Turkcell Personel Alımı İlanı

Turkcell detaylı bir iş ilanı açtı ve yetecek kadar alım yapacağını belirtti. Sizde aşağıda detaylara bakarak iş ilanına baş vurabilirsiniz.

Lider iletişim ve teknoloji şirketi olarak Turkcell,iletişim ve teknoloji çözümleriyle hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmek için hizmet veren bir şirkettir. Müşteri için var olmuş ve bu doğrultuda gelişimini sürdürmüş bir markadır.1994 yılında iletişim alanında faaliyetlerine başlamış olan Turkcell ailesi şu anda 36 milyon abonesiyle Türkiye’nin 1 Avrupa’nın ise 3.büyük Gsm operatörü olma başarısını göstermiştir. 2012 yılında da yenilikçi,öncü ve teknolojiye ayak uyduran projelerine yenilerini eklemeyi hedefleyen ve yeni yatırımlara yönelen Turkcell,hem ülke ekonomisine katkıda bulunmak hem de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için,bünyesine yeni elemanlar katacaktır.
Yurt dışında çalışma fırsatı için formu doldurun

Turkcell ailesinde çalışmak isteyen personel adayları,başta çağrı merkezleri ve abone merkezleri olmak üzere bir çok pozisyonda çalışma imkanı bulabileceklerdir.Ayrıca Turkcell çalışanlarına stajyerlik imkanı da sunmaktadır.

Bu imkanlar doğrultusunda Turkcell ailesinde görev almak isteyen personel adayları;yeni personel,operatör,eleman,işçi alımları çerçevesinde Turkcell’de çalışmak ve kariyerlerini Turkcell bünyesinde devam ettirmek için iş ilanına başvurabilirsiniz ve istenilen pozisyonda iş ve staj başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zara Personel Alımı başlıklı makalemizde zara devlet hastanesi personeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar1 Yorum var "Turkcell Personel Alımı İlanı"

commenter

23 yaşindayım uzun yıllar türkcellde satış elemenlığı yaptın işinle çalışmak isterim 0535 542 2189

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine