Vodafone Personel Alımı Eleman Alımı İlanı

Dünyanın önde gelen Gsm mobil iletişim operatörlerinden biri olan Vodafone dünya genelinde 5 kıtada ve 30 ülkede faaliyet göstermektedir. Giderek büyüyen bir yapı içerisinde yeni istihdam olanakları sağlayan Vodafone Müşteri Odaklılık, Yenilikçilik, Başarma Hırsı ve Azmi, Yerel Kökleri olan Globallik” ortak yetkinliklerine sahip en iyi yetenekleri şirket bünyesine kazandırmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda yeni iş ilanları kapsamında yeni personel eleman işçi alımları gerçekleştiren Vodafone bünyesinde bulunan binlerce çalışanı ile sektörün en yüksek sermayeli kuruluşların biri olmanın gururunu yaşamaktadır. Türkiye’nin birçok ilinde başta çağrı merkezi personeli olmak üzere birçok pozisyona yeni personel alımları gerçekleştiren Vodafone ailesine katılmak için iş başvuru fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Ancak öncelikle sizler için incelemiş olduğumuz insan kaynakları politikasını inceleyebilirsiniz.

Vodafone İnsan Kaynakları

İşe Alım Süreci Seçme ve Yerleştirme

En iyi yetenekleri şirketimize kazandırma hedefimizden ödün vermeyerek, global işe alım-yerleştirme süreçleri ve alanında uzman yetenek danışmaları ile son derece dikkatli ve özenli bir seçme ve yerleştirme süreci uygulamaktayız.

En beğenilen şirket olma hedefimiz ve bu yönde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda, on bir milyonu aşkın profesyonelin yer aldığı Kariyer.net sitesinin kullanıcıları arasında yapılan oylama ile Vodafone Türkiye “En Beğenilen Firma” ödülünü almıştır.

İş yapış biçimimizin temelini oluşturan “Müşteri Odaklılık, Yenilikçilik, Başarma Hırsı ve Azmi, Yerel Kökleri olan Globallik” adaylarda aradığımız ortak yetkinliklerdir.

Müşterilerimize en iyi hizmet, ürün ve servisleri sunmak ve eşsiz bir müşteri deneyim yaşatmak üzere Vodafone Türkiye çalışanları “Hız, Sadelik ve Güven” prensipleri ile çalışmaktadır. Bu doğrultuda Vodafone Türkiye’de çalışmak isteyen adaylarda “Hız, Sadelik ve Güven” aradığımız ortak davranış göstergeleridir.

Adaylarda aradığımız ortak özellikler ise; kendine güvenen, istekli ve kararlı, iletişim becerisi kuvvetli, yaratıcı ve analitik düşünce yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu ve değişime uyum sağlayabilmek.

Vodafone Türkiye’ye başvurunuzu; ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere “Genel Başvuru” ile yapabileceğiniz gibi, www.kariyer.net’de de iş ilanlarımızı detaylı olarak görebilirsiniz.

İletilen tüm başvurular, gizlilik prensipleri çerçevesinde Vodafone Türkiye’nin İnsan Kaynakları CV veribankasına kaydedilmekte ve 6 ay süresince muhafaza edilmektedir.

Şirketimizin işgücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için CV veribankasından araştırma yapılarak ya da danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek aranılan pozisyon için gerekli nitelik/deneyimlere uyan adaylardan bir havuz oluşturulmakta ve işe alım süreci başlatılmaktadır.

Değerlendirme sürecimizde genel olarak;

  • Telefon mülakatı neticesinde olumlu değerlendirilen adaylar, “İngilizce Seviye Tespit Sınavı”na ve “Yetkinlik Bazlı Mülakat”a katılım için davet edilirler. Aranılan pozisyonlardaki yetkinlikler ile kişisel yetkinliklerin örtüşüp örtüşmediği değerlendirilmektedir.
  • Gerekli pozisyonlarda “Değerlendirme Merkezi” uygulanmaktadır.
  • Bazı pozisyonlarımız için “Analitik Düşünme, Senaryo ve Durumsal Ölçüm” testleri yapılmaktadır.

Pozisyon için en uygun bulunan aday ile referans ve teklif sürecine geçilirken, süreçte devam edemeyen adaylara e-mail yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.

İş Başvurusu – İş İlanları

Vodafone’da çalışmak ve Vodafone bünyesinde kariyer yapmak için insan kaynakları departmanından veya kariyer.net üzerinden iş başvuru formu ve güncel iş ilanlarına ulaşabilir, iş başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıdaki linkten başvuru şartlarını öğrenebilirsiniz

http://www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/secme-ve-yerlestirme.php?default_id=hakkimizda-secmeyerlestirme

Bir önceki yazımız olan Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alım İlanı başlıklı makalemizde er alımı ilanı, kara kuvvetler komutanlığı personel alımı ve kara kuvvetleri komutanlığı iletişim hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar6 Yorum var "Vodafone Personel Alımı Eleman Alımı İlanı"

commenter

iş arıyorum ilginize teşekkür edrim

commenter
sultan altun | Ekim 11th, 2012 at 16:57

sedaş müşteri hizmetleri sektöründe calismak istiyorum kocaeli gebze 05312141966 numarasından bana ulaşabilirsiniz

commenter
mehmet görken | Aralık 4th, 2012 at 13:55

vadafonu severek kullanıyorum ve vadafonda calısmayı çokk istiyorum ilginize tşkr ederim

commenter
süleyman sal | Ocak 12th, 2013 at 11:50

anadolu üniversitesi işletme mezunuyum askerliğimi yaptım iş deneyimim var sizinle çalışmaktan gurur duyarım saygılarımla

commenter
Abdullah altun | Ocak 18th, 2013 at 23:22

selam adım abdullah altun istanbuul avrupa yakasında oturuyorum vodafon merkezinde müşteri temsilcisi olarak çalışmakistıyorum…?

commenter

tekirdağ çorlu da yaşıyorum mağza sorumluluğu sekreterlik gibi işlerde çalıstım sizinle çalışmaktan memnun olurum müşteri temsilcisi

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine