Zafer Kalkınma Ajansı İş İlanları

Zafer Kalkınma Ajansı Personel Alımlarıda en önemli husus öz geçmişinizin çok iyi olması ve deneyimli olmanızdır. Bu şekilde bir özgeçmişiniz var ise verilen tarihe kadar telap formu ve özgeçmişinizi verilen adrese yollayınız.
T.C. ZAFER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI

T.C. Zafer Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; 10 (on) Uzman, 1 (bir) iç Denetçi ve 2 (iki) Destek Personeli alımı yapacaktır. T.C. Zafer Kalkınma Ajansı’nın merkezi Kütahya olup, Ajansın faaliyet alanına Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak illeri girmektedir. Bu nedenle, sınavda başarılı olanlar, bu illerden Ajansın uygun göreceği herhangi birinde çalışacaktır.

Başvuru Tarih ve Saatleri 20 Aralık 2012-4 Ocak 2013 / 08:00 – 18:00
Başvuru Yeri T.C. Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği Cumhuriyet Mahallesi Hayme Ana Caddesi METEM Tesisleri Kat:4 Merkez / KÜTAHYA
Sınav Şekli Sözlü (mülakat)
Mülakata Katılmaya Hak Kazananların İlanı 11 Ocak 2013
Mülakat Tarihleri 23-24 Ocak 2013
Sınav Yeri T.C. Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği Cumhuriyet Mahallesi Hayme Ana Caddesi METEM Tesisleri Kat:4 Merkez / KÜTAHYA
UYARI: Kargo veya postadan kaynaklı gecikmeler dikkate alınmayacak olup başvuru evraklarının, son başvuru zamanı olan 4 Ocak 2013 tarihinde saat 18:00 itibarıyla Ajansa ulaştırılmış olması gerekmektedir.

Başvuru sırasında kullanılacak standart evraklara (EK-1 İş Talep Formu ve EK-2 Özgeçmiş) ve Ajans tarafından talep edilen diğer hususlara Ajansın internet sitesinden (www.zafer.org.tr) ulaşılabilir.

Personel alımı ile ilgili aşağıda yer alan telefon ve e-posta adresinden bilgi alınabilir:

Tel : 0274 271 77 61 (Dahili: 124)

E-posta : ik@zafer.org.tr

Kamuoyuna ilanen Duyurulur.

Bir önceki yazımız olan Anadolu Tarım İşl. Müd. İşçi Alımı başlıklı makalemizde Anadolu Tarım İşl. Müd. eleman alımı, Anadolu Tarım İşl. Müd. iş ialnı ve Anadolu Tarım İşl. Müd. işiçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer YazılarYorum yok.“Zafer Kalkınma Ajansı İş İlanları”

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine