Türkiye İş Bankası personel alımı iş başvurusu 2011

Atatürk’ün talimatıyla kurulan bir banka olan ve halen %40 CHP hissedarlığında çalışan bir Türk bankasında çalışmak ister misiniz? İş bank kariyer fırsatlarını değerlendirin ve sizde iş başvurusu yapın.. İş bank personel alımı ilanları dönemlerinde eleman alımı fırsatlarıyla yeni işinizi bulun.

İş Bankası insan kaynakları:

Bankamızda müfettişlik, uzmanlık ve memurluk olmak üzere üç ana kariyer yolu bulunmaktadır. Bu kulvarlardan Bankamıza alınan çalışanların kariyer yolları üst düzey yöneticilik pozisyonlarına kadar uzanmaktadır.

Bankamızda göreve başlayan stajyer uzman yardımcıları ve stajyer müfettiş yardımcıları bir yılın sonunda uzman yardımcısı veya müfettiş yardımcısı olurlar. Bu unvanlara sahip çalışanlar belirli bir süre sonra katıldıkları yeterlik sınavlarında başarılı olmaları halinde uzman veya müfettiş olmaya hak kazanırlar. Daha sonra performanslarına göre Bankamız yönetici kadrolarına atanırlar.

Bankamızda göreve yeni başlayan memurlar ise belirli bir sürenin sonunda katıldıkları Servis Yetkilisi Yardımcısı Seçme Sınavı’nda başarılı oldukları takdirde Servis Yetkilisi Yardımcısı kadrolarına, yine belirli bir sürenin sonunda katıldıkları II. Müdürlüğe Yükselme Sınavı sonucunda başarılı bulunmaları halinde II. Müdür olarak yönetici kadrolarına atanırlar.

Aşağıdaki linkten Türkiye İş Bankası’na başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.isbank.com.tr/content/TR/Insan_Kaynaklari-240-364.aspx

Bir önceki yazımız olan Albaraka Türk personel alımı iş başvurusu 2011 başlıklı makalemizde 2011, 2011 banka iş ilanları ve albaraka türk hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar5 Yorum var "Türkiye İş Bankası personel alımı iş başvurusu 2011"

commenter

merhaba ben yasemin 1971 doğumluyum üç çocuk annesiyim çocuklarım okuyor çocuklarımızı okutmamız için çalışmam gerekiyor eşim çalışıyor fakat maddi imkanımız yetmiyor daha önce temizlik işlerinde çalıştım ve şimdi bankada düzenli olarak temizlik işlerinde çalışmak istiyorum ilgileriniz için teşekkürler.

commenter

mrb. hatice ben. kamu yöetimi mezunuyum bankanızda çalışmak istiyorum ilginize tşk.

commenter
lütfi öztürk | Kasım 3rd, 2011 at 13:40

MRB EŞİM İÇİN BAŞVURMAK İSTİYOM EV HANIMI ANKARADA kızılay ulus çankaya ŞUBENİZDE TEMİZLİKTE ÇALIŞMAK İSTİYO

commenter
lütfi öztürk | Kasım 3rd, 2011 at 13:41

şube tercihi nedeni ulaşım sorunu

commenter
asuman savcı | Aralık 10th, 2012 at 13:35

bankanızca çaycılık çaycılık yapmak istiyorum kabul ederseniz sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım antalya alanyada ikamet etmekteyim ilgi ve akakanıze teşekkürler

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine