Yapı Kredi personel alımı iş başvurusu 2011

Yapı Kredi Bankasında çalışmak ister misiniz? Yapı Kredi gücünü adından alan bir zamanların ödüle doymayan bankası ve sürekli büyüme kaydeden önemli bankalardan biri olma rolünü sürdürüyor. Halen büyük bir müşteri kitlesine sahip olan banka her geçen zaman yeni şubeler açarak istihdamlara devam ediyor. Sizler için Yapı kredi personel alımı, memur alımı şartlarını araştırdık ve yapı kredi eleman alımı fırsatlarını değerlendirmeniz için insan kaynakları sayfasına ulaştık.
Yapı Kredi İnsan Kaynakları:

Bu birlikteliğin ise ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacağından ve en önemlisi finans sektörü ve çalışanları için pek çok yeni imkan yaratacağından eminiz. En önemli kaynağımızın sahip olduğumuz insan gücü olduğuna inanıyor, 16.000′in üzerinde tecrübeli ve azimli çalışanımız ile finansal hizmetler alanında müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi amaçlıyoruz.

Güçlü ortaklık yapımız, uluslararası standartlarda hizmet verme ilkemiz ve insan kaynağımıza olan inancımızla, daha iyiyi ve daha yeniyi başarabileceğimize ekip olarak inanıyor, bu yolda sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Hizmetin daha verimli, daha yaratıcı hale gelmesi, müşterilerimizin ve çalışanların ilk tercihi olmak için ise tek yolun insan kaynağına yatırım yapmak olduğunu düşünüyoruz.

Bir kurumdan çok bir aile olduğumuza inanıyor, açık iletişim ve şeffaf bir yönetim anlayışı doğrultusunda yaratılan her türlü fırsatın, paylaşılan her türlü görüşün bizleri bir adım daha ileri götüreceğini biliyoruz.

Çünkü başarımızın sırrı, ekip olarak aynı yolda el ele ilerlememiz ve çalışanlarımıza duyduğumuz sevgi ve saygıdır.

Aşağıdaki linkten Yapı Kredi’ye başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/insan_kaynaklari/main.aspx

Bir önceki yazımız olan 2011 yılında personel ve eleman alacak bankalar 2011 banka iş başvuruları başlıklı makalemizde 2010, 2011 ve 2011 alım yapacak bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

Benzer Yazılar5 Yorum var "Yapı Kredi personel alımı iş başvurusu 2011"

commenter
senem altunsoy | Haziran 29th, 2012 at 13:15

ben senem altunsoy.güçlü ve güvenilir yapı kredi bankasında çalışmak istiyorum.muhasebe bıtırdım afyonkocatepe üniversitesinde.smmmm yanında stajımı yaptım .bılgisayar sertifikam bulunmakta.bılgısyarlı muh.eğitimleri aldım.şimdiden teşekkürler…

commenter

merhabalar.. 87 dogumluyum dıstıcaret mezunuyum aöf ısletme son sınıfdayım bankanızda gorev almak ıstıyorum.ıletısımı kuvvetlı gayet aktıf bırıyımdır

commenter
HANDEGÜL ALDEMİR | Temmuz 30th, 2012 at 15:11

önlisans mezunuyum 19 mayıs üniverstesi ziraat bölümünü bitirdim 90 dogumluyum iletişim kuvvetli bilgisayarım iyi ingilizcem orta seviyede samsun/ bafra ikamet etmekteyim sizinle çalışmak istiyorum

commenter
Hayriye ÇEKEN | Eylül 15th, 2012 at 00:16

Kırklareli üniversitesi lüleburgaz meslek yüksek okulu bilgisayar prog. mezunuyum.92 doğumluyum bilgisayar bilgim oldukça iyi iletişimim kuvvetli , ikna yeteneğim kuvvetli sabırlı birisiyimdir. Hayalim bankada çalışabilmek ve insanlarla her zaman iletişimde olmak bunun için sizden bir hak istiyorum bünyenizde çalışmayı çok isterim.

commenter
mehmet ali yıldırım | Eylül 23rd, 2012 at 13:54

çalışmak istiyorum iş istiyorum yapı kredi bankasııııııı

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine