Pomak | Nisan 26th, 2012 at 15:37

merhaba 05.08.1991 dogumlu 2 yıllık önlisans mezunuyum 0534/034/60/62 geregının yapılmasını arz ederım

commenter
Osman kurtçu | Mayıs 5th, 2012 at 13:54

21.11.1974 lüleburgaz doğumlu l.burgaz teknik lise makina bölümü 1993 yılı
mezunuyum halen özel sektörde otomasyon sorumlusu olarak çalışmaktayım. bünyenizde çalışmak ve kendimi geliştirmek istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.teşekkürler…
tel: 0533 634 93 78— 0537 566 15 14

commenter
Mustafa Yiğit | Mayıs 12th, 2012 at 01:35

Merhaba ben Mustafa İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi mezunuyum 01.03.1983 doğumluyum (29 Yaşındayım) Adanada yaşıyorum boştayım iş arıyorum bünyenizde çalışmak istiyorum
Cep No:0543-271-33-14

commenter

28.09.1983 doğumluyum,İzmir Motor Meslek ve Teknik Lise mezunuyum,şuan özel sektörde görev yapmaktayım.Silahlı Özel Güvenlik sertifikam var.5 yıl güvenlik ve şoförlük tecrübem var. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

commenter

askerlığını yapmış lise mezunuyum sektorde pazarlama ınsan kaynakları halkla ilişkiler ust duzeyde hızmet sektorunde çalışıytorum ve düzgün bi iş arıyorum 23 yaşındayım
05356474942

commenter
mehmet bilkon | Mayıs 24th, 2012 at 13:37

Arkadaşalr burası yorum köşesi iş başvuru yeri değil…

commenter

slm ben 23 yaşında elektrik bölümü myo mezunuyum bilgisayar sertifikamda var askerliğimi yaptım türk telekomda öğrenciliğim zamanında 1 yıl staj yaptım her konumunda çalıştım türk telekom da çalışmak en büyük isteğimdir türk telekomun kendi bünyesinde her konumda çalışmaya hazırım gereğinin yapılmasını arz ederim saygılarımla…

commenter
süleymasn metin | Haziran 9th, 2012 at 23:26

MERHABALAR. SÜLEYMAN METİN. ANKARALIYIM ETİMESGUT’DA İKAMETGAH ETMEKTEYİM.1984 DOGUMLUYUM. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ VE PROGRAMLAMA MEZUNUYUM. B SINIFI EHLİYETİM VAR İNGİLİZCE BİRİNCİ KUR SERTİFİKAASI (M.E.B), LİDERLİK VE KARİYERLİK KURS SERTİFİKASI VE AVCILIK SPORUYLADA UGRAŞIYORUM. 182 BOYUNDA 90 KİLOYUM. SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR. SİZLERLE ÇALIŞMAK VE ÇALIŞAN AİLENİZDEN BİRİ OLMAK İSTİYORUM CEP: 0530 229 75 53

commenter

LİSE MEZUNUYUM BİLGİSAYAR PROGRAMCILIK SERTİFİKAM VAR KPSS 69.5 PUAN ALDIM 9.YIL İŞ TECRÜBEM VAR BURASI YORUM YERİ FAKAT İŞSİZLİK GERİ DÖNMENİZİ BEKLİYCEM GEREGİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM

commenter

24 yaşında kütahya dumlupınar üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici asistanlığı Bölümü mezunuyum iş deneyimim ve bilgisayar üzerine sertifikalarım var benim için Türk telekomun iyi bir başlangıç olacağını düşünüyorum başvurumu değerlendirmenizi arz ederim

commenter
mustafa güler | Haziran 17th, 2012 at 12:46

sosyal bilgiler öğretmenliği bölümü mezunuyum.türk telekom bünyesinde görev almak istiyorum…cep tel:05354037311 ev tel:02367138801 gereğininn yapılmasını saygılarımla arz ederim…

commenter

lise mezunuyum 1.87 boyundayım 6 yıllık özel güvenlik görevlisi tecrübem var 5188 sayılı kanuna dayalı güvenlik sertifikam mevcut.b sınıfı sürücü belgem mevcut burası yorum alanı fakat işsizlik.geregini bilgilerinize arz ederim.

commenter

26 yaşındayım adana da ikamet ediyorum elektrik elektronik m.y.o mezunuyum işsizim iş arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler cep:5425589222

commenter
enes basaoğul | Temmuz 3rd, 2012 at 16:09

bingöl üniverstesi elektronik haberleşme teknolojisi mezunuyum 23 yaşındayım askerliğimi yaptım b sınıfı ehliyet sahibiyim bilgisayar operatörlük sertifika sahibiyim türk telekom ailesinde görev almak istiyorum

commenter
oguz guzeller | Temmuz 6th, 2012 at 23:17

oguz guzeller istanbul avrupa yakasında şişli bölgesinin kurtulus semtınde yasamaktayım askerliği tamamlamıs ve lise mezunuyum meslek lisesi telekomünikasyon bölümü mezunuyum evli olmakla birlikte santral bilgim geniştir bu işe ihtiyacım var dikkate alınmasını arz ederim irt.05517101892

commenter

22 yaşındayım süleyman demirel üniversitesi enerji bölümünü bitirdim telekom ailesinde görev yapmak istiyorum saygılarımla

commenter

şanlıurfa işletme fakulte mezunuyum türk telekom da çalışmak istiyorum
05433695757

commenter
adile üstabay | Temmuz 11th, 2012 at 15:11

acık ögretim kamu son sınıf ögrencisiyim.ankara ,yenimahallede ikametgah etmekteym , iki aydır iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim daha önce hukuk bürösunda calıştım ve yardımcı ögretmenlik yatım

commenter

slm 23 yaşındayım askerliğimi yaptım 2 yıllık ön lisans elektrik mezunuyum türk telekom bünyesinde 1 yıl çalıştım türk telekomda çalışma istiyorum….

commenter

bu bana ulaşacağınız numaram…. 0554 922 48 23-0507 586 16 98 türk telekomda çalışmaktan gurur duyarum….

commenter

1981yılı İSTANBUL DOĞUMLUYUM. 2006 YILINDA MUĞLA ÜVİVERSİTESİ İKTİSADİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİKTEN SONRA ASKERLİĞİMİ YAPTIM. YAKLAŞIK 5 YILLIK ( KATILIM BANKASINDA ) BİR BANKACILIK DENEYİMİNE SAHİBİM. BU 5 YILIN 4,5 YILINI CARİ OPERASYON BÖLÜMÜNDE 6 AYINIDA BİREYSEL PAZARLAMA BÖLÜMÜNDE GEÇİRDİM. SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

TELEFON NUMARAM : 0538 577 97 73 SAYGILARIMLA

commenter
serhan hanımoglu | Temmuz 20th, 2012 at 15:30

1989 bursa dogumluyum askerlıgımı cavus olarak yaptımm.uludag unıvesıtesı ınegol meslek yuksekokulu elektrık mezunuyum.sızınle calısmak ıstıyorum..

commenter

1987 yılı doğumluyum. Afyona eşimin işi nedeniyle geldim. Sizinle çalışmak istiyorum.Turizm okudum,şuanda işletme okuyorum.Saygılarımla….

commenter

1988 Yılı Doğumlu 24 yaşındayım.Lise mezunuyum.teknisyenlik olarak 3 yıl tecrübem var.Elektronik düşkünlüğüm vardır.EhliyeT(B)mevcuttur.istanbul Maltepe Bölgesindeyim.sizinle çalışmak istiyorum.
tel:0541 789 18 50

commenter

önlisans mezunuyum şuanda da açıköğretim işletme bölümünde okumaktayım ,bilgisayarlı muhasebe seftirikam da var sizinle çalışmayı çook istiyorum ayrıca yardımcı olursanız çok sevinirim Ankara da oturuyorum
TEL:05354266028

commenter

1986 yılı izmir Aliağa dogumluyum meslek lisesi mezunuyum sizinli çalışmak isterim.İlkyardım egitimi aldım ilk yardımcı kimlik kartım var.Halen 3 sene süresi var her 3 yıl yeniletirim bilgilerinize…

commenter
Gönül Delen | Ağustos 9th, 2012 at 15:35

1969 dogumluyuM. Antalyalıyım Antalyada yaşıyorum. TEmizlikci yada çaycı olarak iş yerinizde çalışmak istiyorum. vardiya sisteminiz varsada çalışma saatlerinde herhangi bir sıkıntı olmaz. Saygılarımla.
TLF:05068686875

commenter

sayın türktelekom insan kaynakları telekomdan emekli bekir altak oglumun türktelekomda benden sonra hizmet etmesini arzuluyorum oglum 1989 dogumlu askerligini yapmış şu anda eczacı kalfası olarak çalışmaktadır kendisi ankara akyurt yogunluklu meslek lisesi mezunu elektirik elektironik bilgisayar bölümü aynı zamanda sıtajerligggini ankara incesu telekom müd lügünde yaptı sizin anlıyacagınız telekomun arayıpta bulamadıklarından benim özgeşmişim telekomdan insankaynaklarından sorula bilir zahmet olur ama telefonumla şahsıma bilgi verirseniz şimdiden teşekkür ediyoru tümmeslektaşlarıma kazasıs belasız hayırlı işler temenni ediyorum.

commenter
Metin göktaş | Ağustos 11th, 2012 at 21:57

1988 Adıyaman doğumluyum askerliğimi yaptım endüstri meslek lisesinin elektrik elektronik bölümü mezunuyum Adıyaman Türk Telekomda mesleğime uygun bir pozisyonda çalışmak istiyorum aynı zamanda çokda ihtiyacım var saygılarımla tel 0541 256 02 88

commenter
Göksu Güneş | Ağustos 13th, 2012 at 00:13

A.K.Ü M.Y.O Endüstriyel Elektronik bölümü mevzunuyum ayrıca (B)sınıfı ehliyetim bulunmaktadır.Bünyenizde uygun görülen departmanda çalışmak istiyorum.

commenter
Göksu Güneş | Ağustos 13th, 2012 at 00:14

TELi05548375235

commenter

Arkadaşlar buraya bilgilerinizi yazmanız size hiçbirşey kazandirmaz. Telekomun kendi sayfasından cv doldurun, başvuruları takip edin. Başarılar.

commenter

25 yaşındayım e sınıfı ehliyetim var bende sizinle çalişmak istiyorm

commenter

işletme fakültesi mezunuyum tıbbi sekreterlik yaptım 34 yaşındayım iş deneyimi olan 13 yıldır özel sektörde çalışıyorum ayrıca önlisans mezunuyum önlisans kpss den 79 aldım yerleşemedim kurumuzda çalışmak istiyorum teşekür ederim

commenter

meslek yüksek okul mezunuyum. bilgisayar sertifikam war yazılım meb den onaylı askerliğimi yaptım sizinle calısmak isterim.

commenter

1989 ANTALYA doğumluyum.ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MANAVGAT MESLEK YÜKSEK OKULU BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI Bölümü mezunuyum.Türk Telekomda uygun gördüğünüz bir departmanda görev yapmak istiyorum.
TEL : 0506 445 74 77 ANTALYA/ALANYA

commenter

1979 dogumluyum k.maraş yaşıyorum ilk ögretim okulu mezunuyum elektrik ustalık belgem var türk telekomla çalışmak isderim tlf 0536 287 98 97

commenter

1990 doğumluyum. ön lisans bankacılık ve sigortacılık ve lisans işletme diplomasına sahibim. bu sene mezun olduğum için tecrübem yok fakat hırslı bir kişiliğe sahibim. verilen görevi başarıyla yerine getireceğime inanıyorum .kurumunuzda çalışmak isterim. şimdiden teşekkürler…

commenter

Merhaba 10.01.1989 doğumluyum. pamukkale üniversitesi 4 yıllık maliye bölümü mezunuyum. bilgisayar işletmenliği sertifikam var. türk telekomda çalışmak istiyorum.van ercişte oturmaktayım. saygılarımla…

commenter

Merhaba 10.01.1989 doğumluyum. pamukkale üniversitesi 4 yıllık maliye bölümü mezunuyum. bilgisayar işletmenliği sertifikam var. türk telekomda çalışmak istiyorum.van ercişte oturmaktayım. saygılarımla…
tel: 0545 326 62 89

commenter

BURADA İŞ BAŞVURUSU YAPILMAZ TELEKOMUN KENDİ SİTESİ VEYA KARİYNET’TEN FELAN YAPILIR….SİZLER YORUM KÖŞESİSİNE İŞ BAŞVURUSU YAPIYORSUNUZ BEKLEYİN BELKİ ALIRLAR İŞE SENEYE :)

commenter

merhabalar.1982 doğumluyum.Burdur da ikamet ediyorum.Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum.staj dönemimi yeşilova halk bankasıyla yaptım.sizinle çalışmak isterim. Tel:05369632454

commenter

1993 ÇORUM DOĞUMLUYUM AÇIKÖĞRETİM ADALET BÖLÜMÜ OKUYORUM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM TEL:05369984919

commenter

12.03.1979 gaziantep doğumluyum. harran üniversitesi elektrik bölümü mezunu olup; halen gaziantep/toroslar elektrik dağıtım a.ş bünyesinde elektrik teknikeri/koord. yardımcısı olarak görev yapmaktayım. gaziantep/şahinbey-şehitkamil kırsallarında santralleriniz hakkındaki bilgi ve tecrübelerimi takiben, yeraltı/havai hatlar ile fiber optik kablolar, pano montajı ve hazırlama konusunda ayrıca deneyim sahibiyim. e+a2 sürücü belgem mevcut olup, her türlü araç kullanmaktayım. ayrıca elektrik kaynağı konusunda iş deneyimimde bulunmaktadır. söz konusu türk telekom bünyesinde çalışmak ve kendimi daha çok geliştirmek istiyorum.
saygılarım…
mustafa aslan.

commenter

adnan menderes meslek yüksekokul çocuk gelişimi mezunuyum şuan kreşte öğretmenlik yapıyorum türk telekomda çalışmak isterim…

commenter
serpil çakır | Ağustos 25th, 2012 at 09:57

türk telekomda temizlik yemek çay üzerine çalışmak isterim bilgisayar sertifikam var orta okul mezunuyum.iş haytıma burda devam etmek istiyorum. KUŞADASInda yaşıyorum.

commenter
yeşim güleç | Ağustos 25th, 2012 at 14:40

merhaba 22 ysındayım giresun üniversitesi myo elektronık teknolojısı mezunuyum turk telekomda calısmak ıstıyorum ılgınıze tesekur ederım tlf 0534 851 29 54

commenter
mustafa çökmez | Eylül 6th, 2012 at 21:51

merabalar 21 yaşında elektronik teknikeriyim türk telekomda çalışmak istiyorum ceyhan/adana da ikamet etmekteyim cep:05436548621

commenter
gülnur YILDIRIM | Eylül 10th, 2012 at 17:35

merhaba 20 yaşındayım muhasebe alanında yüksek okulu bu yıl bitirdim açıkögretimde maliye bölümüne başlıycam.TÜRK telekom bünyesinde finans alanında çalışmak istiyorum… GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

commenter
BURCU ULUSOY GÜNDÜZ | Eylül 18th, 2012 at 21:40

merhaba 29 yasındayım lise mezunuyum insan ilişkilerim iyidir bilgisayar ve güvenlik sertifikalarına sahibim aynı zaman da anadolu üniversitesi iktisat fakültesi maliye bölümü öğrencisiyim. sizinle calısmak istiyorum.saygılar…05418194206

commenter

hepiniz salaksız burayyamı başvuru yapılır AWELLER

commenter

merhaba 18 yasındayım elektrik elektronik bölümü mezunuyum şirketinizde çalışmak istiyorum. esenler atışalanı istanbul’da ikamet edşyorum ilginiz için teşekkürler 05424162810

commenter

Merhaba 19975 doğumluyum türk telekomda çalışmak istiyorum.Lise mezunuyum ve AMASYA/SULUOVADA ikamet etmekteyim.İlginize şimdiden tşk ederim.05414173793

commenter
Tarık AKTAŞ | Eylül 30th, 2012 at 17:53

20.02.1984 antalya doğumluğum lise mezunuyum bilgasayar bilgim var
B sınıfı ehliyetim var
santral opr. belgem var
güvenlik sertifikası var (silahlı)
ilkyardım sertifikam var
ilginize teşekkürler
0532 591 12 32

commenter
vedat taşdemir | Eylül 30th, 2012 at 23:27

ben lise elektirik elektıronik çıkışlıyım önlias elektir kurumuzda görevalmak iştiyorum teşekürler çep 05419504941

commenter
celil AKKURT | Ekim 1st, 2012 at 18:11

30,12,1988 ağrı doğumluyum .bilgisayar programcılığı ön lisans mezunuyum .serbest muhasebe ve mali müşavirlikte de çalıştım ve TÜRK TELEKOM bünyesinde çalışmak istiyorum. saygılarımla . 05458900618

commenter

02.12.1987 muş hasköy dogumluyum.pazarlama programcılığı ön lisans mezunuyum.taşımacılık firmalarında calıştım.D ehliyetim ve bılgısayar sentıfıkam bulunuyor.sızlerle bu uzun maratonda beraber olmak isterım saygılarımla 05544327727

commenter
SONER GÜREŞ | Ekim 8th, 2012 at 16:40

İŞLETME LİSANS MEZUNUYUM.24 YAŞINDAYIM.180 BOYUNDAYIM.ASKERLİĞİMİ YAPTIM.AFYONKARAHİSARLIYIM.İZMİR/KARABAĞLAR’DA İKAMET EDİYORUM.2 HAFTAYA KADAR SİLAHLI GÜVENLİK KİMLİK KARTIMI ÇIKARTICAM.SİZİN BÜNYENİZDE ÇALIŞMAK İSTERİM.TEL:0553 385 21 62

commenter
zeyhat gökhan KARABABA | Kasım 12th, 2012 at 21:11

15.10.1988 doğumluyum.İstanbulda yaşıyorum.Askerlik hizmetini yaptım.Acil işe ihtiyaçım var.05548964587

commenter

acikogretim okuyorum 1982 dogumluyum 1.70 boy samsunluyum,istanbul kartalda ikamet ediyorum yardmci olursaniz sevinirim.05392561218

commenter

merhaba lise mezunuyum 1987 dogumluyum aslen sinoplu ama kartalda ikamet ediyorum 05340776142

commenter

merhaba ben işletme mezunuyum satış ve müşteri temsilciliği konusunda tecrübem var üretim konusundada tecrübeliyim şirketiniz bünyesinde çalılşmak isterim bilgilerinize arz ederim 05554775080

commenter

Merhaba.İstanbul Üniversitesi mezunuyum.iş sağlığı ve güvenliği uzmanı sertifikam var.Sizinle çalışmak istiyorum.TEL:0454 3141800

commenter

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanlığı BÖlümü okumaktayım. 19 yaşındayım.aydın merkez de ikamet etmekteyim. türk telekom bünyesinde bölüm üzerıne çalışmak istıyorum.

commenter

MERHABA 4 YILLIK İŞLETME MEZUNUYUM MUHASEBE BİLGİM VAR BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI KULLANABİLİYORUM İŞ TECRÜBEM VAR BUNYENİZDE ÇALİŞMAK İSTİYORUM

commenter
tugba buyuksokmen | Kasım 28th, 2012 at 20:44

merhaba 22 yasındayım gazıantepte ıkamet etmekteyım kpss den 72 puan aldım sıznle calışmak ıstıyorum sozlesmelı olarak tel 05547508858

commenter
yasin tarikci | Aralık 8th, 2012 at 10:56

slm ben yasin tarikci yozgat merkezde ikamet ediyorum 1986 dogumluyum 179 boyundayım sılahlı ozel guvenlık sertıfıkam var ayrıca e sınıfı ehlıyetım var sızınle calısmak ıstıyorum 05058085018

commenter

Kırıkkale üniversitesi BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK mezunuyum,ayrıca İŞLETME 4.sınıf ögrencisiyim.Kırıkkale’de ikamet etmekteyim.insan ilişkilerim ve bilgisayrım iyidir.sizinle çalışmak ve faydalı olmayı çok arzu ederim.saygılar. 0541 4407845

commenter

selam ben emine işe ihtiyacım var çalışmak istiyorum adıyamanda oturuyorum bilgisayar çok iyi biliyorumm diksiyonum düzgün çalışmak istiyorummm 05418320202

commenter
derya kızılay | Aralık 12th, 2012 at 21:07

selamm ben adıyamandan derya üniversite mezunuyumm bilgisayar biliyorumm işe ihtiyacım var çalışmak istiyorumm 05418558691

commenter
Ayhan Erdemgüler | Aralık 14th, 2012 at 16:21

iyi günler.Ben Ayhan Erdemgüler 1983 İstanbul doğumluyum.İstanbul-Üsküdar da ikamet ediyorum. 1,5 yıllık evliyim, askerliğimi yaptım.

10 yıldır muhasebe bürosunda muhasebe şefi olarak çalıştım.Anadolu üniversitesi işletme bölümü lisans mezunuyum.Kurumunuzda uygun görülen bir bölümde çalışmak istiyorum.Telefon Numaram:0533 233 80 04

commenter

slm ön lisans elektronik haberleşme mezunuyum.askerligimi yaptım sizinle çalışmak beni mutlu eder.

commenter

slm ön lisans elektronik haberleşme mezunuyum.askerligimi yaptım sizinle çalışmak beni mutlu eder.
tel:05317947599

commenter
ramazan demir | Aralık 18th, 2012 at 12:56

merhaba 21 yasındayım yozgat yerköyde ikamet ediyorum 1678 boyundayım askerligimi yaptım b sınıfı ehliyetim var sizinlecalısmak istiyorum

commenter
şükrü aksu | Aralık 22nd, 2012 at 15:44

1982 dogumluyum..konya selcuk unıversıtesı beysehır myo ısletme/fınans mezunuyum ankarada oturuyorum,muhasebe elamanı olarak calıstım,suan ılac fırmasındayım…sılahlı guvenlık sertıfıkam var,sızınle calısmak ıstıyorum…05064381435

commenter
Murat KAPKINER | Aralık 25th, 2012 at 14:10

Merhaba ben Murat KAPKINER,Turk Telekom Sirketi bunyesinde isci sifati ile calismak istiyorum.Batikent/Ankara”da ikamet ediyorum.05303910013

commenter
Murat KAPKINER | Aralık 25th, 2012 at 14:13

Merhaba ben Murat KAPKINER,ogrenim durumum lise terk,1981 ankara dogumluyum.Daha once yurt disinda calisiyordum,simdi sirketiniz bunyesinde isci vasfi ile calismak istiyorum.Batikent/Ankara adresinde ikamet ediyorum.05303910013

commenter

Merhaba,ben Derviş KOÇ.1969 doğumluyum.Muhasebeci olarak özel bir kurumda çalışmaktayım.27 yıldır bu sektörde görev yapıyorum.Türk Telekomun Bursa şubesinde muhasebeci olarak çalışmak istiyorum.
SAYGILARIMLA…

commenter

merhaba ben esra, Trakya Üniversitesi Dış Ticaret bölümü mezunuyum. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. 1991 doğumluyum. Sizinle çalışmak istiyorum.

commenter

üniversite öğrencisiyim .iyi bilgisayar kullanıyorum .diksiyonum çok iyidir.anadolu üniversitesi iktisat fakültesi maliye bölümü 1.sınıf öğrencisiyi.türk telekom çağrı merkezinizde çalışmak istiyorum.amasya merkezde oturuyorum bilginizi arz ederim…

commenter
doğan ölmez | Ocak 8th, 2013 at 07:32

meraba ben meslek yüksek okul mezunuyum teknikerim acıktan 3 sınıfa basladım tecilliyim daha önce asya iklimlendirmede calıstım türk telekomun islerini yapıyoduk klima montajları arza bakımları vb. hassas kontrollu klimalar sistem odalarına takıyoduk. bilgilerinizin gereyini arz ederim

cep: 5318597513

commenter
doğan ölmez | Ocak 8th, 2013 at 07:38

ayriyetten B ehliyetimle sogutucu gazlar alma sertifikam var bilginizin gereyini arz ederim kücükcekmece sefaköy/ist

commenter

merhaba ben bende sızınle calısmak ıstıyorum 2007 lıse mezuuyum 1989 dogumluyum sultangazı de ıkamatgah edıyorum

commenter
dilara dağdelen | Ocak 23rd, 2013 at 18:05

ben 21 yaşındayım. diksiyon konusunda eğitim aldım. bilgisayar kursu görüyorum. lise mezunuyum. türk telekomda calışmak istiyorum numaram daha önce çağrı merkezlerinde çalıştım.
0536 727 14 45

commenter
GÜLDEN ALTUNAY | Ocak 23rd, 2013 at 18:46

2012 ön lisans mezunum.

commenter
serkan yavuz | Ocak 25th, 2013 at 14:36

ağır vasıta ehliyetim var 1975 doğumluyum izmit derincede ikamet ediyorum işe çok ihtiyacım var 0534 799 46 08 herişi yapabilme kabiliyetim var

commenter
FATMA KARAGÖZ | Ocak 26th, 2013 at 09:33

MERHABA TRABZON KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BMYO MUHASEBE BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.AÖF İŞLETME OKUYORUM.İSTANBULDA YAŞIYORUM TRABZONLUYUM 23 YAŞINDAYIM.SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

commenter
sinan karakuş | Şubat 1st, 2013 at 14:36

Merhaba ben sinan,meslek yüksekokul elektrik mezunuyum.1986 doğumluyum,Giresunda oturuyorum.Askerliğimi yaptım,türk telekomda bünyesinde çalışmak istiyorum.Telefon arıza işini daha önceden bir yerde biraz görmüştüm,ilginize teşekkürler. cep:05368983013

commenter
Ergin GİRGİN | Şubat 1st, 2013 at 19:41

Millet kafayı yemiş, yorum köşesine iş başvurusu yapıyorlar. Çoğunluk üniversite mezunu olması manidar

commenter

iş arıyorum.

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine