Vodafone iş başvurusu personel alımı 2011

Vodafone insan kaynakları

Vodafone, Yabancı sermayeli GSM devi Vodafone’da çalışmak ister misiniz? Vodafone dünya çapında verdiği hizmet kalitesi ile iletişim alanında adından sıkça söz ettiren bir operatör özelliğini her geçen daha fazla korumaya devam ediyor. Vodafone böylesine üstün hizmet kalitesi başarısının arkasında ki sırrı personeline verdiği değer olarak açıklıyor.

Vodafone insan kaynakları

Vodafone’da personel alımı
Dünyanın dört bir köşesinden 289 milyonu aşkın insan, telefon görüşmesi, mesajlaşma ve veri aktarımı için Vodafone’u tercih ediyor. Türkiye’de ise bu rakam büyük, uluslararası şirketlerden tutun da küçük şirketlerin ve bireylerin oluşturduğu 17 milyon müşteridir.

Vodafone iş ilanları ve kariyer fırsatları
Vodafone Türkiye Kariyer Fırsatları bölümünde Vodafone Türkiye’deki kariyer fırsatlarını görebilir ve hızlı bir şekilde pozisyon araması yapabilirsiniz.

Yenilikçi yaklaşımı ve teknik uzmanlığıyla tanınan, dünyanın en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Vodafone bünyesinde çalışmayı düşünüyorsanız, Genel Başvuru yapabilirsiniz veya mevcut açık pozisyonlar içinde size uygun olan pozisyona başvuruda bulunabilirsiniz. Bununla beraber, bunun için öncelikle Vodafone Kariyer Sitesine kayıt olmanız gerekmektedir.

Seçme ve yerleştirme
Seçme ve yerleştirme, Vodafone Türkiye açısından son derece önemli süreçlerden birisidir. Bizim için adil ve saygılı yaklaşım büyük önem taşımaktadır, bu nedenle başarımızı sürdürecek niteliklere sahip kişileri seçmek konusunda titiz davranmaktayız.

Misyonumuz “Çekici bir işveren markası geliştirmek ve çalışan memnuniyetini sağlamak”tır. Bu misyonu da dünyanın en büyük kurumlarından birinin şekillendirilmesine yardım etme fırsatını yakalamış olan dinamik, enerjik ve yetenekli çalışanlarımız aracılığıyla gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Açık pozisyonlarımız kariyer sitemiz vasitasıyla yayınlanmaktadır. İlgili pozisyonlara başvurularınızı sistemimiz üzerinden yapabilirsiniz. CV kaydınızı ve başvurunuzu yaptıktan sonra başvurunuzun alındığına dair ekranda bir teyit mesajı göreceksiniz. Başvurunuz, profesyonel ve deneyimli işe alım uzmanlarımız tarafından adil bir şekilde ve fırsat eşitliği prensibimize uygun olarak değerlendirilir.

Sürecin Sonraki aşamaları;
Duyurduğumuz pozisyona yapmış olduğunuz başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi durumunda iki hafta içerisinde e-posta veya telefon üzerinden sizinle irtibata geçilir. Genel özgeçmiş oluşturduğunuz taktirde ise niteliklerinize uygun, açık bir pozisyon olması halinde görüşmeye davet edilirsiniz. Bazı pozisyonlar için işe alım değerleme sürecine katılmanız istenecektir. Birinci görüşme aşaması iki haftada tamamlanır, son görüşmelerin yapıldığı bir sonraki aşama ise bir hafta sürer.

Son görüşme sürecinin ardından olumlu değerlendirilmeniz durumunda, işe alım uzmanı sizinle irtibata geçerek referans bilgilerinizi teyit edecek ve süreciniz ile ilgili size bilgi verecektir. Teyit sonuçlarınız olumlu ise, teklifin sunulacağı bir görüşmeye davet edilirsiniz.

İlan ettiğimiz pozisyona yapmış olduğunuz başvurunuzun olumlu değerlendirilmemesi durumunda ise, durum e-posta ile size bildirilir.

Bilgilerinizin bilgi bankamızda tutulması
Başvurunuz olumlu sonuçlanmamış ise, ileride açılacak olan, becerilerinize ve deneyiminize uygun açık pozisyonlar için otomatik olarak değerlendirilmeye alınacaksınız. Kayıt esnasında oluşturduğunuz kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak yeni pozisyonları inceleyebilir ve online başvuruda bulunabilirsiniz. Bilgileriniz önümüzdeki altı ay içerisinde bilgi bankamızda saklı tutulacaktır.

Vodafone şirketine başvuru yapmak için alttaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

http://www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/insan-kaynaklari.php

Bir önceki yazımız olan Turkcell iş başvurusu personel alımı 2011 başlıklı makalemizde 2011 iş ilanları, iş ilanları ve turkcell hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar18 Yorum var "Vodafone iş başvurusu personel alımı 2011"

commenter

1999 Yılından beri telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren kendi işyerimizde mağaza yöneticiliği görevini sürdürmekteyim. İletişim sektöründe bir çok konuda donanım ve tecrübe sahibiyim, Sosyoloji lisans öğrencisiyim. Firmanızda vasıflarıma uygun açık pozisyonlarda görevlendirilmek istiyorum. Saygılarımla.

commenter
ismail üstün | Nisan 17th, 2011 at 18:02

slm ismim ismail muğla milas 86 doğumluyum 3yıl cep tel satiş ve hat aciliş geçiş işlerde tecrubem var ayrıca 2 yıllı ortaklığım var sizin şirketde çalişmak istıyorum devamlı olarak irt no 544 783 87 82 acilen ilginize teşekkurler

commenter
Ebubekir Şeker | Mayıs 16th, 2011 at 16:33

A.G ve O.G Bakım arıza onarım konusunda 4 senelık resmı olarak onun dısında toplamda belgesız faalıyetlerımle 8 senelık deneyıme sahıbım EKAT belgesıne sahıp olup Sivas Çamlıbel EDAŞ’ta 4 senelık arıza bakım onarım konusunda kendı alan bransımda ekıp şefi olarak tam faal görev deneyımımıne sahıbım

commenter

Merhabalar ben Bulgaristan Varna Teknik Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojileri Mezunuyum.Çok büyük bir iş tecrübem yok ias yazılım da 1,5 ay web bölümünde staj yaptım.Amerikada work and travel ile 3 ay kaldım.Vodafone bünyesinde çalışmak istiyorum askerliğim bir sene tecil edilmiş durumdadır.İlgilizceyi belie bir düzeyde biliyorum çünkü eğitim dilim ingilizceydi.Gerek duyulduğu taktirde cv im adresinize yollanacaktır.İrtibat numaram 05379104733.Saygılar…

commenter
HASAN YILDIRIM | Temmuz 12th, 2011 at 00:31

abant izzet baysal üniversitesi elektronik haberleşme bölümü ön lisans mezunuyum .askerliğimi tamamladım.türk telekomda sanntral ve repertitör kısmında çalıştım .vodafone bünyesinde teknik bir kısımda çalışmak istiyorum. irtibat numaram 0542 547 09 14

commenter
mustafa durmaz | Ekim 5th, 2011 at 20:09

A.G ve O.G Bakım arıza konusunda 1991 yılından bu yana deneyimim var
1985 meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum Muğla/bodrum,da oturmaktayım
bünyenizde teknik bir kısımda çalışmak istiyorum
irtibat numaram:0535 208 07 98

commenter
zahide şahin | Ekim 14th, 2011 at 16:36

ben zahide mersinde ikamet ediyorum.daha önce ankara 11818 de asistan olarak çalıştım.vodafone de mersin genelinde bana uygun verilebilecek bir görevde çalışmak istiyorum.saygılarımla.

commenter

merhaba 1981 istanbul doğumluyum lise mezunuyum daha önce çalıştığım firmalar mc danolds her pozisyonda market hakmar benzinlik market ve ön muhasebe tiyatro gişede istanbul anadolu yakası sultanbeylinde ikamet etmekteyim sizin gibi saygın ve değerli bi şirkette çalışmaktan memnunluk duyarım olumlu veya olumsuz mail atarsanız memnun olurum bize böyle bi olanak sağladığınız için teşekkür ederim

commenter

selam ben ayşe gül ümraniye tcaret meslek lisesi muasebe finasmanlık bölümünden mezunum 1 sene finas bak ta calıştım kendime göveniyorum vede sizinle cağrı merkezinde işletme bölümünde calışmak isterim ***** sunuda yazamadan gecemicem benim gibi binlerce insan iş arıyor neden baş vurdğmuz yerden oluml veya olmsuz cevap alamıyoruz saygılarımla

commenter

slm ben nazım 9 senedır kuaforum iş arıyorum

commenter
öznur akıllı | Ocak 13th, 2012 at 17:04

merhaba ben öznur izmir mimarsinan e.m.l telekomünikasyon bölümü mezunuyum şuan anadolu üniversitesi dış ticaret bölümü 1. sınıfta okuyorum yapıkredi teknolojide 4 yıl görev yaptım karel telekominikasyon sistemleri,yapıkredi müşteri hizmetleri sertifikam ve iş ile ilgili çeşitli cihaz kurslarına katıldım sizinle çalışmak istiyorum

commenter
burcu çelik | Ocak 19th, 2012 at 22:25

adana da ikamet ediyorm.iş arıyorm lise meznuyum.bekarm.bana ulaşırsanz sevnir05367725004

commenter
HÜSNEGÜL ÖCAL | Mart 7th, 2012 at 10:43

adana da ıkamet edıyorum lise mezunuyum ünv. hazırlanıyorum .2 yıllık tecrübelıyım .sızınle çalışmak istiyorum.bekarım şimdiden tesekkürler..

commenter

ankarada yaşıyorum.2 sene telefon satış danışmanlığı yaptım ikna kabiliyetim yüksektir.sevdiğim işi yapmak istiyorum

commenter

AİM DE ÇALISIYORUM İŞ HAKKINDA ÖN BİLGİYE SAHİBİM

commenter

AİM DE ÇALIŞIYORUM İŞİNİZLE İLGİLİ ÖN BİLGİYE SAHİBİM SAHA VEYA MAĞAZALARINIZDA ÇALIŞABİLİRİM..

commenter
yusuf güllüçayır | Temmuz 13th, 2012 at 16:23

slm yusuf güllüçayır işe gırmek istiyom lise menzunuyum b sınıfı ehlıyet var her işi yaparım

commenter

lise mezunuyum iş arıyorum(18yaşındayım)müşteri hizmetlerinde biliyorum başka işte olabilir fark etmez 05342967877

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine