Vodafone Personel Alımı – İş Başvurusu 2012

Vodafone insan kaynakları

Vodafone, Yabancı sermayeli GSM devi Vodafone’da çalışmak ister misiniz? Vodafone dünya çapında verdiği hizmet kalitesi ile iletişim alanında adından sıkça söz ettiren bir operatör özelliğini her geçen daha fazla korumaya devam ediyor. Vodafone böylesine üstün hizmet kalitesi başarısının arkasında ki sırrı personeline verdiği değer olarak açıklıyor.

Vodafone insan kaynakları

Vodafone’da personel alımı
Dünyanın dört bir köşesinden 289 milyonu aşkın insan, telefon görüşmesi, mesajlaşma ve veri aktarımı için Vodafone’u tercih ediyor. Türkiye’de ise bu rakam büyük, uluslararası şirketlerden tutun da küçük şirketlerin ve bireylerin oluşturduğu 17 milyon müşteridir.

Vodafone iş ilanları ve kariyer fırsatları
Vodafone Türkiye Kariyer Fırsatları bölümünde Vodafone Türkiye’deki kariyer fırsatlarını görebilir ve hızlı bir şekilde pozisyon araması yapabilirsiniz.

Yenilikçi yaklaşımı ve teknik uzmanlığıyla tanınan, dünyanın en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Vodafone bünyesinde çalışmayı düşünüyorsanız, Genel Başvuru yapabilirsiniz veya mevcut açık pozisyonlar içinde size uygun olan pozisyona başvuruda bulunabilirsiniz. Bununla beraber, bunun için öncelikle Vodafone Kariyer Sitesine kayıt olmanız gerekmektedir.

Seçme ve yerleştirme
Seçme ve yerleştirme, Vodafone Türkiye açısından son derece önemli süreçlerden birisidir. Bizim için adil ve saygılı yaklaşım büyük önem taşımaktadır, bu nedenle başarımızı sürdürecek niteliklere sahip kişileri seçmek konusunda titiz davranmaktayız.

Misyonumuz “Çekici bir işveren markası geliştirmek ve çalışan memnuniyetini sağlamak”tır. Bu misyonu da dünyanın en büyük kurumlarından birinin şekillendirilmesine yardım etme fırsatını yakalamış olan dinamik, enerjik ve yetenekli çalışanlarımız aracılığıyla gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Açık pozisyonlarımız kariyer sitemiz vasitasıyla yayınlanmaktadır. İlgili pozisyonlara başvurularınızı sistemimiz üzerinden yapabilirsiniz. CV kaydınızı ve başvurunuzu yaptıktan sonra başvurunuzun alındığına dair ekranda bir teyit mesajı göreceksiniz. Başvurunuz, profesyonel ve deneyimli işe alım uzmanlarımız tarafından adil bir şekilde ve fırsat eşitliği prensibimize uygun olarak değerlendirilir.

Sürecin Sonraki aşamaları;
Duyurduğumuz pozisyona yapmış olduğunuz başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi durumunda iki hafta içerisinde e-posta veya telefon üzerinden sizinle irtibata geçilir. Genel özgeçmiş oluşturduğunuz taktirde ise niteliklerinize uygun, açık bir pozisyon olması halinde görüşmeye davet edilirsiniz. Bazı pozisyonlar için işe alım değerleme sürecine katılmanız istenecektir. Birinci görüşme aşaması iki haftada tamamlanır, son görüşmelerin yapıldığı bir sonraki aşama ise bir hafta sürer.

Son görüşme sürecinin ardından olumlu değerlendirilmeniz durumunda, işe alım uzmanı sizinle irtibata geçerek referans bilgilerinizi teyit edecek ve süreciniz ile ilgili size bilgi verecektir. Teyit sonuçlarınız olumlu ise, teklifin sunulacağı bir görüşmeye davet edilirsiniz.

İlan ettiğimiz pozisyona yapmış olduğunuz başvurunuzun olumlu değerlendirilmemesi durumunda ise, durum e-posta ile size bildirilir.

Bilgilerinizin bilgi bankamızda tutulması
Başvurunuz olumlu sonuçlanmamış ise, ileride açılacak olan, becerilerinize ve deneyiminize uygun açık pozisyonlar için otomatik olarak değerlendirilmeye alınacaksınız. Kayıt esnasında oluşturduğunuz kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak yeni pozisyonları inceleyebilir ve online başvuruda bulunabilirsiniz. Bilgileriniz önümüzdeki altı ay içerisinde bilgi bankamızda saklı tutulacaktır.

Vodafone şirketine başvuru yapmak için alttaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

http://www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/insan-kaynaklari.php

Bir önceki yazımız olan Turkcell Personel Alımı- İş Başvurusu 2012 başlıklı makalemizde turkcell çağrı merkezi eleman alımı, turkcell çağrı merkezi eleman alımı 2012 ve turkcell eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar2 Yorum var "Vodafone Personel Alımı – İş Başvurusu 2012"

commenter

bende vodafone çagrı merkezi ailesine katılmak istiyorum.

commenter

Vodafone olumlu sonuçlanacağı takdirde sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağım

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine