Vatan Bilgisayar iş başvurusu personel alımları 2011

Vatan Bilgisayar, 1983 yılında Taksim-Elmadağ’da Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası olarak kuruldu. Vatan Bilgisayar, Taksim Elmadağ mağazasının yanı sıra; 2002 yılında kurduğu Topkapı-Cevizlibağ, 2004′te Bostancı ve 2006′da İzmir teknoloji hiperstore’larına, 2006 Aralık ayında açıldığında 18.650 metrekarelik alanı ile dünyanın en büyük teknoloji hiperstore’u olan, şimdi ise Avrupa’nın en büyük teknoloji hiperstore’u olan Ankara Söğütözü Vatan’ı ekledi. 2007 Mayıs’ta, Akdeniz’in en büyük teknoloji hiperstore’unu Adana Seyhan’da açan Vatan Bilgisayar, Temmuz 2007′de Bursa Hiperstore’unu, Eylül 2007′de Konya Hiperstore’unu açtı. Ocak 2008′de Antalya Hiperstore’unu, Nisan 2008′de Kayseri Hiperstore’unu, Ekim 2008′de Ankara Batıkent mağazası hizmete açan Vatan Bilgisayar, 2008′in sonunda açtığı Avcılar mağazası, 2010 Nisan’ında açtığı Samsun Vatan Bilgisayar Hiperstore’u, 2010 Mayıs’ında açtığı Mersin Vatan Bilgisayar Hiperstore’u ve 2010 Temmuz’unda İzmit’te açtığı İzmit Vatan Bilgisayar Hiperstore’u Ekim 2010 da Gaziantep Hiperstore’u ve Aralık 2010 da ise Adapazarı Hiperstore Mart 2011 de Gaziosmanpaşa Hiperstore ve İzmir Balçova Hiperstore mağazaları Nisan 2011 de Dudullu Hiperstore ile toplam kapalı alanını 81600 m²nin üzerine çıkartmış oldu.

Mağaza sayısını artırmaya devam eden Vatan Notebook’lar ise Capacity Alışveriş Merkezi, Forum İstanbul, Neomarin Pendik, Bağdat Caddesi, Forum Ankara, Ankara Ankamall, Gaziantep Sankopark, İzmir Carrefour, Forum Trabzon, Forum Aydın, Adapazarı Ada AVM, Tekirdağ Tekira AVM, İskenderun Prime Mall AVM,Ankara Karum AVM, Adana Seyhan Notebook, Kadıköy Notebook ve Eskişehir Notebook mağazaları ile de hizmet veriyor. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine büyük önem veren Vatan Bilgisayar’da mağaza başına ortalama 10 kişilik satış sonrası destek ekibi bulunmaktadır. Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezinden (0212 444 56 56) haftanın 7 günü saat 10:00 – 19:00 arasında ürünler hakkında detaylı bilgi verilmekte ve sipariş alınabilmektedir. .

Ayrıca vatanbilgisayar.com web sitesinden Türkiye’nin her yerine online ürün satışı gerçekleştirilmektedir.
Sermayemiz:
% 100 Vatan ailesi üyelerine aittir.

Misyonumuz:
Türk tüketicisine, hak ettiği hizmeti; ferah ve güvenli alışveriş ortamında, en geniş ürün çeşidi, en uygun fiyat, en iyi vade ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden sunmak.

Vizyonumuz:
Teknoloji tüketicilerinin, tedarikçilerinin ve sektör çalışanlarının ilk tercihi olarak; Türkiye ekonomisindeki ilk 10 özel sektör firması arasında yer almak.
Elemanlarımız:
- Doğru işe doğru eleman prensibi ile seçilir, sürekli eğitimlere tabi tutulur.
- Amirleri ve gizli müşteri tarafından devamlı olarak gözlemlenip raporlanır.
- Kendilerinden yapmaları istenilen işlerdeki aylık ve dönemsel performansları ve hedefleri üzerinden değerlendirilip kariyer planlamaları yapılır.
- Üst pozisyonun gerektirdiği özellikleri taşıyıp taşımadıkları sınavlarla belirlenir.
- Üst mevkilere eleman gerektiğinde öncelik mevcut elemanlara verilir.
- Mart 2011 itibari ile bir kısmı güvenlik, temizlik firmaları gibi taşeronlar üzerinde bordrolu, bir kısmı tedarikçi firmaların promotörleri olmak üzere 1897 kişi istihdam etmekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Kamil Koç iş başvurusu personel alımları 2011 başlıklı makalemizde 2011, 2011 iş ilanları ve insan kaynakları hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar7 Yorum var "Vatan Bilgisayar iş başvurusu personel alımları 2011"

commenter

Merhaba, Vatan Bilgisayarın Reklam ve İletişim Müdürü aradığını duydum,
Pozisyona uygun olduğum kanatindeyim,mail adresime dönüş olursa CV mi gönderebilirim..

commenter

Merhaba ben selami bahçeci ç.ü adana MYO BİLG. PROG. MEZUNUYUM. BSINIFI EHLİYETIM VAR.UYGUN GÖRÜLÜRSE SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM.

commenter
uğur güler | Ekim 1st, 2011 at 00:00

adana yeşil evlerteknik meslek lisesinde okuyorum bilgisayar teknik bölümindeyim staj yapmam için yardımcı olurmusunuz b sınıfı ehliyetimde vardır

commenter

Merhaba Trabzon da ikamet ediyorum Tanjant ta yeni bir şube açacakmışsınız? 7 yıllık mağazacılık deneyimin var son 2 yılını mağaza müdürü olarak yaptım.Tercih ederseniz yeni açacağınız mağazanızda kasiyer olarak yada sizin uygun göreceğiniz bir pozisyonda çalışmak isterim.B sınıfı ehliyete sahibim.

commenter
FEYZULLAH OĞUZ | Mart 29th, 2012 at 12:02

slm ben feyzullah oğuz 1 kamu kuruluşunda (TAHSİLDAR )olarak çalıştım sözleşmeliydim ve sözleşmem bitti.B sınıfı ehliyetim vardır. UYGUN BULUNURSAM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM.

commenter

merhaba bursa dogumluyum bursada oturuyorum siiznle çalışmak isitoyrum universite okuyorum

commenter
ramazan küçükçeşme | Ağustos 15th, 2012 at 14:10

istanbul doğumluyum üsküdarda çamlıca da oturuyorum radyo ve tv teknolojileri mezunuyum açıköğretimden devam ediyorum askerliğim tecilli yaşım 21 çağrı merkezi satış temsilciliği yaptım bir süre de trt istanbul radyosunda bulundum.sizlerle çalışmak isterim. teknolojiye ilgim çoktur. B sınıfı ehliyetim var.sizlerle de uzun süreli çalışmak isterim.
_rmzn_@windowslive.com

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine