Zara Personel Alımı

Her yerde bilinen ve duyulan Zara markası iş alımı yapılacağı belirtildi ve bakalım sizde ilan başvurusu yapım yerinizi alınız.

Dünyaca ünlü Zara mağazası en büyük uluslararası moda şirketlerinden biri olarak 2012 yılındaki eleman alımlarına başladı.Tasarım,üretim,dağıtım ve satış kollarını içeren bünyesindeki benzersiz iş modeli ile Zara Mağazaları her geçen gün ziyaretçilerine hizmet vermekte.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamış olan Zara mağazaları en şık ve moda giysilerini,tecrübeli elemanlarıyla müşterilerine sunmaya devam ediyor.
Yurt dışında çalışma fırsatı için formu doldurun

Sizde bu amaç doğrultusunda hizmet veren Zara personel ekibine dahil olmak ister misiniz?

Zara mağazaları,müşteri memnuniyetinin yanı sıra çalışan memnuniyetine de büyük ölçüde değer vermektedir.Yapılan ek mesailer karşılığında verilen dolgun maaş ile çalışan hakkını göz ardı etmeyen bir markadır.Bünyesinde 7 8 markayı bulunduran ve insan kaynakları departmanları çok gelişmiş olan bir mağazalar zinciridir.Bu şartlar doğrultusunda kendinize güveniyor ve Zara mağazalarında görev almayı istiyorsanız,hemen iş başvurunuzu gerçekleştiriniz.

Bir önceki yazımız olan Norveç 32 Bin İşçi Alımı başlıklı makalemizde norveç işçi alımı, norveç işçi alımı 2010 ve norveç işçi alımı 2011 hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer YazılarYorum yok.“Zara Personel Alımı”

Cevapla

Ad:
Email:
Yorum:
?
window machinery pvc window machine window machinery pvc window machine